Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Postupně přeháňky, hlavně na pomezí Moravy a Čech bouřky

Diskuse o počasí Koronavirus intenzivně zasahuje oblasti s výrazným znečištěním ovzduší

ota
Avatar
2144
# 12.04.2021, 16:17

palma
Podle mě taky Kosovo byla chyba, ale stejné to rozhodně není. V té době tam probíhala brutální občanská válka se spoustou válečných zločinů a masové vraždění civilistů. Samozřejmě z obou stran, ale Srbsko mělo armádu silnější, takže těch zločinů spáchalo o něco víc. To jak se to pak vyřešilo se mi nelíbí, ale těžko to lze srovnávat s Ukrajinou, kde se nedělo vůbec nic dokud se tam neobjevili ruští "dovolenkáři". To mi spíš připomíná obsazení Sudet. I v tom, že nejde o nezávislost malého státu, ale o připojení k sousední mocnosti. Na Krymu už to proběhlo kompletně.
charlie
Ale kde ten výzkum teda najdu, když ho ani Stem mark nemá na svém webu ?
Mně prostě vadí, že rusáci do toho zase tahají politiku, jako vždycky. Tu vakcínu mají už dlouho, ale o přezkum EMou požádali až v březnu, proč? Kdyby to udělali dřív, už se mohlo sputnikem očkovat a nebylo co řešit. Navíc se poté testuje z každé šarže náhodný vzorek, aby se vědělo, že je vakcína stejná, tedy by nehrozilo to, co se stalo na Slovensku. Navíc Rusko nabízí vakcínu a přitom má naočkovaných míň lidí než my. Proč to dělá ? Nechtějí se v Rusku lidi nechat očkovat, protože vakcíně nevěří nebo Rusko dělá totéž co SSSR po 2. světové válce, kdy nám poslali obilí, abychom odmítli Marshallův plán a oni si tu upevnili vliv a nechali zemřít přes milion svých obyvatel ?

77
# 12.04.2021, 18:45

ota
A co když požádali mnohem dříve, ale EMa to záměrně blokuje. Co kdyby, nedej Bože, ta vakcína byla levnější, účinnější, bez vedlejších účinků, než vakcíny západní. Kdyby byl problém v podkladech, státy by jí nekupovaly, ani Rakousko, Německo by si jí nevyrábělo.

77
# 12.04.2021, 19:08

ota
Ještě mám dotaz. Které informační zdroje jsou důvěryhodné a které ne? Kdo určuje jejich důvěryhodnost? Poslední dobou se to nějak zvrtlo. Jak se nejde s hlavním proudem a jeho názorem, a to nejen u zdrojů, ale i u samotných aktérů, ikdyž jsou to odborníci k dané problematice, ale mají jiný názor, jsou automaticky neduveryhodní, fašisti, nackové, rasisti, xenofobové, nedouci, vyvrhelové, zločinci. Osobně mě to začíná docela s..t.

ota
Avatar
2144
# 12.04.2021, 22:20

charlie
Já nevím kdo to určí pro vás, ale pro sebe to určím já. Parlamentilisty prokazatelně mnoha věcech vysloveně lhaly a spousta článku je tam nepodepsaných, často ani neodkazují na zdroj uváděných informací. Neřekl bych, že je problém jít s proudem. Ale existuje něco jako pravda a lež, a tam je jaksi jasné, co je správné. Já co se Covidu týče, tak s hlavním proudem nesouhlasím, nelíbí se mi omezení a jsem pro individuální odpovědnost každého. Covid ale rozhodně nepopírám a klidně uznám, že by takový postup znamenal ještě více mrtvých. Ale když bude někdo tvrdit, že Covid neexistuje (a stále takoví jsou) tak to není jiný názor, ale lež.
A jestli si opravdu myslíte, že by EMA tajila informaci o tom, že bylo požádáno o schválení sputniku, tak vůbec nevíte jak tyto organizace fungují. Je to sice pomalé, ale skutečně transparentní a nikdo by si nic takového nedovolil. Tady naštěstí nejsme v Rusku. Jinak myslím, že bychom tuhle diskuzi měli ukončit, je super jakou to tady má úroveň a diskuze o počasí je tu prima, tak ať neklesáme někam na úroveň novinek.cz.

77
# 13.04.2021, 15:40

Přesně takto dopadl včera 1.skolni den...

