Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Většinou bez deště a hlavně na severovýchodě i polojasno

Diskuse o počasí Vyhledávání

Nalezeno 4570 příspěvků pro uživatele Stranik:

Stranik: skupsw24 Kde? V Jablunkově? Zdali bude nevím, ale supercely bych očekával více. Měli jsme tu čest, že nás bohužel navštívila. Zajisté to víte. To tornádo na tu Moravu přišlo hned ... Více

Zasláno 19.02.2022 00:20 Tornáda - Zasáhne Česko v roce 2022 tornádo?

Stranik: crossflow Asi jo ... spěchal spěšně na Ukrajinu. Více

Zasláno 18.02.2022 23:54 Články na In-počasí - Před námi je velmi teplý a větrný týden, vítr opět způsobí škody

Stranik: JIH Jj byl ... Však to už hlásím od západu. Více

Zasláno 18.02.2022 23:52 Články na In-počasí - Před námi je velmi teplý a větrný týden, vítr opět způsobí škody

Stranik: crossflow Já myslím že už ten vlak zase ani nejezdí ... Mám tady u nosu III. koridor Cheb-Plzeň-Praha. A je nějak od dráhy ticho, a to mám ventilačku pootevřenou. Více

Zasláno 18.02.2022 22:28 Články na In-počasí - Před námi je velmi teplý a větrný týden, vítr opět způsobí škody

Stranik: Sousedé profi hasiči jezděj jak vzteklý ... právě další výjed. Dnešní šichtu jim nezávidím. A energetikům rovněž. Více

Zasláno 18.02.2022 22:25 Články na In-počasí - Před námi je velmi teplý a větrný týden, vítr opět způsobí škody

Stranik: DeggyCZ To je všechno vedení ... mapa je opravdu čistá. https://www.blitzortung.org/en/live_lightning_maps... Více

Zasláno 18.02.2022 22:22 Články na In-počasí - Před námi je velmi teplý a větrný týden, vítr opět způsobí škody

Stranik: Ondra83 To teda jo, letos je hodně divná zima. To jsou záblesky se zkratů od elektriky. Klasické blesky by to vzalo. Více

Zasláno 18.02.2022 22:02 Články na In-počasí - Před námi je velmi teplý a větrný týden, vítr opět způsobí škody

Stranik: crossflow Spousta webkamer nejede, to vidím ... https://www.tanet.cz/webkamery.html Více

Zasláno 18.02.2022 22:00 Články na In-počasí - Před námi je velmi teplý a větrný týden, vítr opět způsobí škody

Stranik: Ono už to slábne čím je to dále ve vnitrozemí ... co Praha? Jak to vypadá tam? Více

Zasláno 18.02.2022 21:52 Články na In-počasí - Před námi je velmi teplý a větrný týden, vítr opět způsobí škody

Stranik: To je teda síla ... Pár minut fičáku a většina lidí je bez proudu. U mě dobrý. Komín výtopny hučel jako když startuje triskáč ... bylo jasno co bude následovat. Více

Zasláno 18.02.2022 21:49 Články na In-počasí - Před námi je velmi teplý a větrný týden, vítr opět způsobí škody

Stranik: crossflow Tam nahoře je to špatný 100% Toužimsko a okolí je bez proudu hlásí lidi. Více

Zasláno 18.02.2022 21:37 Články na In-počasí - Před námi je velmi teplý a větrný týden, vítr opět způsobí škody

Stranik: palma Jj, teplíčko solidní ... Více

Zasláno 18.02.2022 21:15 Články na In-počasí - Před námi je velmi teplý a větrný týden, vítr opět způsobí škody

Stranik: Lidi ze západu píšou že bárkde proud OFF ... Lituju servis četu. Sotva to opravili a dnes mají další kolečko. Více

Zasláno 18.02.2022 21:14 Články na In-počasí - Před námi je velmi teplý a větrný týden, vítr opět způsobí škody

Stranik: Dobrý, střecha drží, elektrika jede ... přežili jsme. Mrknu před barák a zdali autu nic není. Více

Zasláno 18.02.2022 21:05 Články na In-počasí - Před námi je velmi teplý a větrný týden, vítr opět způsobí škody

Stranik: Uff, velmi slušná síla .... z ničeho nic se to zvedlo. Více

Zasláno 18.02.2022 20:45 Články na In-počasí - Před námi je velmi teplý a větrný týden, vítr opět způsobí škody

Stranik: Nemá trošku Verspeetung? Více

Zasláno 18.02.2022 18:15 Články na In-počasí - Před námi je velmi teplý a větrný týden, vítr opět způsobí škody

Stranik: Furt má fučet ... v podstatě immerwhere celý týden - to je na palici. Více

Zasláno 18.02.2022 17:00 Články na In-počasí - Před námi je velmi teplý a větrný týden, vítr opět způsobí škody

Stranik: Pěkná lajnička ... Více

Zasláno 18.02.2022 16:12 Články na In-počasí - Před námi je velmi teplý a větrný týden, vítr opět způsobí škody

Stranik: Blateňák Tvl. zase to k nám nejezdí od Plzně (na Cheb, + Frantovky), to je hustý .... klasika, někde stromy popadaly na trat'. Já si říkám že neslyším jezdit žádné vlaky. Já tu ... Více

Zasláno 17.02.2022 14:14 Články na In-počasí - Před námi je velmi teplý a větrný týden, vítr opět způsobí škody

Stranik: palma My tam máme na ráno psán náraz až 126km/h ... doufám že to nevýjde, jinak to bude průser. Více

Zasláno 17.02.2022 01:26 Články na In-počasí - Před námi je velmi teplý a větrný týden, vítr opět způsobí škody