Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Začíná k nám proudit teplý vzduch, přidá se i saharský prach

Diskuse o počasí In-počasí - novinka na Android

Anonymní
Avatar
# 04.03.2012, 13:06

Zdravím, plánuje se někdy tvorba widgetu/aplikace pro OS Bada?

# 04.03.2012, 13:57

mikhales
Zatím to není v plánu, spíše plánujeme předpověď rozdělit na ráno, dopoledne, odpoledne a noc.

Anonymní
Nová verze je stále v přípravě - musí se optimalizovat pro Android 4. Hlavní novinkou bude nový formát (vzhled) hodin.

jhejnik
Pro Holešov se teplota dopočítává ze Zlína. Profesionální síť stanic ČHMÚ pro dopočet teploty v současné době nepoužíváme.

Lubi
Na tuto platformu nemáme vývojáře. Zatím ji tedy nepřipravujeme.

# 06.03.2012, 05:21

Děkuji za odpověď. Profesionální síť stanic CHMU nepoužíváte? :)

# 16.03.2012, 09:40

Dnes byl vydán update aplikace (nový widget, teplota v notifikaci, opravy některých chyb).

jhejnik
Profesionální síť stanic zahrnuje cca jen 30 stanic v místech, ve kterých jsou dobrovolné stanice. Při použití profesionální sítě by tak přibylo jen pár stanic.

# 21.03.2012, 22:18

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli toto počasí je zcela zdarma nebo si operátor bude brát peníze. Funguje tato aplikace v telefonu zadarmo nebo se jedná pouze o stažení zdarma. Mockrát děkuji za odpověď

# 22.03.2012, 08:55

v3919
Písmo je nutné zvětšit. Oprava bude v příštím updatu.

ZuzkaFA
Aplikace je zdarma, ale vyžaduje datové připojení (internet), který se již řídí datovým tarifem daného operátora.

0
# 23.03.2012, 09:59

Dobrý den vespolek, velmi pěkná aplikace. Jen mám následující připomínku. Jsem provozovatele meteostanice v Suché Rudné. Když bych si ji chtěl zadat jako druhou, nemohu si ji vybrat ze seznamu - není tam. Nejblíže je Vrbo pod Pradědem a v infu k němu je, že si mám zadat nejbližší stanici a na seznamu je Suchá Rudná. Bohužel nevím, jak zadat. Děkuji za odpověď.

# 23.03.2012, 20:17

inqi
Děkuji za upozornění, prověřím to (zřejmě se jedná o chybu - meteostanice chybí na seznamu a půjde přidat v další verzi).

# 15.06.2012, 14:04

Dobrý den, aplikace ukazuje že je meteostanice v Halámkách (jižní čechy) , ale samotné Halámky v seznamu měst nejsou a nejdou nastavit. Prosím o zařazení Halámek do seznamu. Nešlo by vytvořit meteostanici i v Třeboni? Děkuji

# 16.06.2012, 15:32

stenley
Seznam měst s meteostanicí bude aktualizován v příštím updatu.

# 22.06.2012, 07:52

Dobrý den. Tak jsem si nainstaloval aplikaci In-pocasi+ widget (pro android) a zaboha nemuzu dostat widget na plochu…zkratka chybi v seznamu widgetu a ani se na nej nedostanu z prostredi aplikace. Nevite nekdo jak na to? Předem děkuji za odpověď.

0
# 26.06.2012, 10:28

Dobrý den,
již několik dní se na widgetu nemění aktuální naměřené hodnoty pro Klatovy a Sušici. Prosím o kontrolu,jinak pěkná aplikace. Díky Lucas.

# 26.06.2012, 17:16

bambusatko
Mělo by to být v návodu na Android (v seznamu widgetů).

Lucas
Děkuji za upozornění, už je to v pořádku.

# 27.06.2012, 10:05

In-počasí
no právě že mi widget pro in-počasí chybí v seznamu widgetů, takže si ho nemůžu vybrat pro umístění na plochu...nechápu to...

# 27.06.2012, 13:01

Tak už jsem na to přišel...pro správnou funkci aplikace včetně jejích widgetů je nutno ji mít umístěnou v paměti telefonu a ne na SD kartě (pak chybí widget v seznamu widgetů)...

0
# 11.09.2012, 08:17

Zdravim,
je nejaky problem so zobrazobvanim aktualneho pocasia pre Slovensku republiku?

Widget 1x2 s aktualnou teplotou, smerom a rychlostou vetra pre meteostanicu Bratislava uz niekolko dni nezobrazuje spravne udaje a vobec nezobrazuje ikonu aktualneho pocasia. (Widget 1x2 s predpovedou pre dnesok a zajtra ukazuje ikony spravne)

Zalozka Aktualne v aplikacii taktiez zobrazuje nespravne udaje, na webe su pre meteostanicu Bratislava uplne ine udaje (spravne) ako ukaze aplikacia.

Nepomohol ani reinstall celej aplikacie.

Myslim ze podobny stav je pre akekolvek mesto v SR, pre CR vsetko funguje spravne.

# 12.09.2012, 16:05

Dufi
Zobrazování ikony je již v pořádku. Děkuji za upozornění. Teplota není brána přímo z této meteostanice - na Slovensku jich je zatím málo. Snažíme se přidat větší počet těchto stanic, aby bylo možné data použít.

0
# 25.09.2012, 15:07

Byl by problém přidat další widget 4x1, ale s obsahem toho stávajícího 4x2? Informace v něm jsou dokonalé, ale zaplácne půl obrazovky. Používám předpovědní widget 4x1, ale na hlavní obrazovce mám kvůli místu konkurenční 4x1 Go weather EX, kde je ikona, místo, teplota noc/den, datum a čas. Pokud byste tohle všechno dokázali dát do vlastního widgetu plus svátek, bylo by to super. Trochu jsem si pohrál s návrhem ;-) Šlo by něco takového?

widget
# 28.09.2012, 16:42

vosi
Určitě šlo, vzhled promyslím a někdy v budoucnu přidáme.

0
# 29.09.2012, 18:46

To by bylo super. Ani jsem nedoufal :-) Díky.

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.