Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Dnes už se objeví srážky a hlavně na západě přechodně chladněji

Diskuse o počasí Koronavirus intenzivně zasahuje oblasti s výrazným znečištěním ovzduší

380
# 20.07.2021, 08:14

Koukám koukám, že v tom proočkovaném a striktním Izraeli nám to nějak leze nahoru, přes tisíc případů za den..já bych je znova všechny přeočkoval,.. dvěma dávkama najednou..:cool:

76
# 20.07.2021, 08:16

palma
Nene, to je zbytek nenaockovanych.

380
# 20.07.2021, 09:02

charlie
No vakcína je účinná někde okolo 95%, takže když proočkujou 100%, tak se jim teda může nakazit 45 000 lidí v ideálním případě, takže Mike, to zas okecá.. ;-)

42
# 20.07.2021, 09:55

https://youtu.be/tJGQCl-8Vs8 skvělé video, které zabíjí dezinformace palmy a charlieho. To je tak když lidé neumí číst studie, ale umí dobře klikat na "sdílet"

76
# 20.07.2021, 10:33

Mike11
Tak jinak Mike, jak může být jakákoli studie o NEŠKODLIVOSTI vakcín proti Covidu relevantní, když se aplikuje do lidí tak krátkou dobu?

42
# 20.07.2021, 11:10

wtf co je tohle za otázku :D Samozřejmě se dělají už ve fázi prvního testování na zvířatech jako u všech vakcín a všech léků. Že VY nevíte co je RELEVANTNÍ je naprosto pochopitelné, když čtete a sdílíte kdejakou pitomost na internetu.

76
# 20.07.2021, 12:15

Mike11
Neodpověděl's na otázku, zas jen kecy, ale nepřekvapuje to...

380
# 20.07.2021, 13:01

charlie
Covid pas, nyní nazývaný certifikát EU COVID, by ještě před půl rokem, možná rokem většinou lidí považován za zlomyslnou konspiraci a každý, kdo před jeho zavedením varoval, byl vysmíván a dehonestován...právě takovými vtipnými autory na Youtube...

V době zvýšené úmrtnosti byl každý nadpočetný zemřelý hlasitě oplakáván, ale teď, když se už deset týdnů celkový počet zemřelých pohybuje pod průměrem let 2015 - 2019, je ticho po pěšině.

76
# 20.07.2021, 13:34

palma
Pro Mikea jsou tihle dva ti praví vyvraceči (dez)informací, kteří mají čich a patent na vyhledávání té jediné pravdy a lásky.:D

42
# 20.07.2021, 14:24

Zajímavé že se už deset týdnů počet zemřelých pohybuje pod průměrem let 2015 - 2019 po 9 miliónech podaných dávek smrtících vakcín :!!:

Kdo by to čekal.. charlie určitě ne :D

Jako chlapi, nějak vám uniká realita.. půl roku tu diskutujete o tom, jak jsou vakcíny škodlivé a ono se nic neděje. Úmrtnost se vrátila k normálu, hospody jsou otevřené, cestování pro ty normální funguje stejně jako před tím (pouze kromě občanky je potřeba mít QR kód o dokončeném očkování). Dříve povinnost naočkovat se při cestování platila do několika zemí v Africe, Jižní Americe a Asie. Teď platí i v Evropě. Čas se srovnat s realitou.

42
# 20.07.2021, 14:30

charlie
Okej a máš i nějaké argumenty na ty informace ve videu?

380
# 20.07.2021, 15:11

Mike11
Třeba jak jsou hoši objektivní s tím úmrtím těch 27 lidí (plus v tu samou dobu v Německu dalších 7 kusů).. zapoměli dodat, že ve dvou případech to bylo vdomovech s pečovatelskou službou po hromadném očkování, kde z cca třiceti očkovaných zakalilo 6 a 5 lidí během týdne a v Německu těch 7 z 25.. asi holt normálně takhle po várkách umírají v těch domovech, další věc je, že já osobně netvrdím, že po vakcíně se hromadně umírá, pouze říkám, že se případná podivná úmrtí hází do pytle z názvem "neprokázáno", a už vůbec se nemluví o prověřování možných dlouhodobých následků, to se totiž prokazuje ještě hůře, vezmu si Vámi vysmívanou neplodnost. za patnáct let se třeba zjistí, že dvacet procent žen je neplodných, kdepak nemůže to být vakcína, vždyť je to průměr, za posledních deset let..může za to chemie, průmyslové exhalace, stres..o tom je dlouhodobé hledisko.
Považuji však za klíčové to, že každý musí mít v tomto směru svobodnou volbu. Je jen na každém z nás, zda se očkovat necháme, či nikoliv. Diktát je naprosto nepřípustný, já tu volbu měl s dilematem, bohužel. Potřetí už se očkovat nemíním..a okolo mne spousta lidí taky ne..

