Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Slunečno a kromě severovýchodu už zase často tropické teploty

Diskuse o počasí Bouřky 20-21-22. 6 2026

# 22.06.2026, 17:33

Chvíli pršelo v půl 4, nakonec asi 5 krát udeřil blesk u nás ve městě, ale blesky sem neviděl bohužel na druhé straně, kde nemám okna.. nadšení moc nemam chci už pořádnou bouřku s trochou adrenalinu.. že se budu lehce bát :D

2111
# 22.06.2026, 18:03

Jako moc toho nenapršelo. Spíš to jen skoro omokřilo chodníky. Ani se prakticky neochladilo, takže se suchem a vysokými teplotami pokračujeme. Doufám v nějakou další (mnohem silnější) přeháňku/bouřku.

# 22.06.2026, 18:09

Mohla se aspoň jedna ta srágora vytvořit v Praze aby trochu zapršelo nez půjdeme do tý serie +30

137
# 22.06.2026, 18:18

ČHMÚ už asi jebe. To mají z toho horka. Jak můžou tady dát výstrahu na bouřky pro většinu Moravy. Vykrákané palice úplně :zz::zz::zz::zz::zz:

10
# 22.06.2026, 18:48

Fstorm
běžte jim to nandat na sociální sítě.. tady si to nepřečtou... a my co chodíme sem ty jejich pokusy stejně nesledujeme... protože si vesměs děláme vlastní předpovědi. :)

# 22.06.2026, 18:48

Kristián Laššo
Taky mám fotku, ale nic z toho nebude.

Staré město
Tupesy
42
# 22.06.2026, 18:50

tak end ,5 minut slejvák a předtím a potom zahradnický takže asi tak na týden útrum jestli něco nebude z tepla :zz:

# 22.06.2026, 18:51

Neuro
Je to aspoň fotogenický 😀

42
# 22.06.2026, 18:54

Meteorolog 2011
no chybělo tak 5 km a mohli jsme mít slušnou zálivku.takovou přímku jak to oddělovalo území od bouřky a polojasna jsem ještě neviděl :D

# 22.06.2026, 18:59

Neuro
Můžete mi vysvětlit proč se dnes něco vytvoří a hned to zdechne? Cape je přeci vysoké, tak proč ??

42
# 22.06.2026, 19:02

Meteorolog 2011
nevím ,někdo by řekl že klasicky suchá vrstva
jinak na družici se to pěkně otáčí od sz tak uvidíme jestli z toho třeba v noci ještě něco bude

10
# 22.06.2026, 19:13

tak, něco možná za týden v pondělí, po tom pekelném víkendu... začínají tam něco modely vymýšlet.. do té doby k počasí nic..

66
# 22.06.2026, 19:28

Neuro
U nás ani kapka. Další den se zbytečnou výstrahou. V PL to jelo pár dní. U nás mrtvý.

209
# 22.06.2026, 21:45

kapr84
V pondělí by to mohlo být už lepší a ne lokální jako to bylo teď, bude to totiž studená fronta

72
# 23.06.2026, 05:57

Takže z celé této situace nespadla v mojí oblasti ani kapka. Za celý červen 0 bouřek, a to jsem myslel, že horší než loni to už být nemůže. Vlna veder před námi a sucho začne být opět aktuální.

# 23.06.2026, 06:06

In-počasí
To musela být hodně vysoká buňka..
Kroupy 3cm+ už jsou pohroma nejen pro zahrady, ale už i pro karoserie aut atd..
Navíc za tu hodinu už z jejich rozměrů i něco odtálo..

110
# 23.06.2026, 07:44

Tak tady z té celé situace čistá 0 v Červnu 1 piďi :blesk: cca 2 mm :prsi: (ne že bych o ně stál bojím se jich jak čert kříže), ale letos je to špatný sucho je tady jak na Sahaře, tráva už není trávou.

76
# 23.06.2026, 09:36

U nás bouřky naposledy v sobotu, takže něco málo napršelo. Včera výstraha zbytečná. Ale jsem ráda, když vidím ty hrůzy co jsou i při nízkých teplotách, a co měli teď v Čechách.

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.