172
# 16.04.2021, 15:06

charlie
To nošení respirátorů je za mě taky dost prazvláštní když se testují. Mě testy čekají taky, jelikož přijímací řízení se blíží, takže podmínkou je tam mít test, který stojí 1200 nebo kolik. Nebudeš mít potvrzení o prodělání Ag testu, tak nebudeš moci udělat zkoušku. Je to hrozné, ale zároveň i ukázkou toho co by mohlo být v příštích pár letech.

Koukám, že ta cesta do Moskvy za sputnikem se vážně bude konat. No proboha.

42
# 17.04.2021, 03:12

Nechám bez komentáře

86
# 17.04.2021, 10:58

Mike11
Je velmi manipulativní spolu srovnávat ukazatele, které silně ovlivňuje věk s těmi, na které věk nemá žádný vliv.

ota
Avatar
2144
# 17.04.2021, 11:03

Aidamko1
Naštěstí nakonec nebude...
Petr12
No to teda, zajímalo by mě třeba procento zemřelých v kategorii do 30 let. Navíc je to sice pěkný letáček, ale co zdroje těchto údajů, v podstatě si tam mohli napsat co chtějí...

273
# 17.04.2021, 22:59

palma
Ta agentura Darpa je super, už dávno jsem viděl o monitoringu pacientů lékaři na dálku, kdy je u operovaných umístěn čip informující o důležitých zdravotních parametrech, hned mi bylo jasné, že tohle je pecka, to by jste koukali, kolik lidí si dokáže vyléčit třeba jen pitomej vysokej tlak jenom kdyby je to informovalo - nejen lékaře, což je úplná banalita a takovejch využití můžou bejt mraky, mě se to líbí, i když při pokročilejší instalaci je to samozřejmě tenčí led, ale co dnes není, Číňani tady pomale klonujou lidi, tak tohle je ještě úplný prd.

Jinak Putin si potřebuje zvýšit popularitu, už mu klesla na 30% a se Sputnikem nebude mít problém podobné procento obyvatel, zbytek sice bude souhlasit s anexí Ukrajiny, s tím při té masírce nemají problém - mají ji dobře zmáknutou, ale aby si nechali píchnout od režimu jakousi vakcínu, která může být jiná pro cizinu a pro místní, to se jim samozřejmě moc nechce, zas takovou důvěru v režim fakt nemají.

Vrbětice jsou jen důkaz, že Rusko už je delší dobu se světem v hybridní válce, nevím, koho to furt překvapuje, ví se to dlouhé roky, Zemana jsme měli dávno odvolat, Dukovany ukázaly ochotu ( veřejně) kolaborovat s nepřítelem a zapojit ho do výstavby strategické kritické infrastruktury, prvky velezrady jak vyšité, jen hloupý národ si může nechat tohle vládnout, je mi líto to takhle říci, ale je to naprosto zřejmé.

# 23.04.2021, 08:08

Má ještě někdo kovid? Prosila bych zaslat trochu viru, nejlépe plivanec nebo kýchnutí do dobře uzavřené nádobky. Potřebuji se dát ostříhat.

273
# 23.04.2021, 12:44

Lištička
Kadeřnice nestíhaj, respirátory od Velikonoc téměř nikdo nenosí, fronty před očkovací centry solidní, v bazénech se plave a na stadionech sportuje tolik profesionálních klubů jako nikdy, za chvíli se bude zřejmě jezdit do okresů, kde bude lépe a mobilita stoupne, no na to, že nedávno člověk nemohl za katastr, školy 1 velkej průšvih, nezákonná opatření MZ, no krásná poctivá práce že?

Jinak okrajem, korona je oproti třeba středečnímu zatčení Čechů bojujících na Donbase úplná sranda, tam se cvičí tolik paramilitárních jetnotek, které mají dopodrobna naplánované teroristické útoky třeba v Praze s mnoha civilními oběťmi, že kdyby to veřejnost věděla, tak jí spadne brada, důstojníci FSB tam úkolují a platí tyhle jednotky, které jsou nejen dobrovolnické, ale už i organizované a s jasným cílem, je to zamaskované rádoby vlasteneckými weby a je zde vazba i na současné politiky, podporu má tahle 5. kolona u několika desítek tisíc obyvatel, doufám, že bude zatýkání pokračovat, není to nic tajného, vyšly o tom i knihy, víc třeba dnes Rozhlas-Plus kolem 14:45, jen aby bylo jasno, s čím lze počítat.