A asi nechápete co znamená celkový průměr zemřelých, ten se teď pohybuje pod tou udanou hranicí, takže, až bude ten slavný desetiletý průměr, nebude patrně vidět žádný nárůst..protože teď se umírá méně, než před onou epidemií, která prý navíc stále probíhá, byť čísla pro to nejsou..čili úmrtnost se nevrátila k normálu, je podnormální..

42
# 20.07.2021, 15:23

palma
Kdyby to bylo jak píšete (že skutečně za ty úmrtí může vakcína) pak by šlo na statistikách vidět nadměrná úmrtí. Nic takového se neděje. Pytel s kategorii "neprokázáno" je i u všech ostatních vakcínách, protože to tak skutečně je a vždy bylo.
Jen to nebylo "online" a lidi důvěřovali lékařům. Díky tomu bylo také možné zavést povinné očkování, protože ty data nehodnotlil dělník Franta, ani Mařenka od vedle a rizika/benefity vakcíny vždy vyhodnotili odborníci.

Když naočkujete 100.000 lidí za den, kolik z těch lidí by dostalo infarkt bez očkování, kolik z nich by zemřelo? Pro vyhodnocení dat je potřeba trochu více.

Pokud myslíte, že hrozí dlouhodobé následky, pak budou častější po prodělání covidu. Zatímco máme detailně prostudováno, co s tělem udělá vakcína, u viru je to o dost složitější. A tohle opět nevyhodnocuje automechanik Zdeněk, ani paní Ludmila z alternativní medicíny, ale odborníci. V tomto případě je to EMA a SÚKL.

76
# 20.07.2021, 21:17

Mike11
Mike, já jsem pro, přestat to pitvat, úplně. Ta cesta nikam nevede. Přestal bych řešit počet proockovanych, neproockovanych, respiratory, mutace, nadumrti a začal zase žít. Dáme pivko a pokec o běžných věcech a hrozně se nám všem uleví:)

167
# 21.07.2021, 19:29

charlie
https://manipulatori.cz/hoax-vyrok-dr-sucharita-bh...

Hned první, co mi o tomto člověku vyjelo bylo, že je významným dezinformátorem ohledně pandemie covid-19, navíc byl několikrát pokárán vědci a lékařskými odborníky. Pokud budete stále publikovat dezinformátorské články a videa, tak se pak nedivte, že na vás budou reagovat ostatní uživatelé a stále vás na to upozorňovat.

Lidi jako Kubek, Flégr, Prymula a spol jsou mi spíše jen jako takovým nástřelem a možným pravděpodobným scénářem vývoje epidemie.

Peková, tady ten Sucharita nebo kdo a Volný patří u mě na spod. S ničím nepřišli, ale špiní vše co medicína dosud udělala. I lékaři z první linie je odsuzují.

Dezinformace jsou k ničemu, to ví i malé dítě.

palma
Ohledně původu to taky tak nějak vidím a s ostatním co jste napsal většinově souhlasím.

380
# 22.07.2021, 06:37

Tak půl rodiny to fofrem skolilo, leží s rýmou, nemůžou mluvit, během dvou dnů,, a.... testy odhalili, že ne covid2 ani mutace, nýbrž "dětský covid" :D, teda, ta izolace a roušky stojej za hov.o., až to sundáme natrvalo, to bude teprve promoření, popadáme jak švestky na desítky banálních infekcí, paráda...tuším, že na to můžou takoví osmdesátníci klidně i zakalit..místo covidu..

268
# 22.07.2021, 11:24

palma
U nás děcka neskutečné problémy tento týden, samej kašel, noční záchvaty, až se zajíkají, přesně takhle jsem to měl v březnu, i dospělí všude kolem kašlou, jakou kdyby byli všichni po zimě vysílení nebo co, i já s manželkou to od děcek v krku máme, ale já si to vydezinfikuju likérem + stopanginem a s doplňky a plody zahrady teď téměř nejde onemocnět. Jinak ale přesně jak píšete, když budeme mít ty roušky zase celou zimu, tak pak nechci vidět ty následky z chřipky, část lidí totiž bude již úplně všechno bojkotovat = ideální líheň nemocí.

380
# 22.07.2021, 12:36

Yurri
Jo, taky konzumuju průběžně, co zahrada dá, rybízy, angrešt, meruně, zelenina všeho druhu... nicméně lehké šimrání v krku je, tak to likviduju tou slanou vodou, ještě zbyla nějaká slivovice, tak stopečka taky občas přijde ke slovu.. a říkám si , že jsem i trošku vděčnej za tu rýmu a kašel teď v rodině, tělo se má s čím potýkat..k těm rouškam atd., já hlavně když mám dýl roušku, nebo respirátor, pak mám hrozně sucho v krku a v nose, což nic dobrýho nejni, tak pak aspoň čucham doma páru z hrnců, když se něco dobrýho vaříí..:D

76
# 22.07.2021, 13:11

palma
Dlouhodobé nošení respirátorů a roušek je škodlivé, upozorňoval jsem na to po rozhodnutí vlády, že prostěradlo bo trenýrky z domova nestačí.

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.