Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Dnes už se objeví srážky a hlavně na západě přechodně chladněji

Diskuse o počasí Zima nebo léto - co je lepší

# 01.01.2019, 21:59

Body_Link
Každý má na počasí vlastní názor. Já tu taky o Vás nepíšu, že jste divný jen kvůli tomu, že si libujete ve vyschlé letní krajině. Tak tu prosím neodsuzujte ty, kteří nemají rádi slunce. A psát, že by se lidé s takovými názory měli střílet, je jak výrok léčenců z Bohnic.

# 01.01.2019, 22:11

charlie
nenech se vysmat trole, bacha at ti nepraskne cevka. Mas viditelne zamrzly mozek kdyz nechapes, ze diky slunci a vode vzniklo to,co je. Ne diky zime. Jsi mimo. A ze voda neni, neni vina leta. Pust si doma topeni a zacni uvazovat. Uz at je +30. Jaro , leto prospiva kazdemu. Ne nadarmo je na podzim nejvice sebevrazd:D a to je realita. Zacni u sebe a bez sadit stromky. Zachrance planety. Diky slunci zijes. Voda jako takova z planety nezmizi nekam do vesmiru. Bude tady, mozna na jinych mistech ale bude. Ale az mozna jednou rupne nekde nejaka sopka a slunce zmizi treba na pul roku budes prvni kdo bude brecet.

# 01.01.2019, 22:17

Nemluvte za všechny. Mně jaro ani léto rozhodně neprospívá. V létě slunce klidně, ale co je moc to je moc. Pro mě je vyhovující počasí 20 stupňů s občasným deštěm. A zimu mám rád pro krátké dny, Vánoce, sníh a mráz.

76
# 01.01.2019, 22:30

Body_Link
O mě se neboj kluku ušatá, mně cévka nepraskne, ale o tebe mám vážné starosti. Slunce ti doslova uvařilo mozek a tvé uvažování a myšlení je vážně ohroženo. Se stoupající teplotou se z krajiny voda bude ztrácet dál a bude padat na jiných místech. Nechám tě rozjímat s tím zbytkem šedé hmoty, aloha.;-)

142
# 01.01.2019, 22:33

Mráz a sníh
Však kdyby Vás trefil infarkt, nebo zkolaboval vedrem, tak si řeknete - jak mi horké subsaharské počasí prospívá :D a řekněte, nebude to fajn? :D

# 01.01.2019, 22:55

igor127
Tak k tomu jsem neměl daleko, když jsem řídil tramvaj a v kabině jsem měl krásných 64 stupňů. :cool:
Jako slunce beru, beru i léto že je roční období a že je to potřebné pro přírodu, ale co je moc, to je příliš.

142
# 01.01.2019, 22:57

Mráz a sníh
Já to chápu a plně s Váma souhlasím,

# 01.01.2019, 22:57

Subsaharske pocasi...
Kde vy na ty fóry chodite lidi.
Diky me hmote jak pise zmrzly charlie nejsem v takove depresi ze zimecky, ne fakt nejsem,oproti nekterym tady pri predstave ze se vrati leto. Mozna i bez jara. Rovnou do tepla. Bude krasne, nebojte se. V lete si tady budeme vsichni pochvalovat jak je super horko. Jen hrajete divadlo, ale kazdy den si prejete Afriku :slunce::D lidi nelzete uz. :D

76
# 01.01.2019, 23:09

Body_Link
Nalijeme si čistého vína, my zimníci bychom rychle vystřízlivěli při teplotách -20 až -30, stejně jako teplíci při teplotách +40 až +50. Tady si ale nikdo z nás takové mrazy nepřeje, prostě přes noc lehký mráz, přes den kolem nuly, občas sněhový zásyp a v březnu už jaro, nic víc. V létě léto, které patří do mírného pásma a ani necekneme, nikdo z nás, kapiš?

# 01.01.2019, 23:13

Body_Link
Vy jste nekdy lepsi nez south wind, reknete mi, kdyz slunce je vlastne to jedine co potrebujeme, tak proc na takovych poustich nic moc nezije. Vzdyt tam je krasne, cely den slunce a teploucko, ale jaksi se tam tem organizmum moc nedari, zajimave, ze? Jinak nebojte se ja nelzu, o Afriku zde rozhodne nestojim a vzhledem k tomu, ze zde krome vas, south winda a mozna trochu i dawea nikdo jiny tropicka vedra a zimy bez snehu nejak neobdivuje, mozna jste to vy, komu je tak lito, ze zimy nejsou co byvaly a ze smutku z nedostatku snehu, jste se rozhodli aspon tvarit, ze vam to vyhovuje. Nebojte, snih urcite prijde, stejne jako chladnejsi leta a hned se budete citit lepe;-)

