Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Proudí k nám teplý vzduch, většinou se ale neprojeví

Diskuse o počasí Nové In-počasí

# 18.06.2020, 15:51

jklocperk
Zobrazují se tam naposledy navštívené lokality. Ručně je odebírat nebo řadit nelze.

291
# 18.06.2020, 22:25

Mám prosbu. Bylo by možné u meteostanic také udělat kromě grafu a rekordů i statistiky pro daný rok? Protože třeba teď se hodně řeší ty extrémy i ve srážkách a bylo by fajn vidět, kolik třeba na dané stanici napršelo od začátku roku. Nebo jaké byly naměřeny max a min teploty.
Ale u těch srážek by bylo hezky vidět, kde kolik prší. Myslím si, že to je technicky možné udělat.
Díky

# 23.06.2020, 11:13

Frnda
Děkuji, opravíme.

Milan
Technicky to udělat jde, asi by to musela být nějaká tabulka shrnující letošní rok po měsících s celkovou hodnotou a denním maximem a minimem za měsíc.

291
# 23.06.2020, 21:55

Tak určitě jde udělat jednoduše minimálně ta suma srážek prozatím v roce od jeho začátku. Tohle mi docela chybí a mnohdy to nejde ani dohledat. A to je podle mě škoda. Kdyby to bylo na tomto webu, určitě by to mnoho lidí uvítalo. :-)

147
# 24.06.2020, 18:06

Mohu se zeptat, proč jsou mezi aktualizacemi počasí pro konrétní město tak obrovské rozdíly? Nějak to nechápu ... to je přímo katastrofa!!! Čím to je? :( :( :(

# 26.06.2020, 10:48

Stranik
Bohužel nevím, co myslíte. Pošlete přímo odkaz na konkrétní stránky.

147
# 26.06.2020, 17:16

Já nevím jak to jinak vysvětlit nežli jak jsem napsal ... Zkrátka mezi jednotlivými výstupy jsou abnormál změny ... Nedá se ani pořádně věřit předpovědi pouhé +3 dny protože vše bude zcela jinak ... (teplota, déšt', vítr) Abnormál jsou výkyvy u toho upřesňování ... proč?