77
# 25.04.2021, 19:34

Katastrofická zpráva o vakcinaci v Izraeli

Gilad Atzmon

Izraelský lidový výbor (IPC), civilní orgán složený z předních izraelských zdravotnických odborníků, vydal dubnovou zprávu o vedlejších účincích vakcíny Pfizer. Zjištění jsou na všech úrovních katastrofická.

Závěry jsou katastrofické na všech možných úrovních. Jejich verdikt je, že „nikdy neexistovala vakcína, která by ublížila tolika lidem“. Zpráva je dlouhá a podrobná. Uvedu jen několik z nejničivějších zjištění uvedených ve zprávě.

„Dostali jsme 288 hlášení o úmrtích následkem očkování (90% až 10 dní po očkování), 64% z nich byli muži.“ Zpráva ale uvádí, že „podle údajů poskytnutých ministerstvem zdravotnictví bylo v Izraeli spojeno s očkováním pouze 45 úmrtí“. Pokud jsou výše uvedená čísla pravdivá, pak Izrael, který tvrdil, že provádí světový experiment, ve skutečnosti nehlásil výsledky svého experimentu. Často slyšíme o krevních sraženinách způsobených vakcínou AstraZeneca. Například dnes ráno jsme se dozvěděli o existenci 300 případů krevních sraženin v Evropě. Pokud jsou však zjištění IPC pravdivá, vakcína Pfizer by mohla být spojena s více úmrtími pouze v Izraeli než vakcína AstraZeneca v celé Evropě.

„Podle údajů Ústředního statistického úřadu došlo v lednu až únoru 2021, na vrcholu izraelské masové vakcinační kampaně, k 22% zvýšení celkové úmrtnosti v Izraeli ve srovnání s předchozím rokem. Ve skutečnosti od ledna do února 2021 byly nejsmrtelnější měsíce posledního desetiletí s nejvyšší celkovou úmrtností ve srovnání s odpovídajícími měsíci posledních deseti let.“

IPC zjistil, že „ve věkové skupině 20–29 let byl nárůst celkové úmrtnosti nejdramatičtější. V této věkové skupině došlo k 32% nárůstu celkové úmrtnosti ve srovnání s předchozím rokem“.

„Statistická analýza informací z ústředního statistického úřadu ve spojení s informacemi z ministerstva zdravotnictví vede k závěru, že úmrtnost očkovaných se odhaduje na přibližně 1: 5 000 (1: 13 000 ve věku 20–49 let, 1: 6000 ve věku 50-69 let, 1: 1600 ve věku 70 let a více). Podle tohoto odhadu je možné odhadnout počet úmrtí v Izraeli, následkem vakcinace, k dnešnímu dni, kolem 1 000–1100 lidí.“

Pokud je tato statistická analýza správná, pak údaje vykázané izraelskými zdravotnickými úřady jsou více než 22krát lživě nižší.

Ti, kdo sledují mé články, jsou si vědomi mé práce na nepopiratelné korelaci mezi očkováním, případy Covid-19, úmrtí a šířením mutantních kmenů. CPI potvrzuje mé pozorování a poskytuje důležitější informace týkající se věkových skupin. „Existuje silná korelace mezi počtem očkovaných osob za den a počtem úmrtí za den ve všech věkových skupinách, a to až 10 dnů. 20 až 49letí - v rozmezí 9 dnů mezi datem očkování a úmrtím, 50–69 let - 5 dní mezi datem očkování a úmrtím, 70 let a více - 3 dny mezi datem očkování a úmrtím.“

IPC také odhaluje, že „riziko úmrtí po druhé vakcíně je větší než riziko úmrtí po první vakcíně“.

