Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Po studeném ránu odpoledne citelně tepleji, další oteplení přinese víkend

Diskuse o počasí Koronavirus intenzivně zasahuje oblasti s výrazným znečištěním ovzduší

42
# 09.06.2021, 13:24

palma
Nevím co se snažíte říct, v článku se píše, že po prodělání covidu se spustila rakovina znovu u vyléčených lidí z rakoviny. Proto je dobré se očkovat a připravit si tak obranu, místo dobrovolného oslabení organismu parazitem (virem).. Jinak onkologie bylo zrovna oddělení, které fungovalo bez jakýchkoliv omezení po celou dobu pandemie.

42
# 11.06.2021, 11:33

Lucina
To není masáž, to je objektivní realita

Že nenaočkovaný může nakazit naočkovaného je známé z klinických studii. Chtěl bych říct že ta zaměstnankyně je bezohledná, ale ona za to nemůže. Uvěřila antivaxerským dezinformacím a někdo kvůli tomu umřel. Smutné.

77
# 11.06.2021, 11:42

Mike11
Stejně jako naočkovány může nakazit naočkovaného i nenaockovaného, to je objektivní realita. Tudíž házet to na personál, který je testovaný a navlečeny jako na pochod na Měsíc, je nebetyčná prasarna.
Jinak kolega z práce (38let) se nechal naočkovat a je již týden na JIPce s plicní embolií, ale pojďme do toho, je to zcela bezpečné.

42
# 11.06.2021, 11:48

charlie
Naočkovaný nenakazí naočkovaného, v tomhle případě je fakt, že je nakazila ona protože si přečetla třeba vaše příspěvky a někoho tim zabila. A takových případů bude přibývat. Ona je taky jen oběť ruských trollů jako vy.

77
# 11.06.2021, 12:09

Mike11
Tys především obětí svého vlastního já, trolliku;-)

272
# 11.06.2021, 14:33

Klid hoši, vědecká fakta mluví jasně, máte 20 x menší virulenci po kompletním očkování, tak to prostě je, u někoho více nebo méně, není důvod o tom pochybovat, indická mutace je navíc tak 2x nakažlivější než britská, takže našich 20 % proočkovaných fakt není moc, tímhle stylem si spíše vypěstujeme vir, který se přenáší ještě snadněji, 90% kolektivní imunity bohužel nehrozí, nemusí to být špatně, třeba půjde směrem ke snadnějšímu šíření na úkor vážnosti následků.

63
# 11.06.2021, 14:41

Mike11
Ale i naočkovaný může nakazit nenaočkovaného.to je na tom to nejhorší... Paní navíc byla testovaná, to taky mluví za vše .!!!!!!
Naočkovaní by vůbec žádné výhody mít neměli ...
Navíc vůbec není jisté na co pán zemřel jejda.. byl starý, byl nemocný , byl po očkování
třeba umřel na očkování,ale to by musely Novinky.cz být objektivní

386
# 11.06.2021, 16:17

Mike11
Popíráte sám sebe, psal jste před časem, že vakcína je účinná z tuším 97,6%, takže může očkovaný nakazit neočkovaného...může..,.může očkovaný nakazit očkovaného, ano, může, i když asi tak s šancí 1:10 000,a nejspíše ještě nižší..ale může..:cool:

42
# 11.06.2021, 16:28

Lucina
Hlavně že vy víte hned na 110% že to bylo obráceně. Tak určitě děda z domova důchodců nakazil všechny okolo. Najednou si berete do úst testy o kterých se ví, že jsou vypovídající podle způsobu, jakým se provede + kvality testu + virové nálože. Najednou vám není jasné na co zemřel, když doktoři potvrdili že v důsledku nakažení covidem.

