Diskuse o počasí Vyhledávání
Nalezeno 49 příspěvků
pro uživatele adik:
adik: To je dobré ještě by na Lysé hoře mohlo nasněžit. Více
adik: To je dobré ještě by na Lysé hoře mohlo nasněžit. Více
Zasláno 30.11.2012 15:14 Články na In-počasí - Hřebeny Krušných hor hlásí půl metru sněhu
adik: Aktuálně není v platnosti výstraha na nebezpečné hydrometeorologické jevy, ale v sobotu očekáváme sněžení i v nižších polohách, na horách až 30 cm nového sněhu a v neděli ojediněle ... VíceZasláno 25.10.2012 17:47 Zima - Sněžení na konci října 2012
adik: Tak prý má od pondělí sněžit na horách. Kolik by mělo napadnout. EDIT: Jelikož se sněžení v nejvyšších polohách českých hor (Krkonoše) vyskytuje už dnes v neděli 7.10.2012 prodlužuji ... VíceZasláno 06.10.2012 16:07 Předpověď počasí - Sněžení na hřebenech hor 7.10. a 8.10.2012
adik: takže zítra nejvyšší teploty na morave a ve slezsku 9-13 a na hřenenech beskyd a jeseníkach by mohlo sněžit na lyse na pradědu VíceZasláno 12.09.2012 15:50 Články na In-počasí - Z tropů rovnou do podzimu
adik: oblačno 16stupni VíceZasláno 01.09.2012 09:59 Aktuální počasí - Aktuální počasí září 2012
adik: to bude zase teplo na taboře: VíceZasláno 25.06.2012 14:00 Články na In-počasí - Od pátku opět tropy
adik: sněžit bude na horach od 800m VíceZasláno 11.05.2012 14:04 Články na In-počasí - Ledoví muži přinesou i mrazy
adik: tak na hřebenech hor by mohlo do ponděli nasněžít 15cm VíceZasláno 05.04.2012 20:18 Předpověď počasí - Počasí na Velikonoce 2012
adik: zima prijde od 24.11. denni teploty by mohly 5c 0c VíceZasláno 12.11.2010 13:31 Zima - Jaká bude zima 2010/2011