Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Další ochlazení, hlavně v Čechách větrno a přeháňky, na horách sněhové

Diskuse o počasí Ochlazení 10.12.?

96
# 12.12.2018, 20:43

South wind
To se Vás musím zastat. Vaše teorie není zdaleka tak nicotná jak zjevně cítíte. Je to dokonalý plk a tlach.

# 12.12.2018, 20:49

ROFA Opravdu? To je neuvěřitelné..Je to až k pousmání, jak může být někdo tak snaživý a přitom tak hloupě nepřesvědčivý.Je mi vás líto, ale neujmu se vás na trvalo.Za vás, musí mít zodpovědnost někdo z rodiny.:-D

96
# 12.12.2018, 20:54

To jsem rád, že jsme se dohodli. Jednou společně na hranici zvoláme:
A přece se překlápí .....

# 12.12.2018, 20:59

ROFA Vás člověče upálí, pro něco úplně jiného a mnohem dřív.Nejsem si jistý, že někdo bude rozumět tomu, co budete na hranici říkat.. :-D

96
# 12.12.2018, 21:14

South wind
Řeknu Vám na rovinu chlape.
Je mi docela jedno, že je někdo blbej.
Vadí mi, že je to nakažlivý.

# 12.12.2018, 21:31

ROFA Ještě, že se neustále mýlíte, jinak byste měl soudně nařízeno infekční oddělení. :-D

# 12.12.2018, 21:36

ROFA
Presne tak nemohu nez souhlasit. Vyplody zdejsiho nejmenovaneho uzivatele (oznacim ho krycim jmenem jizni vitr, aby nevedel, ze myslim prave jeho:D) stylu, ze si nemame v zime přát snih, protoze neni o co stat, to je opravdu az moc takhle navečer, lidska hloupost dosahla v poslednich letech neskutecneho posunu vpred a my se o tom muzeme stale a stale přesvědčovat:D:D

# 12.12.2018, 21:49

Snowrain Jako bych slyšel to vaše letní skučení, když jste si tak nepřál, aby dál pražilo slunce.Jste přece hlupák bez špetky smyslu pro realitu, dalo se tomu jenom smát..V létě si to přát prostě máte.:D

# 12.12.2018, 22:29

South wind
Přijde mi trochu naivní si myslet, že jsou zde na diskuzním fóru jen samí zimofilní tupci. S Vaším dogmatismem zde určitě nepochodíte, i člověk, který se o počasí nezajímá, pochopí, že Vaše názory nejsou úplně normální;-). Bezdůvodné navážení do ostatních diskutérů porušuje pravidla slušné diskuze, může to také svědčit o slaboduchosti a psychické nevyrovnanosti jedince.

JIH
Avatar
6
# 12.12.2018, 22:35

Dnes tedy brutus. V průběhu odpoledne u nás totálně zkolabovala veškerá doprava, spousta nehod a nejbezpečnější a nejrychlejší cesta domů byla pěšky. Více než 20 cm nového sněhu za necelý 3 dny je zde v rámci posledních let docela výkon.:snih:

142
# 12.12.2018, 22:40

JIH
To jsou krásné fotky krásné zimní situace, kterou Vám upřimně závidím. Každopádně s dopravou to muselo být zajímavé... My měli jednu sněhovou přeháňku :(

# 12.12.2018, 22:40

Frantis95
Ale to si přece vůbec nemyslím, to si myslíte tak možná vy.V podstatě o nic nejde, jen to obvykle bývá tak, že ten kdo se moc snaží někoho zesměšnit a nemá na to, potká osud, který sám chystal.Můžete se uklidnit, nebo se naučit orientovat v textu, abyste se uklinil

# 12.12.2018, 22:42

South wind
Ja vim no, v lete, kdyz bylo na vetsine uzemi ČR extremni suchho, jsem si ja blbec pral, aby misto slunce a tropickych dnu radsi vydatne a trvale prselo, jsem to ale vul:D. Pokracujte prosim dal ve vasich prispevcich, hrozne me to bavi cist, predem dekuji:D

# 12.12.2018, 22:47

Jinak opravdu nektere fotky zde jsou nadherne, vsem co mate snih to moc preji, myslim, ze mate slusnou sanci na bile Vanoce, jen to nezakriknout, no:D U nas bohuzel nic, ale třeba se taky dočkáme:)

# 12.12.2018, 22:50

igor127 Je opravdu kuriózní, označit problémy v dopravě, za krásnou zimní situaci..Kdyby jste to řekl řidiči MHD, asi byste hledal zuby.

76
# 12.12.2018, 22:55

Jejda, to se nám ta diskuze tady trochu zvrtla. Hlásím za dnešek 1cm sněhu z kratke, ale vydatné přeháňky. No a jako zimofil jsem tomu opravdu rád.

142
# 12.12.2018, 23:05

South wind
Nikde nepíšu o problémech v dopravě formou krásné zimní situace (zase tu podsouváte dvě různé věci, neumíte číst), jen píšu o hezké zimě, což zjevně nechápete a pokud hodláte napadat každého svými příspěvky, tak běžte, prosím, o diskuzi vedle. A já bych mu to snad i řekl, nejsem jako vy, který se schovává jen za příspěvky diskuze na in-počasí, protože jinde nemá možnost se projevit. Je mi Vás upřímně líto, ale i tací jsou lidé. A ono, kdyby nebyla tak uspěchaná doba, řidiči MHD (až na pár případů) nejezdili jak ďábli, to platí i o řidičích - nebylo by tolik problémů. Celý večer tu píšete jen o kravinách, místo abyste se vyjadřoval k danému tématu...

# 12.12.2018, 23:06

Snowrain
Docela jsem se v létě pobavil, zásmál jsem se tu emocionálním výlevům typu.." Kdy už ta žhavá koule zhasne".Brečel jste tu celý podzim, těšilo mne to.Ještě chvíli si počkám a zase budete smutný, smutný a smutný...;-)

JIH
Avatar
6
# 12.12.2018, 23:09

igor127
Uvidíme, jak to bude vypadat v dalších dnech, jak dlouho se to udrží. Podle současných výstupů předpovědního modelu ECMWF by se zde teplota měla držet pod bodem mrazu minimálně do příštího týdne do pátku. To je ale zatím spíše jen prognóza. Jinak o zdejších dopravních komplikacích je podrobněji psáno na idnes.cz https://zpravy.idnes.cz/dalnice-doprava-kolaps-d1-...

142
# 12.12.2018, 23:10

JIH
Uvidíme, ale myslím, že oteplení přijde bohužel i dřív... Komplikace jsem četl, no jsou každoročně, když nasněží :)

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.