Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Hlavně v severozápadní polovině území občasný déšť, odpoledne na východě ojediněle bouřky

Diskuse o počasí Koronavirus intenzivně zasahuje oblasti s výrazným znečištěním ovzduší

388
# 04.07.2021, 08:40

charlie
Ano, o tom to taky je, za život 75x očkovat proti koronaviru , tedy jeho mutacím.. to možná z toho zmutuje i lidstvo...no možná jen třeba 35x když budou vakcíny účinné déle a i proti mutacím, dávám jim rok, maximálně dva..nebo třeba do švestek, kdo ví..:D

388
# 04.07.2021, 10:13

Mike11
Co říkáte na tohle, menstruační cyklus už souvisí s rozmnožováním, takže dle vás, vakcína nemůže mít ještě nějaké jiné následky, eventuálně třeba za deset let apod? To je to, o čem jsem mluvil, a proč říkám, že u dětí to očkování nepovažuji za bezproblémové. A to je jen první přiznaný nález..https://www.novinky.cz/zahranicni/svet/clanek/ocko...
p.s. a pro jistotu napíšou.. může ovlivnit.. a pak řeknou, až to ovlivní...ale my jsme to říkali..:cool:
A jen tak na okraj, rozesmála mne paní imunoložka, vakcinační expertka, která říká, že i jiné vakcíny to způsobují, akorát zapoměla říci, že tam je to asi tak 1000x nižší frekvence a rohodně ne tak, že třeba ženská menstruuje 14 dní v kuse..jako při tomto očkování...

33
# 04.07.2021, 11:38

palma mi to nedalo a na tu blbou otazku v ankete sem kliknul ANO :D

Ale rozhodne bude zajimavy sledovat populacni statistiky behem pristich par let, jestli tam budou nejake viditelne dopady.

388
# 04.07.2021, 12:40

Ai-kun
A těch manželek, co mají novou výmluvu.."já dneska nemůžu, to víš, to očkování.. tak snad za 14 dní se zeptej.." :D:D:D

42
# 04.07.2021, 13:47

Více naočkovaných = méně nakažených
méně nakažených = méně mutací

Pro některé asi hodně těžké na pochopení :cool:

77
# 04.07.2021, 16:16

Mike11
Určitě, proto přibývají nakažení i v proockovanych státech. Je jedno, zda proockovane, nebo neproockovane státy, prošlo to populací tak jako tak, důležitá budou úmrtí, nic víc, nic míň. Končím s tebou tuto neplodnou diskusi, jako bych se bavil s děckem.

388
# 04.07.2021, 19:39

Mike11
A co ty nově se objevující následky po očkování?

42
# 04.07.2021, 19:50

charlie
Ano šíří, ale hlavně mezi těmi, co se nenaočkovali. Zejména ve školách atd. a tam mohou vznikat další mutace, které budou agresivní hlavně u mladší populace (jako u španělské chřipky)

palma
Jako menstruace? :D :D To nemá smysl ani komentovat

275
# 04.07.2021, 19:59

K očkování bych přistupoval s rozumem, starší proč ne, střední věk ohrožené nebo rizikové skupiny či kritická infrastruktura taky proč ne + pokud nemáte v plánu děti, všichni ostatní mladší zdraví před dětmi cca. pod 30 bych neviděl jako nutnost, pochybuju, že budou plnit nemocnice a jakýkoliv nátlak na ně bude kontraproduktivní, opět nutná pozitivní motivace, hlavně neudělat stejnou chybu jako vloni a nechat vládnout neschopné nebo se utestujeme a urouškujeme a bude to stejně k ničemu.

Už loni v červnu jsem si říkal super, prázdniny se využijí na dohnání zmeškaného učiva u školáků a ono nic a letos zase nic, tohle má být ta priorita č. 1, jak nám bylo pořád vládou omíláno?
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ztraty-ve-znalo...

77
# 04.07.2021, 20:04

Mike11
U tebe to smysl nemá, to ano. To nevadí, že ženy třeba potratí, nebo nikdy neotěhotní, nevadí 🤦.
Víš o tom, že těhotné během těhotenství by neměly používat třeba běžné léky proti kašli, rýmě, bolestem atd.?, a nyní se do nich rvou experimentální látky....
Bagatelizovat, zamlčovat, umlčovat, to by vám šlo......

42
# 04.07.2021, 20:19

charlie
Nějaký důkaz pro takové silné tvrzení? :D
Ale nějaký hlavně validni, nemám čas vyvracet nesmysly typu otevrisvoumysl

42
# 04.07.2021, 20:27

charlie
Bych se chtěl zeptat.. zda nejste náhodou těhotný, že se nechcete naočkovat? Pak bych ty obavy celkem chápal.

388
# 04.07.2021, 20:29

Mike11
Nevím, čemu se smějete, chápu, že nechápete, gynekolog, s kterým jsem se o tom v nemocnici bavil, mi na dotaz, zda očkovat děti ( řekl jsem mu moje dvě děvčata, jedna 13 druhá 10 let), když to tohle dělá, řekl, já bych je nenechal, taky nemusí pak začít menstruovat vůbec.. můžou, ale nemusí.. Takže se smajlíkujte jak chcete.

42
# 04.07.2021, 20:31

palma
a má gynekolog nějaký důkaz pro takové tvrzení? Ví jak vakcína funguje?

Ono i to samotné tvrzení, že to způsobuje vakcína a může to mít tyhle extrémní následky je dost zvláštní:

Podle Victorie Maleové, reprodukční imunoložky z Imperial College London, je z biologického hlediska přijatelné, že vakcíny proti covidu mohou mít krátkodobý účinek na menstruační cyklus, „stejně jako se to děje u jiných vakcín“. „Nemáme ale dost kvalitních dat na to, abychom mohli s určitostí vědět, že se skutečně jedná o vedlejší účinek, a pokud ano, jak častý je,“ dodala.

388
# 04.07.2021, 20:37

Mike11
Máte vy důkaz, že tomu tak nebude?

77
# 04.07.2021, 20:39

Mike11
Z logiky věci vyplývá, že když v těhotenství se drtivá většina léků nepoužívá, s očkováním to nebude jiné. Nebo máš nevyvratitelný důkaz, že to pro dotyčné je a bude přínosem?
Do skupiny LGBTQAI, snad jsem vypsal všechny, nepatřím!!!

42
# 04.07.2021, 20:43

palma
To je asi stejné, jako bych se zeptal, zda následek covidu nebude mrtvice za několik let ve 100% případech. Z principu co věda ví o tom viru lze říct ne nic takového se nestane, stejně tak věda ví, jak funguje vakcína a co reálně hrozí a nehrozí.

42
# 04.07.2021, 20:45

charlie
Já jsem dostal ošklivé nachlazení, tak jsem očkování odložil. Stejně tak je to u těhotných. Vy těhotný nejste, tak se běžte očkovat.

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.