Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Začíná k nám proudit teplý vzduch, přidá se i saharský prach

Diskuse o počasí Nové In-počasí

# 17.03.2022, 19:49

Stranik
Aktuálně jsou data pro Mariánské Lázně v pořádku. Při některých situacích (např. inverze) se samozřejmě teploty mohou výrazně lišit i na malém území - potom někde za kolonádou budete mít úplně jinou teplotu než u nádraží, přitom jsou to obojí Mariánské Lázně.

# 23.04.2022, 12:00

In-počasí
Zdravím.
Nešlo by prosím dole pod diskusí trochu rozšířit rubriku On-line uživatelé a přidat tam nějakou tabulku Kdo je online, podobně jako to mají na konkurenčním webu e-Počasí? (viz obrázek č.1)

A přidat takové okénko statistik? (viz obrázek č. 2)

Už jsem se na to tuším ptal v roce 2019 a zatím to tu není. Psal jste, že jsou to spíše dlouhodobé nápady, které lze někdy v budoucnu zpracovat. A už je to tři roky a stále nic.

Jinak ty problémy s těmi mapami v aktuálním počasí a celkovým špatným načítáním stránek, které jsem s tím měl po 8. květnu 2019 po spuštění nové verze In-počasí webu, jsem už vyřešil.
Bylo to způsobeno starší verzí prohlížeče a také zastaralým operačním systémem, což jsem ostatně i tušil, že to bude asi tím.

Takže teď už je to více než rok v pořádku. :)

Něco na způsob tohoto: Kdo je online Zdroj: e-Počasí (meteoforum.e-pocasi.cz)
Něco podobného jako toto: Statistiky Zdroj: e-Počasí (meteoforum.e-pocasi.cz)
# 23.04.2022, 13:24

Ondráš*
Píše se tam, kdo je on-line z přihlášených uživatelů. Jinak ani nevíme, kolik lidí je celkově v jeden okamžik připojených. Nijak tu statistiku rozšířit nelze a ani to neplánujeme.

# 23.04.2022, 14:30

In-počasí
No škoda. Bylo by to zajímavé. A zase něco nového.

Ale zvláštní je, že na tom e-Počasí to všechno jde a mají tam i to, kolik lidí je celkově v jeden okamžik připojených i ty všechny statistiky. Jako na těch screenshotech výše. A tady to nejde.

Dalo by se třeba přidat do statistik v profilech uživatelů i Počet komentářů v Počasí u vás? (viz obrázek dole) Kolik toho kdo napíše.
A také zařídit, aby se dalo v těch komentářích kliknout přímo na odkaz, je-li je v daném komentáři vložen.

A plánujete celkově do budoucna nějaké novinky?

Statistiky v uživatelských profilech (Počasí u vás)
2271
# 23.04.2022, 15:41

Ondráš*
S těmi komentářema máš velkou pravdu, velmi bych to uvítal! ;-)

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.