Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Více oblačnosti ale ještě poměrně teplo, hlavně na západě i přeháňky a bouřky

Diskuse o počasí ČHMÚ varuje před silnými bouřkami

# 04.07.2008, 13:18

Takže v Dolnom Kubíne taktiež nič nebolo len slová ale činy nikdy nikde no čo ved to vždy tak dopadne ked sa niekto na niečo teší a má z niečoho radosť tá by mala má vždy prísť sama od seba a nie ju očakávať vtedy sú tie sklamania no nič si s toho nerobme aspoň sa nikomu nič zlé nestalo a môžeme si tu všetci živý a zdravý písať verme že sa v pondelok tomu to všetkému aspoň čiastočne spraví náprava a že nám tu vietor ešte aspoň niečo zavanie a vynahradí na aspoň čiastočne to čo sme tu mali mať dnes a teda v noci ale už to určite nebude až tak strašné a teraz už Shmú na dnes tý diabli zrušili na dnes výstrahu celú aj prvého stupňa pričom ako bolo avizované mala ešte päť hodín do 18:00-tej nie ateraz už pevne že nedajú výstrahu druhého stupňa asi nikdy ale zrážky boli silné vznikli asi o 5 alebo 6tej ráno neviem už som bol unavený a napršalo na mojom vyprázdnenom zrážkomeri až 45ml vody takže zem dostala konečne trochu vlahy takže aj to bolo na niečo dobré a o 11:00 hod už pršať prestalo ako to tu v DK bude tak už pochybujem že ked sme za tým frontom že nám tu niečo na Orave ale aj inde v SR sprchne ak hej tak už len prehánky a vietor bol v noci do 40km za hodinu viac u nás nie ani inokedy nebýva no minulí rok to bolo lepšie vtedy prišla riadna búrka s húľavou už tri dni pred koncom školského roka ja som bol vtedy pri príležitosti ukončení deviatky v Terchovej a vtedy teploty napríklad v mojom kraji v žiline dosahovali +35 stupňov teraz sotva do +30st no čo aj ja ľutujem že som som ostal do noci až do rána hore spánok si budem od teraz vážiť viac ako niake sprosté búrky a haloooo okolo nich ktoré je nadnesené a prehnané a ak bude niaka búrka tak najskôr v pondelok ale kto vie akej intenzity i ked zrážky sú podľa wundergroundu pre obec Liesek na ten deň až 100% a teplota príjemná +17 a v noci +12 st ale potom má byť od utorka až do stredy len ojedinele mraky pravdepodobnosť zrážok je vtedy do 50% teda od 20 po 40% ale zaujímavejšie to vyzerá na štvrtok kedy sa má ochladiť a teda má cez našu republiku prejsť veľmi výrazný studený front a ochladí sa z dešných 18st na sever na až 5 stupňov na dol len až na +13 stupňov a má byť v celí ten deň zamračené a pršať ale pravdepodobnosť zrážok je len 60% takže uvidíme hlavná vec že Shmú dáva na ten štvrtok správu o aktuálnej situácii v textovej predpovedi že má dokonca prejsť cez strednú Europu opäť teplejší vzduch a na severe má byť v tedy až +22, a na juhu až do +28 stupňov to sú blázni a od teraz im neverím ani slovo a budem sa spoliehať len moje osobné pozorovania a zistenia a na to čo sa dá reálne dokázať a čo uvidím na vlastné oči a nie veriť v niečo čo ani nie je teda nebolo dokázané na 100% potvrdené a teraz má Dolný Kubín pochmúrne počasie je po daždi je tu +17.5 stupňa a barometer my ukazuje tlak 999 hPa a najnižší bol v v noci teda o 2:30 hodine rannej a to 998 a teplota bola v noci v +18.8 stupňa teraz sa pri tom daždi o čosi schladilo tak sa majte a nerobte si z toho všetkého nič ved je to len hlúpe a triviálne počasie a čo viac sú predsa prázdniny a ešte len ich začiatok aspoň pre nás školoupovinných a užívajme si ich kto môže a tak prečo si kaziť pekné letné dní a chvíle kvôli počasiu a nálada závisí nie len od počasia ale akú si ju hlavne my sami vytvoríme, vymodelujeme a pripravíme a budme radi že sa nám nič zlého nestalo že sme sa tu takto dnes celí a neporušený v nezmenenej podobe a zostave a môhli sa tu opäť stretnúť no nie? A aj to je dobré že nemáme ani niake materiálne ujmy a že nám nevytopilo záhrady, pivnice alebo že nám neodvialo strechy a nedoriadilo naše autá a životy tak to je podstatné o čo tu ide a o čo by nám tu v tejto chvíli malo ísť nie? Tak sa majte pekne a čo možno podľa svojich želaní a predstáv ahojte!!! :)

