Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Více oblačnosti ale ještě poměrně teplo, hlavně na západě i přeháňky a bouřky

Diskuse o počasí Vyhledávání

Nalezeno 7 příspěvků pro uživatele Dadi:

Dadi: Stanice Hromnice (Plzeň-sever) dostala teď o víkendu nový radiační štít MetCover od Meteoservisu. Foto stanice bylo aktualizováno. Více

Zasláno 31.03.2024 17:28 Web In-počasí - Máte meteorologickou stanici?

Dadi: TommyAst Ten radiační štít je nový, kupovaný v druhé půlce prosince. Stanice jede oficiálně od konce prosince. Za tu dobu se ten radiační štít nemohl zanést. Konzultoval jsem to s prodejcem, ... Více

Zasláno 25.01.2024 00:07 Web In-počasí - Máte meteorologickou stanici?

Dadi: Prozatím to vypadá, že za to může radiační štít. Po osazení jiného radiačního štítu se teplota chová jinak a nemá takové výkyvy. Více

Zasláno 23.01.2024 21:58 Web In-počasí - Máte meteorologickou stanici?

Dadi: Hlásím, že na stanici Hromnice bylo teplotní čidlo ve 2m přesunuto do jiného radiačního štítu + do původního štítu ponechané alternativní čidlo, které bylo navíc vyměněné za jiný kus. ... Více

Zasláno 21.01.2024 14:22 Web In-počasí - Máte meteorologickou stanici?

Dadi: Jsem provozovatelem stanice Hromnice, také mne zaráží náhlé vyskočení teploty, přitom je čidlo umístěné v radiačním štítu s ventilací. Stanice je navíc umístěna daleko od domu (minimálně ... Více

Zasláno 20.01.2024 13:07 Web In-počasí - Máte meteorologickou stanici?

Dadi: TommyAst Na toho 6.7.1999 si v Plzni pamatuju, bylo mi 12 let. Mimochodem druhý den potom jsem si ráno sedl k počítači a sepsal jsem povídání, které jsem nazval "Nejhorší den mého ... Více

Zasláno 28.06.2019 20:08 Bouřky - Nejvetší kroupy, které jste viděli a největší zaznamenané kroupy

Dadi: ... Více

Zasláno 28.04.2013 14:30 Články na In-počasí - Denní chod teplot – kdy měříme nejvyšší teploty