Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Slunečno, maxima až u 20 °C

Diskuse o počasí Nové In-počasí

# 28.04.2020, 17:18

ota
Děkuji, můžete prosím napsat, u kterých stanic jste si toho všiml?

ota
Avatar
2132
# 28.04.2020, 17:43

In-počasí
Je jich poměrně hodně, odhadem bych řekl že alespoň 1/3. Je to jak moje stanice v Císařově, tak i třeba Sudoměřice, Benešov, Sedliště nebo Trpísty, ale je jich výrazně víc. Čeho jsem si ještě všiml je, že většina z těchto stanic používá program Cumulus.

# 28.04.2020, 17:56

ota
To je pravda, jedná se opravdu o tento typ stanic - byla tam drobná chyba. Při příští aktualizaci to již bude v pořádku.

ota
Avatar
2132
# 28.04.2020, 22:57

In-počasí
Super, díky moc za rychlé řešení. :)

182
# 30.04.2020, 03:42

Ondráš*

Přesně tak ... A škoda že to In-počasí bere za nějakou zbytečnost ... Přitom v jednoduchosti a přehlednosti je síla ... tohleto současné je nelogický zmatek. :(

32
# 02.05.2020, 09:40

Prosím, proč mi In-počasí pořád hází jako domovské město Chomutov, když Chomutov je ode mě vzdušnou čarou 35km? Když si nastavím domovské město jiné, tak za chvíli je tam ten Chomutov zpátky. Co s tím?

# 02.05.2020, 12:27

Na.Guru
To nevím, zřejmě v prohlížeči nemáte povolené cookies. Zkuste jiný prohlížeč nebo prověřit, jestli je máte povolené.

32
# 02.05.2020, 14:08

In-počasí
Jo, to asi bude tím. Díky

# 02.05.2020, 20:00

In-počasí
Chtěl bych se prosím zeptat, jestli by nebylo možné dole pod diskusí v tom vyhledávači slov (hledaný výraz) když napíšu vyhledávané slovo nebo větu, aby se tato hledaná slova v příspěvcích nějak barevně zvýraznila? Buďto barevně odlišné slovo nebo pozadí daného výrazu jako na obrázku dole.
V delších příspěvcích se totiž tyto výrazy dost špatně hledají když nejsou nijak označeny.
Barvu a odstín textu či pozadí které by se nejvíc hodily už nechám na vás.

A také by se mohlo udělat vyhledávání zvlášť samostatně jen ve vlastních profilech pro hledání pouze slov nebo vět v příspěvcích od daných uživatelů.
Ten vyhledávač co je v těch jednotlivých profilech funguje totiž pro hledání v celé diskusi a ne pouze v příspěvcích u jednotlivých uživatelů v jejich diskusních profilech.
https://diskuse.in-pocasi.cz/vyhledavani.html?auto...
A samozřejmě jako ve výše zmíněném odstavci i barevně zvýraznit hledaný výraz.


A co tedy bude s těmi novými ikonkami výstražných trojúhelníků ⚠️ a červený. Budou přidány?
Viz příspěvek: https://diskuse.in-pocasi.cz/tema-6-5111-Nove_In-p...

Například hledaný výraz na diskusi "In-počasí" s barevným odlišením v příspěvku
# 03.05.2020, 10:43

Ondráš*
Ano, to je dobrý nápad a bude to přehlednější. Předám kolegům, aby to zvýraznili. Vyhledávání přímo od uživatelů už je složitější. Můžete to zkusit přes Google (napsat název uživatele a text).

Žádné další ikony přidávány nebudou.

# 03.05.2020, 11:00

aura333
Ano, to je chyba. Už je to opravené. Děkuji za upozornění.

# 08.05.2020, 12:00

Gratuluji. Dnes je to přesně rok co bylo spuštěno Nové In-počasí.

In-počasí
Tak to je skvělé. Ty obrázky ve vyšším rozlišení je fajn. Chválím.
Možná by bylo dobré přidat do těch článků i EXIF data, jako je to u fotek na Počasí u vás.
Ale jinak super.
Děkuji. :)

Ještě bych se chtěl zeptat na jednu věc.
Při přihlašování do účtu se mi jméno (nick) Ondráš* zobrazí až na třetí nebo čtvrté kliknutí. Na první přihlášení jsem jakoby stále nepřihlášen (červený punkt). To je záměr nebo to má nějaký význam?

Jinak díky za ten zvýrazňovač hledaných slov na diskusi.
Přes ten vyhledávač Google to moc nejde. Hlavně nové příspěvky na diskusi se tam hned nezobrazí.
Přímo v tom vyhledávači by to bylo mnohem jednodušší a rychlejší než přes Google. A ve staré verzi In-počasí tohle vyhledávání i podle jednotlivých uživatelů bylo.

A je škoda, že ty výstražné znaky nepřidáte. Velmi by se hodily.


Nebyla by možnost moderátora?

# 09.05.2020, 08:19

Ondráš*
Děkujeme!

Exif data tam dávat nechceme - některé mapy nebo grafy je nemají a bylo by to potom u každého obrázku jiné. Tam chvíli trvá aktualizace toho statusu. Slova ve vyhledávání již zvýrazňujeme. O přidání moderátora zatím neuvažujeme.

1893
# 09.05.2020, 22:42

Mám takovou , asi spíše technickou. Do sekce Počasí u vás jsou zasílány fota.
Trochu mi na tom vadí dnešní vymoženosti,že foto nevypadá jako skutečné, ale dosti zkreslené různými možnostmi fotoaparátu, nebo mobilu. Na efekt je to hezké, ale nevystihuje to skutečný pohled na oblohu ap. Ale to je asi věc těch kteří foto pořizují a zasílají.

49
# 11.05.2020, 14:45

Dobrý den, nějak se mi nezdá rychlost větru u Košíků.. v nárazech ani zmínka, ale v aktuální rychlosti 48 km/h, to mi přijde nějak moc, na to, že má kolega anemometr v 5 metrech... já mám maximální náraz 45 z dneška a aby měl průměrnou rychlost stejnou a tolik moc, no nevím... sleduji i jeho měsíční hodnocení a mívá tam hodnoty větru za měsíc dost nízké, jen taková poznámka no.. ale tak je možné, že s tím nejde nic udělat.. jen mě to trklo do hlavy, vyšší rychlost než na Lysé hoře, on má sice exponovanou polohu na jižní směry, ale že se nic nezobrazuje v nárazech...

# 12.05.2020, 18:37

kapr84
Děkuji za upozornění, prověříme to. Ta hodnota opravdu nevypadá dobře.

17
# 16.06.2020, 00:16

Chtel bych se zeptat, zdali by bylo mozno zde http://prntscr.com/t0dobr v tabulce uvadet i udaj : Vlhkost pred 24 hodinami.

Vim, ze se muzu podivat na graf, ale by fajn, mit hned na ocich pro porovnani, stejne jako u teploty.

# 16.06.2020, 11:16

Frnda
Neplánujeme to, jde to vidět dobře v grafu, jak říkáte.

# 17.06.2020, 10:33

Jak odeberu oblíbené město ze svého seznamu na stránce předpovědí ?

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.