# 04.07.2008, 13:30

hanz
No píše mě to už 2 dny a už mě to dost vadí.Vždycky když najedu do diskuse na e-pocasi,tak mě to napíše error neboli chyba.Jsem zvědavý jak dlouhoto bude ještě trvat.:) :oblak:

# 04.07.2008, 13:40

čaute ahoj Juraj :) ako sa máte a čo nič sa vám tam zlé nestalo všetko stojí na svojom pôvodnom mieste aj u vás Mirko je všetko ok teda fajn a ale na čo ti tu píšem ved ty sa my aj tak nikdy neozývaš a ked aj ty mňa ignoruješ tak aj ja teba ale s Jirkom si rád budu i nadále povídat ten není takový škrobený jako si ty! :)

# 04.07.2008, 13:52

Ahojte idem k mame tak sa tu zatiaľ majte dobre a útulne ja totiž už chvátam tak se tu kluci opatrujte . ...!!! :cool:

# 04.07.2008, 13:55

A prídem až okolo 16:00-tej hod. Respektíve až o 17:00-tej poobede tak pa pa pa. ... :) ;-)!

3
# 04.07.2008, 17:16

ja sa stazovat nemozem.na JZ slovenska v okoli novych zamkov to od polnoci az do piatej rana triaskalo poriadne a naprsalo 33mm zrazok.:)

3
# 04.07.2008, 18:59

no ja som sa vcera na podaktorych tak zabaval,ze dovi dopo-z hoci coho ste spravili maxi mega hoci co-normalne vas obdivujem jak mozte urobit z obycajnej burky tornado F5 alebo dobre,ze nie hurikan.no a ako to okaslalo vychod xi xi-mirko 14 z kosickych ols.mus byt hotovy,ze u vas nic nebolo.inac pozdravujem naj meteorologa mira.cafte ;-) :) :D

3
# 04.07.2008, 20:58

no co je s vami?nejak ste prestali pisat.jaj to preto,ze nedosla APOCALIPSA?:)

Anonymní
Avatar
# 04.07.2008, 21:02

To je haluz :D

# 04.07.2008, 21:03

Další bouřky se očekávají v neděli večer,podle předpovědi nebudou nijak silné takové klasické letní bouřky.:) :oblak: :blesk:

3
# 04.07.2008, 21:27

co je haluz? :)

Anonymní
Avatar
# 04.07.2008, 21:34

Aké im dávaš odje...y :D

# 04.07.2008, 21:38

POPROSIM VAS VSETKYCH ABY STE SA PODPISOVALI, LEBO VTEDY TU BUDE HALUZ A NEVYJADRUJTE SA VULGARNYMI SLOVAMI

kubes
HALUZ JE KED MA PRIST NIECO PORIADNE, NAPR.:blesk:

Anonymní
Avatar
# 04.07.2008, 21:40

Ja tu nevidím ani jedno súvisle napísané vulgárne slovo.
Ty si hlavný čávo keď sa majú podla teba všetci podpisovať ???
;-)

# 04.07.2008, 21:42

Anonymní
Ja nerozkazujem, ale potom tu je spusta anonymnich tak napis aspon jedno pismeno

# 04.07.2008, 21:44

A NEPISAT PROSIM ANI DOPLNENE ANI NEDOPLNENE VULGARIZMI, KEBY SI BOL V DISKUSII NA jednej nemenovanej TV TAK TO VYPISE TOTO:
"Text príspevku porušil pravidlá slušnosti tohto portálu"!
Dakujem za pochopenie.:prsi:

Anonymní
Avatar
# 04.07.2008, 21:45

Písmen je vo vete dosť :)

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.