Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Slunečno a kromě severovýchodu už zase často tropické teploty

Diskuse o počasí Reklamy na webu

# 18.01.2019, 14:34

Rozvržení reklam projde během jara změnami, včas uvedeme více informací.

# 28.07.2020, 20:10

Tyto stránky se stávají na mobilu nepoužitelné :( při psaní či zadávání počasí už není v podstatě nic vidět

# 28.07.2020, 20:20

Souhlasím. V některých částech stránek není vidět nic jiného, než reklamy.

# 28.07.2020, 20:26

standa.chalupny
Takové množství reklam na webu samozřejmě nechceme a být na něm ani nemá. Jedná se o chybu na straně poskytovatele reklamního systému, kterou intenzivně řešíme. Za problémy se omlouváme.

5713
# 28.07.2020, 20:31

In-počasí
Také se mi zobrazujou samý reklamy když se chci ma něco podívat prosím opravte to aby se každých 5 sekund nezobrazovaly reklamy občas když se sem tam objeví tak mi to nevadí ale na tohle nemám:D:!!:

37
# 28.07.2020, 20:43

Na desktopu mi to dneska taky hodilo reklamu na celej monitor, ale nastesti se to dalo zavrit krizkem a znovu se neobjevuje. Jinak to tady neni tak strasny v porovnani s jinejma webama.

# 28.07.2020, 22:03

Jo ja se lekl co se deje pisu z mobilu a sama reklama az je to neprijemne.

43
# 28.07.2020, 23:14

Spatne se zobrazuje menu na mobilu, nejde prejit do diskuze kdyz se zobrazi horni banner

# 29.07.2020, 06:37

Mike11
Také mi to dělá.

# 29.07.2020, 13:03

Problém by měl být vyřešen. Někde se ještě stále kvůli paměti prohlížeče (cookies) mohou zobrazovat reklamní jednotky navíc, ale v dalších dnech by to mělo být v pořádku. Pokud byste je tu ještě zítra pozorovali, dejte vědět.

509
# 24.10.2020, 13:25

In-počasí
Netýká se to reklam, nicméně, někdo tam teď šoupnul téma, co tady nemá co dělat..doporučuju odstranit, asi zase nějakej....d....

# 24.10.2020, 18:11

palma
To byl nějaký SPAM, už je to pryč. Děkuji za upozornění.

# 27.05.2021, 17:46

Mě se hodně zobrazuji reklamy a když něco pišu tak se při vypinani reklamy vypne i klavesnice, co jsem se přihlasil, tak se mi to s reklamami nezměnilo.

13628
# 24.05.2022, 12:20

Proč se opět zobrazují reklamy i registrovaným uživatelům?

# 24.05.2022, 12:33

janek24
Jakou jednotku přesně myslíte? Pošlete prosím screenshot. V posledních měsících jsme nic neměnili.

# 24.05.2022, 14:48

Zdravím, je normální, že po každém načtení tohoto webu mi skočí celostránková reklama? Viz screenshot, už mě to docela vytáčí :-(.

# 24.05.2022, 16:33

Martin Šimon
Tak to být nemá a je to samozřejmě chyba. Řešíme ji. Děkuji za upozornění.

414
# 24.05.2022, 19:45

Jako je to opravdu šílený, čím dál horší.. Napsat příspěvek chce opravdu na mobilu velkou trpělivost..
Skákání reklam do rozepsaného textu a po vykřížkování reklamy vám zmizí klávesnice..
Takže ťuknete do textu, aby se znovu objevila klávesnice, začnete psát a lup, skočí vám tam další reklama..
To je opravdu velkej vopruz..A nejen to...

jaké bude počasí..?
jaké bude počasí..?
173
# 24.05.2022, 19:51

In-počasí
Řeším už delší dobu stejný problém jako swan1.
Na mobilu mi stále skáčou na dolní liště různé reklamy, takže člověk je musí pracně zavírat. Pak když se mu zobrazí klávesnice a začne psát, tak mu tam skočí další reklama a hned ho odkáže na nějaký pochybný web.
Jedná se o stejnou reklamu jako druhý snímek napravo v příspěvku uživatele swan1. Navíc mě zaráží, že se mi objevuje i jako přihlášenému uživateli.

Šlo by sjednat nápravu prosím?
Děkuji :)

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.