Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Dnešek opět deštivý, na jihu Čech ještě vydatné srážky

Diskuse o počasí *Meteo expres s Pumou a HuJinTaom

Anonymní
Avatar
# 03.02.2008, 13:18

Kazdy pondelok a piatok nove info o pocasi od Petra Jurcovica, od mna Puma979 kazdy pondelok a piatok tiez nove informacie zo sveta pocasia a kazdy den podrobna predpoved pocasia /zdroj uvedemie vzdy/.
HuJinTao Vam svoje namietky a dalsie podrobnejsie info prinesie podvecer.
Zatial dakujem a zelam pekny den!

Anonymní
Avatar
# 03.02.2008, 13:47

Dnes je mame na mnohych miestach krasne pocasie.
Zajtra bude prevazne pooblacno az oblacno s ojedinelym slabym dazdom a s teplotou do +8C a v noci od 0 az do -5C.
Utorok bude zamraceny s dazdom na mnohych miestach v polohach nad 900 m.n.m. to bude istotne sneh.
V stredu sa nam trosku vycasi a zrazky len ojedinele no a stvrtok sa bude niest v tendre pekneho pocasia so snehovymi prehankami.

Piatok je velmi zaujimavy, pretoze tam bude na mnohych miestach snezit a najmä na JZ Slovenska to bude postupne prechadzat do dazda alebo dazda so snehom.
S pozdravom OLiwer.

Anonymní
Avatar
# 03.02.2008, 13:50

Kdyz uz pises, tak napis prosim pro jakou oblast ta predpoved je. Predpokladam asi pro Slovensko....ale i zde je to rozsahle...protoze mezi vychodnim a zapadnim Slovenskem bude rozdil.

Skoda, ze nepises pro CR.

Anonymní
Avatar
# 03.02.2008, 13:59

Predpovede pocasia budou zalozeni pre SR, pro CR az casom....

Anonymní
Avatar
# 03.02.2008, 14:02

Ehm, tak proc to pises sem....pis to do in-pocasie.sk diskuze :)

Anonymní
Avatar
# 03.02.2008, 14:05

Ked si das in-pocasie.sk a kliknes na diskusiu tak ti len vyhodi cesku diskusiu in-pocasi..slovenska diskusia o pocasi neexistuje!!

Anonymní
Avatar
# 03.02.2008, 14:11

Aha aha aha aha....tak to se omlouvam :cool: Mno skoda....in-pocasie.sk by mela vetsi reklamu na Slovensku :D

Anonymní
Avatar
# 03.02.2008, 14:20

Vitajte na našej diskusii:) ja budem dávať informácie o počasí pre sever Slovenska Poprad, žilina, Liesek a Dolny Kubín ale podvečer každý druhí den budem dávať súhrn počasia pre celé Slovensko.Tak sa tu cítte dobre už dnes večer prídem s podrobnou predpovedou počasia pre Dolný kubín a ostatné severské lokality Slovenska. A ako sa už zmienil môj kolega Puma tak informácie pre čr. budú o čosi neskôr!

Anonymní
Avatar
# 03.02.2008, 14:22

Takze....prepdoved pocasia pre CR a celkovy suhrn pocasie pre SR kazdy pondelok a piatok........................
Prepdoved budem inas davat aj kazdy den okolo 18:00 pre cele uzemie SR..
HuJinTao
Mohol by si zahrnut aj Kosice??

Anonymní
Avatar
# 03.02.2008, 14:28

A zabudol som povedať pravidelný súhrn počasia pre našu krajinu bude o 16:30 každý druhí den po celí týžden.A počasie pre žilinský kraj a lokality ako Poprad budú o 17:00 hod. každý den.Tak a ked budete mať dotazy námietky a všetko čo sa tíka vývoja počasia tak sa obrátťe na mňa a keby som tu z niakych príčin nebol všetko podstatné sa dozviete od Pumy

Anonymní
Avatar
# 03.02.2008, 14:33

Ano to môžem mám na to podklady dobre bude aj metropola východu Slovenska zahrnutá ale povedz akú chceš predpoved týždňovú ale 10 dňovú.Povedz a ja ju spracujem!

Anonymní
Avatar
# 03.02.2008, 14:34

Vies, radsej cez pokec sa dohodnime!

Anonymní
Avatar
# 03.02.2008, 15:23

HuJinTao : ON Vam bude kazdy den prinasat info o pocasi pre Liesek, Dolny Kubin, Zilinu, KOsice, Trencin a Poprad...tzv. regionalnu prepdoved



puma979 : Ja vam budem prinasat kazdy pondelok a piatok suhrnu prepdoved pocasia pre SR a CR na TYZDEN dopredu........A kazdy den vam prinesiem este pohlad na graf od slovenskeho meteorologa p. Petreka + exkluzivne predpoved pocasia pre TATRY na uzemi SR...

