Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Proměnlivé počasí s přeháňkami, v noci na zítřek naposledy mráz

Diskuse o počasí Reklamy na webu

168
# 24.05.2022, 19:51

In-počasí
Řeším už delší dobu stejný problém jako swan1.
Na mobilu mi stále skáčou na dolní liště různé reklamy, takže člověk je musí pracně zavírat. Pak když se mu zobrazí klávesnice a začne psát, tak mu tam skočí další reklama a hned ho odkáže na nějaký pochybný web.
Jedná se o stejnou reklamu jako druhý snímek napravo v příspěvku uživatele swan1. Navíc mě zaráží, že se mi objevuje i jako přihlášenému uživateli.

Šlo by sjednat nápravu prosím?
Děkuji :)

386
# 24.05.2022, 20:06

No, vyzkoušel jsem to, a když se přihlásím jako registrovaný uživatel... reklama tam není, když jako neregistrovaný, reklama tam je, a to jak na noťasovi, tak na telefonu.. jako přihlášenému mi to opravdu nevyskakuje..

# 24.05.2022, 20:17

palma
Mně třeba taky ano. A je to děsně otravný když kliknu něco na inpočasí a zrovna se zobrazí reklama takže mě to přehodí na stránku reklamy... Navíc ta druhá reklama co poslal swan, ta se dá zavřít těžce..

378
# 24.05.2022, 20:21

palma
Musíte mít nějaké privilegium, zřejmě..🤔 nebo nevím..
Píšeme tu o psaní příspěvků.., tedy o verzi ,, přihlášený,, .
Reklamy i coby přihlášenému mě otravují, a nejen mě, neustále.. Ať jen prohlížím nebo píšu příspěvek..
Prostě imrvére..

258
# 24.05.2022, 20:24

Hlásím ten stejný problém, je to fakt dost otravné.. :(

386
# 24.05.2022, 20:26

swan1
No, ještě mám, pravda nastavený na Safari blokování pop-up..což používám už dlouho, takže, jestli to není v součinnosti s tím vším..

109
# 25.05.2022, 07:09

palma
No jó, Švermov, to je šlechta, tam mají i banány a nechodí jim reklamy.:D

Jinak já mám dole reklamy i dvě. Ale zase buďme realisti, můžeme tady "zdarma" plkat a nejsou to stránky charity.

# 25.05.2022, 08:16

swan1
Dvě reklamní jednotky naráz v té dolní části se nesmí načítat a je to chyba. To vyřešíme. Děkuji za upozornění. Na přístupnost zavírání těch reklam se podíváme a vylepšíme to.

Počet reklamních jednotek na webu je konstantní, ten jsme neměnili. Na desktopu ani jednotky zobrazující se přes obsah nepoužíváme. Na mobilu se jim bohužel nedá vyhnout a používá je drtivá většina webů.

386
# 25.05.2022, 08:56

ludvicek
No, banány nemáme, banánovníky ano:), ohledně reklam, mám nainstalován i ad guard, problém je v tom, že některé weby si tam šoupli hodnocení příjmu reklamy, a pak nefungují, nebo fungují omezeně, má ovšem přijít aktualizace ad guardu, která bude dávat falešné hlášky o zobrazení reklamy, pak by ty webovky opět měli fungovat normálně.. holt stálý souboj z reklamou,.. nicméně je pravda, že tak weby získávají finance, já taky zvyšuju návštěvnost na In počasí kudy chodím, plus nezůstávám trvale přihlášen... kliknutí se počítají..:D

FGh
Avatar
13
# 27.05.2022, 08:55

Z něčeho weby fungovat musí a zrovna tady je to s reklamou ještě rozumné. Spousta webů to cpe už opravdu za hranou všeho. Při kliknutí na stránku se zobrazí celoplošná reklama, přes kterou nic není vidět - takové jsou nejhorší a ty tady naštěstí nejsou. Takže to tady chválím.

# 19.07.2022, 09:09

Nevím jestli to zde již bylo řečeno, ale občas se mi na mobilním telefonu reklama nasune přes přepínací tlačítka (viz obrázek) a logicky tak nelzou zobrazit třeba srážky. Někdy ovšem reklama zůstává správně až nad tlačítky. Díky za případnou opravu :)

# 20.07.2022, 01:01

Mr. Lightning
To se mu stává také. Reklam je tu víc jak dost. Zrovna teď nevím co píšu. Přes půl displeje klávesnice a druhá půlka reklama. Co kliknutí to skočí nějaká otravná reklama. No hnus

# 20.07.2022, 08:42

Mr. Lightning
Děkujeme, podíváme se na to. O jaké zařízení jde?

Martin Vítek
Reklamu na mobilu přes obsah lze vždy zavřít a zabírá nejvýše čtvrtinu obsahu. V minulém měsíci jsme upravili i zavírací tlačítko, aby se reklama zavírala snáze. Nyní by neměl být problém ji zavřít bez překliknutí (zavírací tlačítko je dostatečně výrazné a velké).

# 20.07.2022, 08:54

In-počasí
Xiaomi Redmi Note 5 :D

272
# 20.07.2022, 11:59

Reklamy dělají celý web velmi uživatelsky nepřívětivý, neskutečná otrava to pořád zavírat, protože to překrývá obsah už na tak malém displeji mobilu, už ten nesmysl nějak zrušte, děkuji.

# 20.07.2022, 16:49

Yurri
Proto už sem moc na in počasí nechodím. Lepší je wetteronline. Tam mi vyskočí za 10 minut 3 reklamy. Tady jsou tři otravné reklamy na jedné stránce

42
# 20.07.2022, 16:53

Mě reklamy nevadí. Občas ji omylem rozkliknu, pak hned zavřu. Je to klik sem klik tam. Bez problému.
Ani mi nepřijde, že by jich bylo hodně. Vlastně je nějak nevnímám a ignoruji. To je nejlepší.

272
# 20.07.2022, 17:44

aura_33
Neznám nikoho, komu by nevadilo rozklikávání stránek které nechce, jedině, že by mi za to někdo platil, ale i to by mě asi dlouho nebralo😉.

33
# 20.07.2022, 18:57

na PC problem neni, reklam je tu o dost min nez jinde, takze tu ani nepouzivam blokovani

ota
Avatar
2132
# 20.07.2022, 21:06

Pc je naprosto v pohodě, tam s reklamou nemám žádný problém, mobil je o něco horší, ale chápu, že se web musí z něčeho zaplatit. Je otázka jestli by nestála za úvahu třeba placená verze bez reklamy.

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.