Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Další studená fronta, od severozápadu začne pršet, na horách vydatně sněžit

Diskuse o počasí In-počasí - novinka na Android

Anonymní
Avatar
# 16.08.2011, 11:44

Další taková inspirace, co mně napadla, možná je to složité na napsání skriptu, nevím. vedle ikony hodin vlevo a ikony minut vpravo je docela prázdná černá nevyužitá plocha, kam by se dal umistit ukazatel baterie s procenty a ukazatel sítě s rozlišením zde 2G nebo 3G. Jsem to jenom tak narychlo nakreslil:
Původní nynější:
http://www.imagehosting.cz/?v=sga1.png
návrh:
http://www.imagehosting.cz/?v=sga2.png

Anonymní
Avatar
# 16.08.2011, 14:39

Nefunguje mi to počasí podle aktuální polohy. Píše mi to Prahu, ač jsem v Bojkovicích, což je Zlínský kraj. :(
A to ukazování aktuálního stavu baterky by bylo velice fajn :)

Anonymní
Avatar
# 06.09.2011, 23:31

Dobrý večer,
chtěl bych se zeptat, zda by šlo udělat aby se widget aktualizovat manuálně. Takto po časovém intervalu mi to nevyhovuje. Jinak moc dobrá práce! :)

0
# 08.09.2011, 14:48

První dojem dost dobrý, mám ale dvě poznámky: transparentnost!! Mám teď konkurenční widget a ten váš mně rozbíjí layout.
A druhá, konkurence ukazuje mimo jiné čas příštího budíku - u čist předpovědi to oželím, ale pokud nabízíte home clock widget, tam bych to fakt ocenil.

Anonymní
Avatar
# 09.09.2011, 22:40

Proč už není widget na android marketu?

# 10.09.2011, 17:09

Anonymní
V Andoid marketu je stále: Widget In-počasí.

Za názory děkujeme. Pracujeme na nové verzi a určitě je registrujeme.

# 24.09.2011, 09:36

Dnes vyšla nová verze! K widgetu přibyla celá aplikace, která již prozradí kompletní předpověď pro Česko. Nechybí ani všechny důležité informace o aktuálním počasí v daném místě a klimatické údaje. Zároveň byl rozšířen počet měst, které jsou k dispozici (na několik stovek). Aplikace je zdarma a tak ji můžete hned vyzkoušet: In-počasí (+Widget)



Srážky nad ČR můžete sledovat v naší aplikaci: Meteoradar

Anonymní
Avatar
# 24.09.2011, 12:04

In-pocasi
Dobrý den, po poslední aktualizaci se mimojiné změnily možnosti nastavení vzhledu widgetu pro android. ztratilo se nastavení, zda chci používat "světlé" či "tmavé" hodiny pro widget 4x2 a zůstalo napevno nastavené tmavé provedení. Je možné někde přepnout vzhled na světlé hodiny?

Anonymní
Avatar
# 26.09.2011, 09:47

Dobrý den
Mám zájem o Váš widget počasí na androidu, avšak mám Toshibu AC100 s androidem 2.2. Problém je že výrobce zde nedal Android market, a proto prosím o odkaz na přímé stažení aplikace, děkuji

Anonymní
Avatar
# 26.09.2011, 13:44

Dobry den, po aktualizace na galaxy S2 pro mesto Olomouc nefunguje nic. Bude to nejak opraveno ? dekuju za info.

Mohl by jste mi prosim zaslat app jeste pred tou posledni aktualizaci na mail koty88koty@gmail.com . Dekuju

# 26.09.2011, 20:05

Dobrý den,

Anonymní
Jaký máte přesně přístroj (mobil)?

Anonymní
Na této stránce přímý odkaz je.

Anonymní
Opravíme během pár dnů.

Anonymní
Avatar
# 26.09.2011, 20:12

Dekuju za Vasi odpoved. Me zarizeni je Galaxy S2 verze 2.3.4 KI4

Anonymní
Avatar
# 27.09.2011, 09:07

In-pocasi
Dobrý den, omlouvám se, asi došlo k nepochopení, ale na Vámi udané stránce přímý odkaz ke stažení není. Jsou tam dvě odkazy, jeden pod názvem stáhnout aplikaci-jenže ten nefunguje v počítači s windows ani v zařízaní s androidem kde výrobce nedal android market, druhý odkaz je na stránku aplikace na android marketu. To znamená že v mém zařízení Toshiba ac100 kde nemám android market si to stáhnout nemůžu. Za kladné vybavení děkuji.

# 29.09.2011, 21:14

Anonymní
Na tomto zařízení je to vyzkoušené. Za pár dní vyjde update, zkuste tedy aplikaci přeinstalovat (až vyjde).

Anonymní
Napište mi prosím na e-mail info@in-pocasi.eu (ohledně možnosti stažení aplikace bez marketu).

Anonymní
Avatar
# 08.10.2011, 10:11

Dobry dem, rad bych se zeptal kdy tedy vyjde uz ta aktualizace ?

4
# 24.10.2011, 12:16

Ahojte,

vůbec se nevyznám v těchto nových věcech iPadů, tabletů atd.... a i když jsem mladý, tak se o to prostě nezajímám.

Funguje ta aplikace i když nejsem připojený na internet? Opravdu takovým vymoženostem nerozumím, díky za odpověď

Anonymní
Avatar
# 24.10.2011, 12:45

Liciko
No ta aplikace sama o sobě, pokud ji máš už nainstalovanou v mobilním telefonu, ti fungovat bude i bez připojení na internet, jen se ti nebudou aktualizovat a načítat data.
Ale jestli ji budeš chtít využívat nebo přeinstalovat, tak určitě k tomu připojení potřebuješ, to je snad logické, ne?
Stačí třeba přes bezdrátovou sít' Wi-Fi, což asi většina mobilů už má. ;-)

4
# 24.10.2011, 13:37

já si právěže budu kupovat. Sony ericsson XPeria mini a ta android má. Já tedka mam taky mobil a tam když chcu jít na net z wifi, tak to chce po mě heslo a já ho nemám a nevím jak to heslo sebrat

Anonymní
Avatar
# 24.10.2011, 14:09

Liciko
Jojo, některé Wi-Fi jsou zabezpečené a potřebuješ heslo. To heslo můžeš získat přímo od majitele Wi-Fi sítě (nejlépe se ho zeptat) nebo ho zjistit pomocí nějakého prográmku. Na internetu jich bude asi dost, ale není to zrovna legální a já bych to ani nezkoušel. Nebo se připojit někde kde to není zaheslované a nebo využít internetových balíčků operátorů, ale za to už se platí.

4
# 24.10.2011, 16:39

já mám internet od kabelové televize a pořídil jsme si ho před měsícem a jsme 100% spokojen. Tak jedině se někoho od té kabelovky zeptat, díky

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.