Diskuse o počasí Vyhledávání
Nalezeno 2 příspěvků
pro uživatele Lucas.P:
Lucas.P: Aidamkoo ano znám všechny CAPE MU, ML, SB. jen mě zajímalo proč o víkendu žádné bouře nebudou. moc díky za vystvětlení Více
Lucas.P: Aidamkoo ano znám všechny CAPE MU, ML, SB. jen mě zajímalo proč o víkendu žádné bouře nebudou. moc díky za vystvětlení Více
Zasláno 17.09.2025 21:48 Předpověď počasí - Vysoký CAPE o víkendu
Lucas.P: Dobrý den všichni, mám takovou malou otázku. O víkendu mají být tepla a to přinese dost vysoký CAPE, ale žádné bouřky by neměli být. Je mi jasný, že je potřeba víc parametrů pro vznik ... VíceZasláno 17.09.2025 21:30 Předpověď počasí - Vysoký CAPE o víkendu