Ale jo, nebudu už raději přemýšlet máte pravdu. Všichni nám lžou a všichni nás chtějí zabít. Zejména lékaři, vědci, vysokoškoláci a policajti jak jsem nedávno četl v alternativních 100% true news :D

42
# 11.06.2021, 16:31

palma
Jo jo, tudíž když je ta šance 1:10 000, tak na 100% se tak stalo , protože nenaočkovaný se 100% nemůže nakazit. :cool: Tyhle argumenty jsou tak slabé, že jim ani nemůžete sám věřit, ale vy tomu spíše věřit chcete?

V tom domově důchodců byla mezi klienty naprosto perfektní imunita stáda. Mezi sebou se nakazit nemohli. Jenže do ní přišel antivaxer a nakazil ty, kterém se nevytvořilo dost protilátek.

386
# 11.06.2021, 16:42

Mike11
Hezké smajlíky...nicméně, i ti co se nechtějí očkovat, nemusí být ovlivněni nějakou propagandou, prostě nechtějí, znám lidi, co se nechtějí očkovat..prostě nechtějí, asi je to pro Vás těžko pochopitelné, ale je to tak, jsou tací i mezi doktory..Možná Vás potěší, že jsu již očkován, a to z toho důvodu, že i nadále chci vypomáhat v nemocnici, když bude potřeba, a mé protilátky po téměř roce poklesly, tudíž mne čekalo rozhodnutí pomáhat a nechat se očkovat, nebo nepomáhat a nenechat se očkovat, věru těžká volba, stálo mne to pár dní bolavého ramena a tři dny pěkných extrasystolů...jinak je to brnkačka..

386
# 11.06.2021, 16:48

Mike11
Tady se o tom píše https://www.idnes.cz/technet/veda/vakcina-vliv-na-...
Váš problém je ve vašem přesvědčení o jediné správné Vaší pravdě, já se naučil v nemocnici pokoře a tomu, že i očkovaní nám skončili na Jipce, ..tři byli...

42
# 11.06.2021, 16:50

palma
To za mě palec nahoru. ;-) Ale fakt je pro mě těžko pochopitelné, jak někdo může si říct - prostě nechci - a zároveň pak pracovat s rizikovou skupinou lidí. Za mě ten člověk musel být ovlivněný nebo bezohledný. Těžko říct, co je horší..

42
# 11.06.2021, 16:56

palma
Samozřejmě nikdo netvrdí že očkování chrání na 100%. Co je důležité je dosáhnout stádní imunity, aby se virus nešířil a tím jde i zabránit podobným případům. V případě uzavřené komunity jako je domov důchodců to není až tak těžké.

386
# 11.06.2021, 17:01

Mike11
Nejvíce odmítají očkování lidé z vyloučených lokalit, sociálně slabí apod. 42% jich je, říkají, že nikam do zahraničí nejezdí, za kulturou nechodí, tak proč by utráceli za autobus když by měli na to očkování jet..tak jsem to vyslechl..to je jejich náhled, bez tlaku z Moskvy či od Zemana..Jo a pak mladí do cca 30 ti let, nemají pocit ohrožení, to také chápu..

42
# 11.06.2021, 17:12

palma
Ono je to trochu komplexnější, lidé z vyloučených lokalit také volí více Babiše, SPD..a také spíše uvěří na internetu kdejakým nesmyslům. Na to by to chtělo ale průzkum, jaké jsou skutečně jejich důvody. Já si třeba vyslechl úplně jiné důvody. Ale člověk který pracuje v domově důchodců, tam je to o zodpovědnosti k druhým.

77
# 11.06.2021, 17:18

Mike11
Tak teď si to rozstřelil:D, z mého okolí znám 10 vysokoskolaku, voličů SPD a jen 1 z nich se nechal očkovat, ostatní do toho nejdou ani při nabízených výhodách.
Teda chlape, kam ty na ty moudra chodíš, to by mě zajímalo.

42
# 11.06.2021, 17:21

charlie
Z průzkumů, ne z tvého okolí ;-) Podle tvých názorů bych ani nic jiného nečekal.

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.