Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Nejchladnější den týdne, později pozor na sněhové jazyky a závěje

Diskuse o počasí Koronavirus intenzivně zasahuje oblasti s výrazným znečištěním ovzduší

27
# 16.11.2023, 23:04

ACEOF ACES:

Myslím, že tohle téma vzniklo na základě znečištění ovzduší a jeho vlivu na případný koronavirus. V současné době vaše argumenty patří do jiných diskusích, ne do meteorologie. Děkuji.
Jinak v popisku by jste měl mít napsaný buď aktuální stav počasí nebo lokalitu kde se nacházíte. Nějaký váš odpočet podle mého názoru nikoho nezajímá.

# 17.11.2023, 13:42

Přes dva roky tuto veřejnou diskusi zneužívají zbabělí zrádci, aby odradili lidi od očkování proti COVID-19 a ti pak s COVID-19 umírají. Také jste jim, za celou tu dobu, napsal alespoň něco v tomto smyslu?
"Myslím, že tohle téma vzniklo na základě znečištění ovzduší a jeho vlivu na případný koronavirus. V současné době vaše argumenty patří do jiných diskusích, ne do meteorologie. Děkuji."

A nyní, když v porovnání se sousedními státy na milión obyvatel umírá s COVID-19 v ČR nejvíce lidí, tak si hrajete na chytrého.

27
# 18.11.2023, 02:42

A vy si konkrétně hrajete na koho? Na "korona" boha? Už to tady delší dobu těžce přeháníte, klade to negativní vliv na seriózní diskusi. Opravdu nevím proč jste si již před těmi dvoumi lety nezvolil jiné diskusní fórum. Kde a jak kolik lidí zemře na Covid už zde ztrácí význam, ale klidně v tom pokračujte, plést se vám do toho nebudu. Odpočet ACEOF ACES vám běží, což má znamenat, že jak vyprší už od vás bude klid? Nebo se to bude stále prodlužovat?

# 19.11.2023, 13:27

Fero:
"... klidně v tom pokračujte, plést se vám do toho nebudu..."

Napřed to vypadalo, že jen blábolíte, ale teď jste na to káp.

Jen od začátku listopadu, tj. během 18 dní v ČR zemřelo s COVID-19 přes 70 lidí.

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.