Smrt však není jediným rizikem spojeným s očkováním. CPI odhaluje, že „ke dni zveřejnění zprávy se nahromadilo 2 066 zpráv o vedlejších účincích, které se dostaly k vyšetřovacímu výboru Civ a data stále přicházejí. Tyto zprávy naznačují poškození téměř všech systémů lidského těla. Naše analýza odhalila relativně vysokou míru poškození srdce, 26 % všech srdečních příhod se vyskytlo u mladých lidí do 40 let, přičemž nejčastější diagnózou v těchto případech byla myositida nebo perikarditida. Masivní vaginální krvácení, neurologické poškození a poškození kosterního a kožního systému. Je třeba poznamenat, že značný počet hlášení nežádoucích účinků souvisí přímo nebo nepřímo s hyperkoagulabilitou (infarktem), infarktem myokardu, cévní mozkovou příhodou, potraty, zhoršenou funkcí krevního oběhu v končetinách, plicními emboliemi.“

V Izraeli se vláda zuřivě snaží očkovat děti. IPC poukazuje na to, že takový krok může být katastrofální. „S ohledem na rozsah a závažnost nežádoucích účinků bychom chtěli vyjádřit stanovisko výboru, že očkování dětí může u nich také způsobovat nežádoucí účinky, jak je vidět u dospělých, včetně úmrtí naprosto zdravých dětí. Protože koronavirus nepředstavuje žádné nebezpečí pro děti, výbor se domnívá, že záměr izraelské vlády očkovat děti ohrožuje jejich životy, zdraví a budoucí rozvoj.“

IPC zdůrazňuje, že „nikdy neexistovala vakcína, která by postihla tolik lidí! Americký systém VARES předkládá 2 204 zpráv o úmrtí osob očkovaných ve Spojených státech v prvním čtvrtletí roku 2021, což je údaj, který odráží procentní nárůst tisíců oproti ročnímu průměru 108 zpráv ročně.“

Měl bych zmínit, že práce IPC byla v izraelském tisku velmi málo publikovaná. Tito odborníci na zdraví dělají odvážnou práci s vědomím, že jejich povolení k výkonu povolání lékaře a jejich živobytí jsou vážně ohrožené.

Přeloženo z
https://plumenclume.org/blog/696-rapport-catastrop...



Další informace si můžete zdarma stáhnout na www.ulozto.cz po zadání do vyhledávání AEnicema.

Odkaz: ulozto.cz/hledej?q=AEnicema


Předávejte informace
Nikdo nedělá větší chybu než ten, kdo nedělá nic v domnění, že to málo, co udělat může, nemá smysl.

172
# 25.04.2021, 19:55

charlie
Tak jsem se rozhodl se mrknout na pár údajů z tohoto článku a mám pár dost závažných pochybností o jeho důvěryhodnosti.

Mě by zajímalo kdo ten článek napsal, protože ani v hebrejštině jsem nemohl najít autora a zjistit si o něm základní informace.

Pak jsem nikde nenašel žádnou IPC, tedy nějaký orgán zdravotnického systému, což je velice podezřelé. Pak se tam objeví CPI, takže nevím no.

Pak jsem hledal o nějakých varování systému VARES a opět jsem i v oficiálních data nic takového nenašel.

Takže jsem se rozhodl si web projít a hleďme.. Web je dezinformačního rázu. Je to nějaký blog, kde lidé šíří své názory a většina z nich je nehorázně dezinformační.

Další článek pojednává o vakcinačním masakru v Gibraltaru, ale opět nikde jsem nic nenašel.
Ten web zní dost pradivně a navíc pravděpodobně všude jsou dezinformace ohledně covidu.. Všude.

Pokusím se dohledat více informací, ale dle mého je to hoax.

42
# 25.04.2021, 20:45

Gilad Atzmon
.. je izraelský jazzový saxofonista

Sdílejte než to smažou!! :D:D

172
# 25.04.2021, 20:49

Mike11
Aha, takže pokud tomu dobře rozumím, tak izraelská jazzový saxofonista je odborník na covid a vakcinaci. Ok, takže já se prohlašuje krále ostrova opic.

Teď ale vážně. Fakt jsem hledal všude možně, ale nic z toho článku se mě nepodařilo ověřit. Pokusím se mrknout na oficiální statistiku, ale vidím to bledě.

172
# 25.04.2021, 20:55

palma
No, takže i wikina mě našla že je spisovatel. Zajímavé. Akorát mě stále chybí ta data a přitom by bylo fajn aby on jako autor je poskytnul, protože by se pak našla ta hlavní chyba ve vakcíně.

On je dle googlu saxofonista, spisovatel a plno dalších profesí.

42
# 25.04.2021, 20:55

Aha, tak teď už je to legitimní odborník na covid! :D

Kupte to, než to smažou! :D

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.