Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Na východě trvalejší srážky, na západě přeháňky, v noci na zítřek opět častěji mráz

Diskuse o počasí Koronavirus intenzivně zasahuje oblasti s výrazným znečištěním ovzduší

385
# 18.11.2020, 10:26

Teď mluvil vakcinolog v TV a že se nechá klidně očkovat ale až bude jinávakcína, než od Pfizeru, prý kvůli tomu, že je tvořena jinak než tradičně, je problém z uchováním v -70 ti stupních....atd. tak vzhůru očkovanci této země..:cool:

63
# 18.11.2020, 10:29

palma
Dyť nejsou schopní ani otestovat domovy důchodců... Jak chtějí očkovat, myslím tím, vše co je s tím spojeno.. V našem blbákově očkování tak nejdříve za rok až vymyslí zase nějakou stupiditu

385
# 18.11.2020, 11:05

Lucina
Navíc se musíte do dvou týdnů přeočkovat a očkování má stimulovat na cca půl roku, po půl roce už to účinné není... tak to jsem se teda málem pos..l, když jsem to uslyšel, čili každý rok nahnat stádo mezi ploty a hnedka dvakrát do zadnice..:D

385
# 18.11.2020, 12:14

charlie
No, ono tohle už smrdí diskriminací, a mám ten dojem, že ústavní soud by rozhodl...

42
# 18.11.2020, 12:56

Netřeba Pfizer, Moderna od Billa má vakcínu s účinností 94%. To bude něco pro čtenáře aeronetu, až se začne očkovat :D

385
# 18.11.2020, 13:13

Mike11
Jasně po naočkování otevře člověk Wokno ve Windows :D, a vyskočí z něj ven...(to není konspirace, to je přeci jasná věc)..:D

63
# 19.11.2020, 07:38

palma
To ať si strčí někam.. Chřipková epidemie je ročně přes 1 mega lidí nakažených,což je většina lidí naočkovaných .. my jich tady teď na covid máme zatím ani né třetinu za skoro celý rok..To taky o něčem vypovídá...

Diskriminace si myslím,že je už i teď....
Ať už jde celá vláda někam... Nebudeme uvolňovat předčasně a co se děje teď.. copak to nikdo nevidí.. já fakt nevím, nakažených je pořád 24%.. kdyby testovali víc čísla by pěkně rostla, to je vidět z každých čísel co udávají.. a že nemají koho testovat? !!!!!:D:D

Ano situace se lepší,ale pořád je přes 5000 nakažených denně a už budeme rozvolňovat?? se zbláznili úplně.. To je to tak těžké nechat to do vánoc vše jak bylo.. samozřejmě s tím,že by se upravila nesmyslná opatření.. viz. zavřené malé obchody, živnosti ...

272
# 19.11.2020, 12:46

Lucina
Se říkalo přece už v létě, další jarní beton si nemůžeme dovolit, proto velké podniky fachčí a budou dál, i když je tam pozitivních hafo, si je vytáhnou antigenama, některá opatření jsou ale fakt úsměvná, naštěstí nakupuju večer, kdy není v marketech ani noha a na poštu jdu 1 x rok, takže zatím na mě žádná opatření kromě té roušky v práci a pár restauračních obědů nedopadla (ťuk ťuk).

77
# 19.11.2020, 13:00

Yurri
Největší dopady to má na ty nejstarší, kteří jsou v domovech důchodců. Žádné návštěvy, žádná jídelna, žádná kavárna, jen na pokoji s televizí, kolem nich postavy v obleku bez tváře a každých 5dní šťourání v nose. Švagrová mi říkala, že některým musí držet ruce a hlavu, aby jim odebraly vzorek. Vystresovanejsi a vystrasenejsi bytosti nikdy neviděla, čím dál častěji od nich slyší, že radši umřít, než takový život, a skutečně to do pár dní vzdají:!!:

272
# 19.11.2020, 14:28

charlie
Se jim nedivím, zvlášť když nechápou co se kolem nich děje, kde jsou sakra ty slibované rychlé testy ze slin:https://echo24.cz/a/S4Qt6/odmitla-vlada-levne-cesk...

Jinak pod kontrolou bude virus aż pod 5% pozitivity, zatím k tomu je daleko, další vlna samozřejmě přijde zase, nečekal bych definitivní. Uvidíme co ty nové testy univerzity Palackého co dostaly certifikaci. https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/nove-testy-ko...

33
# 22.11.2020, 17:28

palma 2 stovky pripadu v desetimilionovym meste a rikaj tomu treti vlna? Vi prd co je to treti vlna, at se kouknou na nas profiky jak vypada poradna vlna :D
Ale Korejci sou blazni a nedivil bych se kdyby kvuli tomu zas zrusili i koncert BTS na konci roku

272
# 23.11.2020, 00:18

charlie
Flegr je v pohodě, upřesnil, že počítal jen s nefunkčností přijatých opatření, což bylo zřejmé od začátku, podle mě to hrotil tak trochu naschvál.
Úplně si dovedu představit, že v nějaké lyžařské oblasti Vás bez potvrzení o vakcinaci či prodělané nemoci popř. testu na protilátky jednoduše nepustí dovnitř, není na tom nic diskriminačního, pojedete prostě jinam, uvidíme jakých jiných oblastí života se to bude týkat, nebyl bych v tomhle tak zděšenej a předpojatej, zbytečně se hledá bojiště tam, kde ještě není, to nemám rád, nekonstruktivní emocionální přístup je vždycky prohra, podívejte na Frau Merkel, nekonfliktní vysoce inteligentní a nezničitelná úřednice a kam to dotáhla, sie schafft es, můžeme jen závidět, migranti nemigranti.

77
# 23.11.2020, 07:26

Yurri
Ne, Flegr není v pohodě, tvrdil, že tu budou mrazaky bez ohledu na to, co uděláme. Je zvláštní kolik dostává tento zjev mediálního prostoru, i když není z oboru. S jiným názorem by byli okamžitě dehonestovani.

Obávám se, že o lyžování to nebude, spíš nákup, vzdělání, zaměstnání atd.

Německá preciznost je známá a děsivá, otázka je, jak se takhle žije obyčejným Němcům a co na to říkají.

42
# 23.11.2020, 08:43

Mrazáky na mrtvé jsou v mém městě.

77
# 23.11.2020, 08:58

Mike11
Kvůli nárůstu mrtvých o 300 az 600%, které predikoval ten pán s kudlou v ruce?

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.