Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Po studeném ránu odpoledne citelně tepleji, další oteplení přinese víkend

Diskuse o počasí Koronavirus intenzivně zasahuje oblasti s výrazným znečištěním ovzduší

272
# 11.06.2021, 23:02

charlie
Nesmysl, Mike má naprostou pravdu, konspiračním teoriím věří většinou sociálně nižší třídy a méně vzdělaní, logicky, neumí kriticky myslet, pokud vůbec, Babiše volí jednoznačně důchodci, které si koupíte velice snadno, to už dnes přece ví všichni, v práci mám kolem sebe samé VŠ a fakt nikdo volit SPD nebude, na to dám krk, pochopitelně, proto jsem navrhoval už před rokem pozitivní motivaci k očkování pro zejména tyhle skupiny obyv., tak jak se to osvědčilo v zahraničí, bohužel vládne pořád stejný odpad, tak nedošlo k ničemu, vybodli se na to a jeli na dovču a pojedou zase.

386
# 12.06.2021, 10:08

Tak nevím...je to očkování účinné, jak se říká, nebo ne, nebo blbá šarže, byl jsem tu tepán za pochybnosti, mám je stále..:!!:https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/v-domove...
Sice mají mírný průběh, nicméně se nákaza šíří i přes očkování, navíc skoro bezpříznakově, nepřipadá mi to zrovna ideální..

272
# 12.06.2021, 11:36

palma
Spíš se divím, že to je tak výjimečný případ, staří velmi rychle ztrácí protilátky z očkování, navíc jestli měli třeba Astru, která má menší účinnost a dostali ji někdy v zimě, tak už je imunita slabá a covid propukne, vždyť už je pomale léto, na podzim už vstupuje do hry přeočkování, snad se v zimě rozběhne, s tím bych u starých počítal, taky se mi nelíbil můj dubnový termín očkování, raději bych srpen, ať to dýl vydrží přes zimu až do konce jara, ten graf protilátek jede pozvolna dolů no, ale co už.

77
# 12.06.2021, 19:11

Yurri
Skrytí očkování roznaseci, kteří se nemusejí testovat, to nejsou nejlepší vyhlídky na podzim.

272
# 14.06.2021, 11:21

charlie
Testovat se budeme muset s podzimem zase, s tím počítám, snad už neinvazivně, všichni zaměstnanci povinně, osobně si zajdu i na protilátky, zajímalo by mě to, jak jsem na tom po půl roce od očkování, musíte se starat a zajímat, jinak je to o ničem. Hořejší jasně řekl, že zaměstnanci v pečovatelských domech by měly být očkovaní všichni a povinně, něco na tom je.

272
# 22.06.2021, 20:01

Kvůli dovolenkářům na letištích je to zase v háji, pořád dokola, nemůžete prostě nechat volně prostupné hranice, bez výjimek, boj s koronavirem je totiž o disciplíně, ty lidi neviním, ale neschopný stát, který to není schopen uhlídat.
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/delta-varianta-...

77
# 22.06.2021, 20:14

Yurri
Jen příprava na další pakárnu na podzim, ksefty se musejí hejbat, samozřejmě se musí zakrývat vyšší nemocnost a úmrtí po očkování, které na podzim propukne, mezi kappou a omegou je ještě spousta písmen.

77
# 22.06.2021, 20:53

Yurri
Je to další masírka a strašení, jako s tím koncem světa, jednou přijde 🤔.

77
# 22.06.2021, 22:37

palma
Nic nového, děti si nudli předávají jako prase cvičky, u tvé manželky veterinářky je to i s dalšími bonusy navíc, a je to jen dobře, takto se buduje imunita.

272
# 30.06.2021, 17:07

palma
Konečně normální přístup, ale další očkovací dávku by už tady snesl málokdo, navíc dlouholetý vakcinační program, takže opakovačky a z ciziny budou pořád platit přísné karantény, testování určitě, jak znám Singapur, ten si to pohlídá, tam odhodíte nedopalek a máte po dovolený, natož tohle. To se jim to vymejšlí při té vakcinaci a disciplíně, tady nemáme ani jedno, ani důchodci nejsou komplet.

54
# 30.06.2021, 17:37

Yurri
Souhlas. Pokud se podívám kolik lidí nosí (spíš lépe kolik nenosí) do uzavřených veřejných míst respirátor a kašlou na to, tak je mi na ...šoufl. Ale co. Komu není z hůry dáno...

54
# 30.06.2021, 17:38

palma
Ale to přece říkala již Peková vloni na jaře ;-)

272
# 30.06.2021, 20:08

charlie
Zvláštní jak se toho chytli antivakcináři, přitom tenhle volnější přístup je možný jedině proto, že je dostatek důchodců v Británii oočkován, evidentně jim to uniklo, zatím se ani kvůli mutacím neumírá, tak nevidím oporu v jakýchkoli zpřísněných opatřeních, důležití jsou dovolenkáři, tam bych viděl riziko max., viz Praha, zbytek bych naopak neotravoval a nechal naprosto volný, vždyť tady byly celé okresy s nulovou pozitivitou, pokud budou lidi i teď buzerovat, bude pak o to menší ochota cokoliv dodržovat, tuto jednoduchou přímou závislost doufám všichni chápou.

77
# 30.06.2021, 20:29

Yurri
Jistě, dostatek proockovanych ohrožených, nic víc, nic míň, a ne bezúčelně neustále snižovat věkovou hranici a nesmyslně to rvát i do dětí. Uprimne , opravdu se bojím víc té chemie, než samotného viru, který bude mít nekonečné mutace a bude tu s námi napořád, ale s kterým si drtivá většina lidí a jejich imunita poradí.

272
# 30.06.2021, 22:39

charlie
U dětí co vím nikdo zatím očkování pod nějakých 12 let nedoporučuje, u pubošů je myslím proočkovanost minimální a vzhledem k mizivé rizikovosti pro tyhle věkové kategorie se není čemu divit, bohužel to naráží na onu slavnou kolektivní imunitu, která je tím pádem na mutace nedostatečná, ale pokud to nebude mít odezvu u nějakých závažných hospitalizací, tak bych se tím moc nezvrušoval, nějaké poplašné uzávěry a harakiri jsou zbytečné, každý už dnes konečně ví, že s virem nemůžete boj vyhrát a nechat krvácet kvůli němu ekonomiku měsíce je nesmysl, teď už to snad všichni pochopili, ani to neuměli udělat v souladu s právem, co k tomu dodat, lidi už se budou chovat podle sebe a ne podle nařízení nějakého ministra, osobně bych ale na dovolenou do ciziny ještě rozhodně nejel, nevím proč je pro někoho problém 2 roky nejet k moři, já ho miluju a nebyl jsem 7 let a nemám s tím sebemenší problém.

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.