Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Hlavně v severozápadní polovině území občasný déšť, odpoledne na východě ojediněle bouřky

Diskuse o počasí Předpovědi počasí na Vánoce, zimu atd.

Anonymní
Avatar
# 06.12.2007, 20:30

to hej ale vies stale sa to meni teplemu a teplemu nechajme sa prekvapit co to bude toho 24.12

Anonymní
Avatar
# 06.12.2007, 20:31

poviem priklad.v roku 2005 hlasali 7 dni pred vianocami ze budu biele,avsak o 3 dni neskor sa uplne zmenila predpoved a vianoce boli 24,25. uprsane v nizinach.dnes je atmosfera nepredvidatelna,to ci budu biele vianoce je 50 na 50.a vy uz tu robite zavery 18 dni pred vianocami

Anonymní
Avatar
# 06.12.2007, 20:32

a vobec neviem preco sa mi to same odhlasilo

Anonymní
Avatar
# 06.12.2007, 20:36

Ja osobne si myslím že je teraz úplne zbytočné hovoryť či
bude na vianoce teplo a ako bude.
Predpovedné modely sa každú chvílu menia,podla mna
málo kto si dovolí otvorene povedať aké počasie bude na vianoce
okrem niektorých meteorológov, ale veď je ešte pomerne dlhá
doba k vianociam.
Momentálne prevláda západné prúdenie vzduchu, preto
je úplne logické že je také počasie aké je.
Na severe oproti minulému roku sú zásoby studeného vzduchu
neporovnatelne väčšie.
Treba si počkať na zmenu prúdenia ktorá aj tak príde.
Ale hovoryť že bude na vianoce teplo?
To je asi tak ako keby poviem že 24 decembra začne popoludní
od západu pribúdať oblačnosť s ktorej sa ale zrážky nevyskytnu.
Veď už za týždeň môže byť úplne iné prúdenie vzduchu ako je dnes.
A nebudte smutný je to zbytočné:)

Anonymní
Avatar
# 06.12.2007, 20:38

Napisal som nieco podobne panovy meteorologovi Petrovy Jurcovicovi som zvedavi co my napise a ozaj Valdo kolko mas rokov ja viem je to asi dost nevhodne sa ta to opytat tu ale neda mi to tak co povies ja mam 16 a zijem v mojom rodnom meste Dolny Kubin na severe Slovenska a ozaj bol u nas v meste aj Mikulas ale uz som na neho privelky takze dostanem tak len uhlie alebo lopatou po zadku co môzeme si dopisovat ty si odkial len my prosim na toto odpovedz môzeme ist na azet.sk a tam mat viac sukromia tak cau:) ;-)!

Anonymní
Avatar
# 06.12.2007, 20:40

aj ja mam 16

Anonymní
Avatar
# 06.12.2007, 20:45

Fajn a kedy si narodeny ja som mal teraz narodky 29.11.2007 o 17.00 hod . presne som sa narodil budme kamosi a k pocasiu si budeme blizko ale podme radsej na ICQ alebo na azet.sk a tam budeme mat moznost sa bavit viac o pocasi a o zivote ako takom tak suhlasis ja sa tesim:) ;-)

Anonymní
Avatar
# 06.12.2007, 21:13

hujuntao choj na azet ak mozes

Anonymní
Avatar
# 06.12.2007, 21:16

A ty si kto môzeme spolu kecat to jo tak cau ale pockaj aky mas nick som rad tak sa stretneme na azet.sk

Anonymní
Avatar
# 06.12.2007, 21:19

ved to som ja s nikom tom13101

Anonymní
Avatar
# 06.12.2007, 23:33

boze moj to su tu same deckaaaaaaaaaaaaa uz sa nedivim ze je tu tolko pesimizmu z horucich vianoc. Raz som tu napisal este v novembri ze najvacsie mrazy tejto zimy uz boli a asi to tak bude. No nezufajme , sledujem Ilka na nete ked dava do markizy grafy a tiez mu to chlapcovi nejde a nejde. Take prognozy si podla aladinu a gfs urobim aj sam na tri dni dopredu. Je uplne jedno co hovoria meteorologovia pocasie ma prve slovo a uz sa raz stalo si spominam ze v BA predpovedali prehanky a za naoc napadlo vela snehu co zaskocilo aj fundovanych meteorologov, ktorí to obhajovali tym ze vsak viete ...to pocasie to pocasie....fakt chcem mat take zamestanie kde sa da obhajit aj omyl a zla predpoved.:D

Anonymní
Avatar
# 09.12.2007, 10:45

musime dufat ze sa na vianoce neotepli ale naopak ochladi a ze pride tesne pred alebo na vianoce velmi intenzivne snezenie lebo s tym snehom je to bieda a ja dufam ze na vianoce napadne aspon pol metra snehu viem ze je to mala prevdepodobnost ale neni to nerealne kešd som si scera dival fotky a nahodou som nasiel fotku so silvestra 05/06 ked napadlo pol metra snehu moc som si zelal aby tak bolo aj na vianoce a velmi dufam ze ude a lot of snehu:snih: :snih: :snih: :snih: :snih: :)

Anonymní
Avatar
# 09.12.2007, 11:43

na vanoce bude snewzit:snih: v nizinach 10cisel a na horach 50-70cisel

predpovedni kancelar praha

Anonymní
Avatar
# 09.12.2007, 12:48

gaba002 mas dokazy?odkial to mas?

Anonymní
Avatar
# 09.12.2007, 17:40

To dnes nevie nikto. Jednoducho sa musí každý zmieriť s tým, že je vždy väčšia pravdepodobnosť, že v nížinách sneh na Vianoce nebude. Znamená to, že je ďaleko viac rokov, keď na Vianoce sneh nebol, ako bol. Napríklad v Bratislave súvislý sneh nebol 24.12. od roku 2002. Nie nadarmo vymysleli pranostiku: Na Adama a Evu, čekejte oblevu.

Anonymní
Avatar
# 09.12.2007, 17:48

no a ake su predpovede teraz?

Anonymní
Avatar
# 09.12.2007, 19:46

ale co tam po madaroch v blave tam sneh ani pomaly nebyva v tom obdobi tu v dca nebol sneh tusim len raz alebo dvakrat a este pretoze tak dlho sneh uz nebol je vacsia pravdepodobnost ze teraz uz sneh bude a nebude to dalej pokracovat a co tam po pranostikach shak uz ziadne skoro nevychadzaju a na jeden den je ich aj desat rozdielnych takze....

Anonymní
Avatar
# 09.12.2007, 20:14

:snih: :snih: :snih: :)snad ta predpoved vyjde a bude snih ktery se snad udrzi dele jak den

Anonymní
Avatar
# 10.12.2007, 10:38

deticky chcu sneh toto je kinderweb??? myslel som ze o pocasi

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.