Anonymní
Avatar
# 03.02.2008, 17:44

Dnes vás tu čakajú nové predpovede počasia a odo mňa vás konkrétne čaká každodenná výhliadka počasia o 17:00 pre severné severozápadné a oblasť Spiša a Košíc. A naviac podrobná textová predpoved na 4 dni pre Dolný Kubín!A každý druhý deň budem budem vytvárať textové predpovede počasia pre celé územie Slovenska o 16:30aj s rubrikou čo na to meteorolog alebo pohľady meteorologa na vývoj a situáciu v počasí máte sa na čo tešiť

Anonymní
Avatar
# 03.02.2008, 17:51

Ja Vam zase ponuknem kazdy pondelok a piatok celoplosnu velku desatdnovu predpoved pre Cesku republiku a Slovenku republiku. A kazdy den vzdy aktualnu predpoved pre nase Tatry na uzemi SR, pretoze sa malo kde spomina ich prepdoved pocasia + kazdy den pohlad na predpovedny graf s pocasim.
S pozdravom Oliwer.

Anonymní
Avatar
# 03.02.2008, 18:12

Predpovede zacinaju.....Slavnostne otvarame nasu oficialnu temu..

Anonymní
Avatar
# 03.02.2008, 18:14

Dnes len prepdoved Vysoke tary, zajtra velka dlhodoba pre CR a SR!

PREDPOVEĎ POČASIA PRE OBLASŤ VYSOKÝCH TATIER NA NOC A DEŇ 4.2.2008
-------------------------------------------------- -----------------------
Tlaková výš nad strednou Európou začína slabnúť.
Zajtra začne po prednej strane rozsiahlej oblasti nízkeho tlaku vzduchu
nad západnou Európou prúdiť do našej oblasti od juhozápadu teplý vzduch.
Polooblačno až oblačno a miestami prehánky, od 1300 m snehové.
Južný až juhozápadný vietor 2 až 5, vo vyšších polohách do 15 m/s.


TEPLOTA V STUPŇOCH CELZIA: V NOCI CEZ DEŇ

PODHORIE (600 - 1000 m) : -3 až -6 1 až 5
STREDNÉ POLOHY (1000 - 1500 m) : -2 až -4 1 až 3
VYSOKÉ POLOHY (1500 - 2500 m) : -1 až -8 2 až -5

VYHLIADKA NA 5.2.2008:
Polooblačno až oblačno, miestami prehánky.


VYDAL: SHMÚ, OPaV, PB 3.2.2008 08:59 SEČ

Anonymní
Avatar
# 03.02.2008, 18:16

A teraz dalsi kusok:
Model predpovede počasia z 3.2.2008

Ochladenie od 9. sa stále potvrdzuje a potvrdzuje sa pomerne zreteľne aj chladné počasie, ktoré bude následne pokračovať.

Anonymní
Avatar
# 03.02.2008, 18:45

A este nieco...kazdy Pondelok a Piatok dlhodoba predpoved pocasia pre CR a SR...Kazdy den predpoved pocasia pre Vysoke Tatry + model pocasia pre SR a vzdy nedelu prehlad pocasia na tyzden dopredu!!
S pozdravom Oliwer.
Toto su uz naozaj platne informacie!!

Anonymní
Avatar
# 03.02.2008, 22:26

Aktuálny prehľad počasia na 4 dni pre mesto Dolný Kubín:Max Min

Pondelok 4.2. prevažne oblačno 1 °C -4 °C

Utorok 5.2. mrholenie 2 °C -2 °C

Streda 6.2. mrholenie 2 °C -1 °C

Štvrtok 7.2. prevažne oblačno 3 °C -2 °C
V Dolnom Kubíne bude sychravé počasie ani teplo ani zima také nemastné neslané počasie no čo na zimu a sňou na pravé zimné počasie s mrazmy si ešte pár dní musíme počkať skutočná zima ktorú potvrdzujú aj grafy a modely naznačujú že od 9. vzhruba od 10.2.2008 nás čaká pravé zimné počasie ktoré bude dlhodobejšieho charakteru a bude následne pretrvávať a pokračovať vzhruba až poslednej dekády Februára možno aj do konca mesiaca potom by sa malo začať pozvolna otepľovať ale bude to v sprievode zrážok takže aj čosi viac nasneží no zrážky sa očakávajú niekedy v prvom týždni Marca tie by mali byť výrazné ale je dosť možné že v dôsledku oteplenia nebudú všade snehové tak som rád že ste uvítali našu predpoved zanechajte nám priazeň aj v ostatných predpovediach tak dobrú noc vám praje Hu Jin Tao z DK:) ;-)!

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.