Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Více oblačnosti ale ještě poměrně teplo, hlavně na západě i přeháňky a bouřky

Diskuse o počasí Před námi je velmi slunečný týden, teploty překročí i 20 °C

# 10.04.2020, 23:52

A výhled na pondělí je NIC MOC

Srážky do pondělí zdroj:PočasíČT
F4
Avatar
109
# 11.04.2020, 11:02

igor127
Však já neříkal, že nám svítí nejvíce z republiky. Ve srovnání s průměrem však byla suma abnormálně vysoká. Zrovna tak jako první dekáda dubna.
Sněžník
Já bych ho tam také neřadil, kdyby nenapsal to o těch motorkách a oknech. To už zase přijde trapné mně. Inteligentní a ohleduplný člověk by tohle nikdy nenapsal.
Jinak to v pondělí vypadá na klasickou letní frontu: SZ půlka Čech beze srážek a od Prahy na V či JV krásně zalito. Další srážky opět v nedohlednu. Ono začíná být opravdu čím dál reálnější, že v dubnu nebude pršet vůbec nebo spadne jen pár desetin a to je něco, co nemá absolutně žádné obdoby (nepočítám listopad 2011, protože to už není vegetační období).

8
# 11.04.2020, 11:20

Sněžník
Tohle byla mapka, ktera byla v pocasi ceske televize snad ve ctvrtek. To se jeste pocitalo s tim, ze od patku do nedele budou nejake prehanky. Pokud se nepletu, tak s pondelnimi srazkami tento obrazek nemel nic do cineni. A tedy ze zobrazoval srazky do nedelni pulnoci.

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.