Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Proměnlivé počasí s přeháňkami, v noci na zítřek naposledy mráz

Diskuse o počasí Globální oteplování

# 20.02.2023, 20:26

19.02.2023 Brazílie, extrémní deště, záplavy, sesuvy půdy, stav nouze

# 22.02.2023, 14:15

palma
Vy budete jak ti, co hrozili, že chleba bude za 100 a rohlík za patnáct, žejo.

Tady je dnes nádherně, ale jarní čmuch žádný.

385
# 22.02.2023, 14:26

drakopisek
Utrhněte si pampelišku a udělejte jarní čmuch!:cool:

# 22.02.2023, 14:48

palma
Tak nevím, jak se uděletá jarní čmuch, vy jo?

385
# 22.02.2023, 15:10

drakopisek
Uděletá? Jo to nevim..

# 22.02.2023, 23:50

20.02.2023 Francie, 31 dní bez srážek, sucho, dosažen rekord

272
# 23.02.2023, 17:25

palma
A to je Anglie zemí plnou farem, kde v zimě navíc skoro nemrzne, takže úplný zeleninový ráj, říkám ty skleníky musí být spojeny nejlépe s tepelným čerpadlem a systémem ukládání energie na později, někde to tam vytápí celou obec a jezdí na to exkurze, byla o tom reportáž na ČRoPlus, stačí to nějak vícezdrojově propojit, ale nejsem technik, mně stačí, že to funguje ziskově i v malém měřítku.

Chemický průmysl i s těmi jejich umělými hnojivy je mým úhlavním nepřítelem:https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicni-vecn...

49
# 23.02.2023, 19:11

Sázet to na jednu kartu se nemusi vyplatit.. pro některé.

272
# 23.02.2023, 20:12

kapr84
To řekněte investorům, Čína bude mít v budoucnu dost starostí sama se sebou, ani nebude potřeba extra války a už jenom díky haváriím z níže uvedeného dojde ke znečištění takovému, že bude vymalováno, to je v podstatě jistota, jen otázka času, tohle století bude fakt damage management:
https://www.wn24.cz/dvakrat-si-rozmyslite-kde-stav...

272
# 26.02.2023, 10:31

palma
Super familie, musí bejt radost pro ně pracovat. Na ovocnáře ale změny klimatu a biodiverzity dopadnou obzvlášť tvrdě, vybírejte na předpovídané změny klimatu vhodnout odrůdu i podnož s pozdním kvetením + odolné na sucho, v supertropických létech s bouřkami to stejně popadá a požáry raději nezmiňuji.

Jinak paprika je prý nový BITCOIN:
https://medium.seznam.cz/clanek/apolena-tumova-obs...

Níže posílám snímky z přednášky p. Zahradníčka z týmu Intersucha nedávno ve Větrném Jeníkově, data jsou katastrofální a nepůjde to zastavit, bohužel:

Důkaz přehnaného optimismu modelů
nechci vidět další výraznější výkyv sucha
272
# 27.02.2023, 14:27

palma
Dotační systém neexistuje, používají jednotky případů, bohužel tak 30 let zpoždění a změny jsou strašně pomalé, někde jsem četl, že obnova půdního života by trvala asi tak stejně jak se mršila od 50tých let 20. stol., takže možná taky půl století, ony ty pesticidy se sami sice rozkládají rychle, ale ten zbytek směsí prý desítky let a běda jestli to přejedete traktorem, líbí se mi ten Humac Agro, ale aby ty žížaly pracovaly ve velkém (a bez nich to podle mě nepůjde), to by musela být všude permakultura, což je úplně mimo konvenční směry založené na zisku. I kdybychom tu regeneraci zavedli povinně, bude náprava trvat desítky let, ale aspoň se to k zemědělcům dostalo.

# 27.02.2023, 17:09

Yurri
Ano konvenční zemědělství je zlo a ničí to půdu, ale na druhou stranu kdybychom měli všechno bio, permakulturní atd. jak prosazujete vy tak by potraviny stály 3-4-5x tolik. Myslíte že by na to lidi měli? Konvenční zemědělství plné chemie je jediná možnost jak uživit těch 8 miliard hladových krků na planetě. Samozřejmě udržitelné to dlouhodobě není, ale tím pádem si musíte na rovinu přiznat že není udržitelné aby zde žilo tolik lidí.

Takže teď jak z toho ven.. V zemědělství dnes pracuje v rozvinutých zemích sotva 2% populace. Kdybychom měli všechno pěstovat s maximálním ohledem na přírodu tak to bude 20%. Bohužel silně pochybuju, že je mezi mladou generací zájem pracovat na poli. Fakt nevím jak z toho ven, abychom dál neničili ornou půdu a nějak rozumně se uživili.

# 27.02.2023, 17:51

Lidstvo ročně vyplýtvá, vyhodí 931 milionů tun potravin, to představuje spotřebu potravin pro další asi dvě a půl miliardy lidí.
Po celém světě trpí hlady asi sedm set milionů lidí.

# 27.02.2023, 17:57

ACEOF ACES
Nějaké ztráty jsou vždycky tomu se nedá vyhnout. Samozřejmě měli bychom se snažit vyhazovat co nejméně jídla, ale je nereálné snížit podíl vyhozeného jídla na nulu. Kolikrát se mi stalo, že jsem si přinesl ovoce zeleninu z obchodu a druhý den zjistil, že už je to chycené plísní a musel to vyhodit. To samé při těch kvantech zboží v supermarketech není reálné aby se nic nevyhodilo. Aby bylo jídla tak akorát aby se všechno prodalo a nevyhazovalo by znamenalo na druhou stranu pravidelně prázdné regály. Protože obchody nikdy nevychytají do kusu kolik toho lidi koupí a kdyby nechtěli nic vyhazovat museli by mít stav zásob mnohem nižší. Myslíte, že dnešní rozmazlená společnost je schopna přijmout fakt, že půjdeme nakupovat a půlka věcí nebude v regálu? Pochybuji...

Každopádně nás nějak nespasí, že bychom zázračně přestali vyhazovat jídlo a bude vyřešen problém. Lidí je prostě moc a spotřebovávají moc zdrojů. Naše pokročilá konzumní společnost je fundamentálně nastavena na to aby žila neudržitelně a je jenom otázkou času kdy to praskne a zhroutí se to.

272
# 27.02.2023, 19:32

JohnBattler
Ceny už jsou násobné a ani se hospodaření často nezměnilo, natož tyhle regenerativní vlaštovky, já určitě nic neprosazuju, jen popisuji co je potřeba a co vidím jako reálné, berte nebo nechte být, ať jste vláda nebo zemědělec, jejich svaz to mimochodem shrnul též do potravinové krize:
https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/zemedel...

Osobně dělám na projektu, který ukáže kolik umí vyprodukovat zůrodněná půda potravin z pár m2 (letos dýně + rajčata + česnek), podle mě totiž stačí naprosté minimum prostoru, základní podmínkou je trvalá vysoká úrodnost.

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.