# 01.01.2019, 23:15

Tak při -33 mi byla už zima, to je fakt. Inu ale to bylo taky kdesi u Kiruny a tam jsou na to zvyklí. Do těch -20 je to v našich podmínkách v pohodě. Ale přiznám se, že na léto se osobně netěším, proto si musím teď každý den užít. :)

# 01.01.2019, 23:26

Mráz a sníh
Ano mam to stejne a at uz budou tyto dny jakékoliv porad lepsi nez to co nas asi ceka v lete. A rozhodne si tu radost ze zimy nenecham zkazit par teplomiliy kteri maji ocividne v povaze jen provokovat, mozna to bude z toho slunce, nějaky upal nebo uzeh. Jinak ja bych se na leto klidne tesil. Kdyby pri nem bylo dostatek srazek a teploty do 30 stupnu, tak nemam problem, takove leto bych si dokazal velmi uzit. Mne uprimne samotne tricitky ani tak nevadi, to se jeste da i sportovat, takze je to v pohode. Ale posledni leta jsou proste navic strasne sucha a nudna a ja mam zkratka rad zajimave počasí:D

# 01.01.2019, 23:31

Ano mate vsichni mrazomili pravdu, samozrejme ze nekdy provokujeme, stejne jako vy tady. Na pousti nic neroste ok, zato na severnim polu si ledni medved lehne do krovi :D ale no tak. Budme radi, ze je uz leden, jeste chvili a budeme happy vsichni. To je porad dokola. Klima se meni, je jedno co kdo chce. Kapiš vsichni? :slunce:

# 01.01.2019, 23:35

Snowrain
Přesně tak, nenechám se otrávit pár provokatéry.
Já bohužel teploty snáším do 25 stupňů dobře, při vyšších teplotách je mi opravdu horko a to raději zalezu někam k ledu nebo klimatizaci. No léto 2018 bylo opravdové peklo, vlastně od dubna až do září to trvalo. Takže jak správně píšete, tyto dny jsou nyní pro nás vysvobozením a oázou. Je to úžasné nebýt zpocený, nevidět venku slunce a hlavně že prší/sněží.

# 01.01.2019, 23:41

Body_Link
Presne jsem cekal, ze budete psat o severnim polu, schvalne jsem to tak napsal, a jsem rad, ze jsem se nezmylil. Jenze ja taky nechci snih cely rok, a nemam problem s tim, ze nekdo nema rad zimu, jen mi prijde smesne rikat ze je knicemu. Zima ma svuj smysl v nasich podminkach nase priroda je na ni zvykla a v nasich podminkach je proste snih potreba. Vy mate spise podle me problem, ze nekdo nepeoziva ta vase slavna tropicka leta a nechutne tzv. eurozimy temer bez snehu. Mate pravdu jeste ze je leden, 2 zimni mesice pred nami a navic leto zacina az za pul roku. A navic trva vlastne 3 mesice. Takhle to nezni ani tak spatne, ono treba rychle utece, nejak si na ty tropy asi uz zacinam zvykat:D. Jen to sucho, to je bohuzel mnohem vetsi problem.

# 01.01.2019, 23:44

Mráz a sníh
To je tak krasne, kdyz se lide shodnou, nenapsal bych to lepe:D

# 02.01.2019, 00:00

Snowrain
Rad jsem vam udelal radost :D i v zime, vidite to.mate pravdu leto trva 3 mesice :) ale nastesti jen na papire:slunce: :D nebojte se, taky mi moc nevyhovuje zrovna 38 ve stinu, to uz je trochu moc i kdyz.... zvykejme si. Muzu vas potesit u nas snezi. Vyjimecne mi to nevadi, protoze na zahrade aspon tolik nepromrzne puda a bude pripravena na jaro, teda jestli nejake 3 mesicni jaro vubec bude. Slunce v dusi

# 02.01.2019, 00:09

Body_Link
V tom mate vy teplomilove velkou vyhodu. Leto i zima trvaji na papire 3 mesice, ale ve skutecnosti leto trva 5 az 6 měsíců a zima s bidou jeden, a to me mrzi asi nejvic. Bylo by fajn, kdyby se zase obdobi střídaly a trvaly všechny zhruba stejne, myslim, ze bysme pak mohli byt vsichni spokojeni. Ale to je bohuzel jen zbozne prani:(. A vidite to je opravdu zakon schvalnosti, ja mam zimu rad a vy ne a u koho snezi? Samozrejme u vas:D

# 02.01.2019, 00:20

Ano u nas, ale nebojte, zatim nic moc. A uz prestava. Nastesti ;-)

# 02.01.2019, 08:56

Tak u nás nakydalo pěkně. 8 Cm a dohromady mame 13 Cm. A mrzne. Krásná zima

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.