Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Slunečno, maxima až u 20 °C

Diskuse o počasí Nové In-počasí

74
# 08.05.2019, 20:48

in-počasí
Nová grafika je Super,,ale u Nejsilnější náraz větru máte pořád Brandýs nlb 12,6 km/h,přitom v Břeclavi byl asi 43 km/h

# 08.05.2019, 20:50

V Počasí u vás u fotek jsem si také všiml, že se u příspěvků s fotkou zaslaných po změně stránek už nezobrazují informace o fotografii (tzv. EXIF metadata). Jak tam bylo: Datum pořízení, Autor, Místo pořízení, Model, Clona, Ohnisková vzdálenost, Blesk, Čas expozice, ISO.
To už tam také nebude nebo to opravíte. To bylo docela dobré i užitečné a uvítal bych, kdyby se to tam vrátilo.

A také chybí v Počasí u vás dole u nejpřidávanějších měst odkaz na: Další města (celý seznam měst, což bylo také dobré).

No stále je co vychytávat a doplňovat co tu před tím bylo už zažitého a skvělého a teď už tu není nebo bylo změněno.

273
# 08.05.2019, 22:08

U mesicnich grafu s dennimi teplotami u stanic se barva sloupce zobrazuje podle zaokrouhhlene teploty, ne podle skutecne hodnoty (fialova - arkticky den, modra ledovy den, cervena tropicky den a pod.) Napr, pri Tmax -0.4 se uz zobrazuje barva sloupce jako kdyby ledovy den nebyl a Tmax +29.6 se zobrazuje jiz barvou tropickeho dne. Pak nejde tak jednodusse spocitat pocet dni s danou charakteristikou.

Spis by bylo i lepsi udelat grafy vetsi (sirka obrazku) a udaje o teplote zobrazovat s jednim desetinnym mistem.

109
# 08.05.2019, 22:52

Omlouvám se, ale mně se nový web vůbec nelíbí

3
# 08.05.2019, 22:54

Myslím že to bude chtít postupně doladit.Jeden hlavní problém je že pokud přepnu na radar na mapě a zapnu záznam a pak ho zastavím,tak už se nedá znovu zapnout.Dokonce se to tak zasekne že je potřeba zavřít prohlížeč a pak ho zase otevřít.To se děje pouze v Exploreru.U Chromu a Firevoxu je to v pořádku.Jinak se mi líbí že při změně teploty se mění barva okna.Na druhou stranu se mi nelíbí že některé stanice se dost překrývají.Možná by to chtělo zmenšit okna a nebo zvětšit mapu.Taktéž ještě chybí tlačítko radaru jak bylo na staré mapě.Jinak by to mohlo být O.K :-)

74
# 08.05.2019, 23:12

Teď jsem si všimnul,že v počasí u vás pokud jsem přihlášený můžu editovat cizí místa pozorování to by se mělo změnit na možnost pouze u svého profilu.

32
# 09.05.2019, 00:30

Dobrý by taky bylo, kdyby šlo dávat palce nahoru (a dolů) na komentáře jako to v diskuzích často bývá.

2313
# 09.05.2019, 03:41

Každá změna je k horšímu... Ta původní fungovala, byla vychytaná a pěkná. Tak proč toto?

642
# 09.05.2019, 06:44

Stránky jsou podle mě lepší a přijatelnější i po grafické stránce.Jen to chce čas na vychytání much a za měsíc nám ani nepřijde,že bylo něco jinak.Ve všem změna k lepšímu,jde jen o zvyk.Nikdo neudělá hned vše na 100% a je dobře,že uživatelé o těch mouchách píší.
Je to jako s výběrem auta.Někdo octávku,druhý hyundai a třetímu stačí malý fiátek,vkus máme každý jiný,ale za pár dnů si každý zvykne.
Za mě super.:slunce:

2673
# 09.05.2019, 07:20

Dobrý den, něco se tu zase pokazilo včera ještě byly body v pořádku a dnes každý ztratil dost bodů nevím co to má znamenat;-) a přitom udělení bodů je úplně stejné jako v předchozí verzi:!!:;-)

642
# 09.05.2019, 07:38

Tutugon
já tomu nerozumím :) Všichni tu křičíte,že o body nejde a najednou se o ně hlásíte :)
Teď když je web v přestavbě,bych všechno zrušil.Žádné body,žádné tabulky.Pouze hodnocení fotek (bez bodového hodnocení) a seznam uživatelů.
Ale to je marný to je marný.......je to marný

# 09.05.2019, 08:55

Ondráš*
Děkuji za screeny, podíváme se na to.

dexx
Napište mi prosím na e-mail info@in-pocasi.eu.

jack
To je chyba, opravíme to.

Ondráš*
EXIF informace už by se opět měly zobrazovat u nově nahraných fotek. Další města v přehledu uvádět již nebudeme.

TommyAst
Podíváme se na to.

Metrix
Jaká verze Exploreru? Tenhle prohlížeč je dost nefunkční - doporučuji využívat moderní prohlížeče Chrome, Firefox atd. Mapu si můžete zvětšit tlačítky +/- v levém horním rohu u mapy.

jack
Editovat popisek může každý, kdo z daného místa pravidelně přispívá.

Na.Guru
Palce dolů zavádět nebudeme.

Tutugon
Bodový systém prověříme. V nové verzi se snížil počet moderátorů, takže se to výrazně projevilo i na bodech.

36
# 09.05.2019, 09:41

Me se nove stranky po graficke strance libi vice, jen mi trosku chybi u mesicnich statistik (teploty) ty dve sede cary, ktere znazornovaly prumerne denni a nocni teploty pro dany mesic...clovek tak na prvni pohled videl, jak si dany mesic vedl oproti dlouhodobemu normalu...:)

# 09.05.2019, 09:43

Tomamir
Děkuji, šedé čáry tam stále jsou: Praha - jen se musíte dívat na profesionální stanice, které měří alespoň 20 let (z kratší doby měření ty průměry nemá cenu dělat).

36
# 09.05.2019, 09:58

In-počasí
Aha, ok, ja koukal na Liberec...

EDIT: Ted koukam, ze Liberec ma i stanici Liberec-Ostasov, kde ty cary jsou, ale nejak chybi data za květen..:D

3
# 09.05.2019, 10:08

In-počasí
Tak verze souboru Explorer je 11.0.9600.19326. Ale právě jsem dokončil druhý test a zjistil jsem že je problém op.systému.Pro Win-7 má Explorer problém,pro Win-10 už to funguje normálně.Takže tohle řešit nebudu.

# 09.05.2019, 10:13

Tomamir
O tom víme, data doplníme.

# 09.05.2019, 10:38

Karel83
Teď Vám to jde? Zkuste to prosím znovu.

# 09.05.2019, 11:03

Karel83
Prověříme to, jaký prosím používáte prohlížeč?

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.