Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Teplotně podprůměrně počasí pokračuje, v noci na zítřek hrozí častěji mráz

Diskuse o počasí ČHMÚ varuje před silnými bouřkami

Anonymní
Avatar
# 04.07.2008, 21:48

Autorské práva ti nič nehovoria?
Keď už, tak na nemenovanej televízii.

# 04.07.2008, 22:00

mirko 14 rokov kosicke olsany
Anonymní
Anonymní
Anonymní
Prestante sa hadat, aj mne je z toho vsetkeho na .....ale nenadavam zato verejne, preukazte sa, preotze poto mnevieme s kym mame docinenia a z akej oblasti, ale kedze tu ADMINISTRATOR neopraivl urcitu chybu na in-pocasi v prihlasovani, thak ani ja sa nemozem dakedy prihlasit ako člen, ale len ako obycajny navstevnik tejto web stranky.
S pozdravom Oliver.
Odchadzam!

# 04.07.2008, 22:12

mirko 14 rokov kosicke olsany
Jak je u vás?Tady je oblačno a 19°C.Silný vítr se uklidnil je bezvětří.;-) ;-) ;-)

# 04.07.2008, 22:14

pocasi v dubnanech
u mne je takisto jako u tebe!!! len byly 2 silné lejáky!:prsi: :prsi: :prsi:, ja chctel bych už konečne krupobití, ja se tak s neho tesim!!!

# 04.07.2008, 22:17

mirko 14 rokov kosicke olsany
Vy se máte,že vám tam zapršelo,tady byl jen slabý déšť.Krupobití ještě letos bude a to několikrát.Tady už jedno bylo před 5 dny.:) :) :blesk:

# 04.07.2008, 22:19

pocasi v dubnanech
Ale silné a ja chtel by slabé, co neubliží, ale až v rijnu, listopadu a snehové

# 04.07.2008, 22:22

mirko 14 rokov kosicke olsany
Možná se dočkáš v zimě,ani tady už dlouho nic nebylo.Prý by tato další zima mohlo být chladnější než ty dvě předešlé,no budem vidět jak se to vivine.Zatím je léto a zima má ještě čas.:oblak: :)

# 04.07.2008, 22:24

pocasi v dubnanech
Ale orkán Emma by se mohl zopakovat, tu u nas byla vtedy velice velka sranda, najme s vetrom:) :) :)

# 04.07.2008, 22:29

mirko 14 rokov kosicke olsany
No mohl by se zopakovat.Ale až po létě teď by moc škodil.Chtěl bych se optat na jednu otázku.Ty nebudeš od zítřka do 10.7.na diskusi.Díval jsem se na tvoji stránku že bude mimo provoz v tyto dny?:oblak: :D

# 04.07.2008, 22:33

pocasi v dubnanech
Jo bude mimo provoz, ale na diskuze pridem, ale len na hodinku večer

# 04.07.2008, 22:38

mirko 14 rokov kosicke olsany
Díky za odpověď,já taky budu na diskuzi spíš až večer,přes den budu mít práci,takže nebude čas.:) :cool:

# 04.07.2008, 23:39

Ahojte u nás spadlo za dnešný deň zrážok môžem povedať rovno že na množstvo a na Kubínske pomery mnoho a prepáčte že vám tu píšem až teraz ale mal som okrem návštevy mojej mamy aj vlastné osobné problémy ktoré som musel neodkladne a promptne riešiť a teda my nedovolovali tu byť aj ked som situácie u nás najmä so stvom zrážok, tlaku vzduchu a teploty som pravideľne u nás sledoval a cez dnešný deň asi viac než 7 krát v prestávkach pršalo no kedže som si pospal ked som včera bol dosť dlho hore qa naviac ked bio bolo na dnes až štvorka heh! Tak preto neviem koľko krát stihlo od skorého rána popršať a viem len to že pršalo od vzhruba 5tej ráno teda od 4:30 alebo až od 5:30 hod asi niak tak od vtedy a musel to byť veľmy intenzívny letný dážd pretože už do 12:00 hodiny napršalo až 45ml zrážok no a dneska vlastne celí tento deň v malých časových a intervalových prestávkach pršalo a ked som išiel k mame tak pršalo dosť prudko takže dnes by ste sa tu v DK bez dáždniku iste nezaobišli Londýn je prd oproti tomu čo tu dnes bolo a tie husté no najmä mohutné a súvislé tomu celému ešte pridávali a tie mračná ktoré snád boli vo výške len iba do 1000 mnm aj menej fakt už dlho takto zrážkovo u nás nebolo pripomínalo to sychravú neskorú a daždivú jeseň alebo jar ale bol to teplí dážd dnes tu bolo do +18.1 stupňa ale od tej 16:00-tej bolo pod +16 stupňov ale vietor ako u nás býva zvykom žiadny takže húľava to dnes ani v mojom okolí určite nebola iba len taký Anglický dážd tu dnes takmer celí deň až do nedávna bol a bolo aj cez ten intenzívny a trvalí dážd strašne na pocit teplo skoro ako keby sa ani neochladilo aj teraz vetráme aspoň je už vzduch dobre vyčistený a prefiltrovaný od alergénov, prachu a emisií takže žije sa nám tu dnes opäť o čosi spokojnejšie ved baráky a ich zateplené steny boli celé viditeľne premočené a na to aké sú tie steny hrubé tak podľa mňa až moc a cesty boli mokré celí deň a v našom potrubý na odtekanie daždovej vody takmer neustále stekala silná až stredná daždová voda a v maminom byte a teda v paneláku u mamy aj pri krátkych prestávkach v daždi bolo neprestajne počuť ako steká voda dnes tu sucho čo môžem povedať na 100% tu sucho tu na Orave rozhodne dneska nebolo a dážd prestal až teraz okolo 19:00- tej ale inak stále a stále čosi z oblohy padalo a teda napršalo celkovo až doteraz až 69 ml daždovej vody teda dažda do môjho domáceho včera večer vyprázdneného záhradného zrážkomera ved ešte aj teraz sú veľmi mokré stromy a konáre a teda aj tráva aj s ňou súvisiaca celá pôda a všade blato a tlak z včerajšieho šialeného poklesu už stúpol od dneskajšieho nočného rána stúpol z 998 hPa na 1002 hPa teda o plus 4 hPa takže na to stúpol za dnes len mierne a nedostal sa a ani sa zatiaľ na úroveň spred štvrtkového poludnia asi zajtra nedostane kedy bol až 1007 hPa a asi sa ani zajtra na tú avizovanú úroveň nedostane už je ale aktuálne vonku polojasno a krásne sa nám tu vyjasnilo a svietia nám tu všade hviezdičky teda všade na vôkol sem tam malí pozrážkový obláčik a zajtra to tu už bude slniečko po tom dnešnom škandinávskom počasí dnes sme sem slnko určite nikde ani v okolí nevideli ani keby sme boli snád aj na našom najvyššom vrchu Choč ktorý bol po celí dnešný deň zahalený oblakmy ako niaka sopka a tomu sa u nás hovorí že vrch Choč fajčí a ked on fajčí tak to znamemá že v blízkej dobe prídu alebo sú z toho veľké a trvalé zrážky a vplyvom dažda a teraz aj vyjasnenia je veľmy príjemne len +13.6 stupňa celzia a teplota určite ešte klesať bude možno aj na +10 stupňov celzia a čo u vás Jurko ako tam to včera a dnes prebiehalo a tuja alebo chvojka drží čo tak ahojte škoda že som tu nestihol Olivera ale nemal som dnes čas tak čaute dobrú noc!!! A preto hovorím že dnes kto cestoval na Oravu a do srdca Oravy ako je mesto Dolný Kubín za turistikou a lezením po našich krásnych horách ako sú Roháče západne Tatry alebo Skorušinské vrchy alebo Chočské pohorie alebo Oravskú maguru alebo na Babiu horu do Námestova mali ste dens z celého týždňa najväčšiu smolu a asi aj najhoršie počasie horšie počasie už môhli mať len niekde v Argentínskej Ushuaie alebo v Reykjavíku na Islande heh!!!

# 05.07.2008, 13:03

parappa
To teda u vás pršelo až moc.Nebyly i lokální záplavy?Tady bylo včera ráno slabý déšť přes den oblačno a velmi větrno.Dnes je taky oblačno ale vítr je slabší než včera.Včera dosahoval v nárazech až 80km/h,dnes jsou nárazy nižší do 45km/h.Chvojka drží,je to v pohodě.Včera odpoledne jsem ti psal do E-mailové schránky.Můžeš si po přečíst jestli jsi to ještě nečetl.:) :) :) :) :slunce: :slunce: :slunce:

3
# 05.07.2008, 13:03

ahoj PARAPPA :) takto som sa nikdy nerehotal jak dnes ked som cital toto hoci co.Prosim ta o vysvetlenie co je to STREDNA VODA V POTRUBI-to je novy druh merania zrazok?jaj tak preto si mal 69mm?fu ha a to vazne boli mokre CESTY aj TRAVA a STROMY?fuuu no ja neviem preco-vysveli mi to.a bavi ta to tolko sa rozpisovat?vsak si nemal cas?pozdravuj mamu

Anonymní
Avatar
# 05.07.2008, 13:25

!!! BÚRKA NA JUHU ČR SA POHYBUJE SMEROM NA ZAPADNÉ SLOVENSKO,ROZPADNE SA ALEBO ZOSILNIE? CO VY NATO? zatial je vo fázi rychleho rastu !!! :blesk: :)

Anonymní
Avatar
# 05.07.2008, 13:29

momentalne sa musime tesit z malickosti :)

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.