Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Přechodně více oblačnosti, hlavně na severozápadě možnost přeháněk

Diskuse o počasí *Meteo expres s Pumou a HuJinTaom

Anonymní
Avatar
# 15.02.2008, 21:44

matejmilko
NO to my uz vieme davno!
Ja osm optimista!

Anonymní
Avatar
# 15.02.2008, 21:45

Oliver ja proti Rndr. Petrovy Jurčovičovy nemám nič len niekedy preháňa a namiesto uberania pridáva a robí moc dlhé predpovede na dlhé obdobie skrátka je trochu neopatrný ale nič proti nemu tak vážne! Je to seriozny odvážny a trochu drzí meteorolog ale to má mať každý pri takom náročnom povolaní čo vyvoláva tak som rád že ho tu máme rovnako ako aj pána Metja Milka ktorí je o čosi obozretnejší opatrnejší a prehľadnejší ale obidvaja sú skrátka skvelí jeden mladý druhý trochu starší ale obidvaja aj Iľko sú skvelý a samozrejme aj sympaťák Jozef čaplár je super my si na meteorologov skrátka nemôžeme sťažovať a myslím si že sú lepší ako tý od čiech myslím tím čhmú ale nič proti nim ja nemám nič proti nikomu len proti Jelovy teda Ondrejovi a poviem to aj tu verejne veľmy sklamal ale nejdem tu písať o mojich súkromných záležitostiach.Tak píšme hoši a chlapi!

Anonymní
Avatar
# 15.02.2008, 21:48

HuJinTao
Dnesni svet meteorologie si vyzaduje konkurenciu, odvaznost, toleranciu ale aj drzost, mam skusenosti /aj ked nie take vsemocne/, predsa nieco uz wiem!

Anonymní
Avatar
# 15.02.2008, 22:02

DObru nocku vsetkym a dosnezenia!

Anonymní
Avatar
# 15.02.2008, 22:03

A čo som tvrdil ved to sa tu snažím krvopotne povedať že je trochu drzí a odvážni a že to v súčasnej meteobranži potrebuje! A ozaj ako je u vás čo ti ukazuje meteostanica máš ju stále vo vnútri bytu alebo niekde inde a ozaj zajtra si beriem čokoládku a horúce kakauko na svah fakt teším sa na to a na stopro som si istý že to bude stáť za to ak bude mať otco voľné minúty tak ti zavolám OK. Tak ešte píšme ak nie tak pa!:) ;-)

Anonymní
Avatar
# 15.02.2008, 22:04

HuJinTao
Dobre...brnkni..a pohovorime, jak je u nas!!Tak pa!

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.