Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Více oblačnosti ale ještě poměrně teplo, hlavně na západě i přeháňky a bouřky

Diskuse o počasí Koronavirus intenzivně zasahuje oblasti s výrazným znečištěním ovzduší

386
# 19.10.2023, 21:48

ACEOF ACES
Tak a teď zkopírujte text z některého mého příspěvku, kde říkám, ať se lidé nenechají očkovat, a ne odkaz na stránku s příspěvky, čili konkrétní věty, to jsem po vás chtěl.. kdepak to píšu? Už zase nevíte kudy kam, tak nic neříkající kopie stránky..stránce totiž nic takového nepíšu..

# 20.10.2023, 14:34

Nyní v ČR s COVID-19 umírají nebo končí na JIP 2 lidé denně.

Poraďte se se svým lékařem, zda je pro vás vhodné očkování proti COVID-19.
Nevěřte zbabělým zrádcům, na jejich lži v ČR doplatilo tisíce lidí.

Očkování proti COVID-19 je dostupné bezplatně.

386
# 20.10.2023, 14:49

ACEOF ACES
Tak jo přizdis...i, žádná odpověď, taky odpověď, aspoň už tu z vás budou mít ostatní jen srandu, a to je dobře.:cool:

64
# 24.10.2023, 07:02

ACEOF ACES
Já nevím co vy pořád máte. Tak se jejda nechejte naočkovat, je to každého věc tak nevím co pořád řešíte :D

# 24.10.2023, 07:47

ACEOF ACES
Přemýšlel jste někdy nad jinou léčbou než nad očkováním? :D
Místo 2 až 4 včelek si dát 2 až 4 sezení?

# 24.10.2023, 11:21

Očkujte se. Evropa je přelidněná, tak ať to trochu ubývá. Můj příbuzný48 let/ měl všehna očkování a už je po smrti. TAk do toho znovu ovečky.

# 24.10.2023, 15:39

Když o tom tady píšete, jaká byla příčina úmrtí toho vašeho příbuzného?
Očkování proti COVID-19 to nebylo.

386
# 24.10.2023, 16:12

Lištička
ACE je fakt kouzelnej, jako dědeček Hříbeček .."cink"!:cool:

273
# 25.10.2023, 07:37

Covid řádí jak černá ruka, celé oddělení v práci lehlo do jednoho a jsou pozitivní, děcka v půlce září byli taky nemocný, chyběla půlka třídy MŠ, teď i na ZŠ zase začíná narůstat nemocnost, hrozně prý vzrostly průjmy a nadýmání, skoro všichni s tím mají problémy ve firmě manželky, já cítím na sobě od všeho zmiňovaného něco, ale nemám čas na blbiny a jdu zúrodňovat pole před výsevem za měsíc, protože listopad je čas výsevů, dokud nelehnu s horečkou, tak na to kašlu.

386
# 26.10.2023, 10:47

ACE je chytřejší jak imunolog...https://www.msn.com/cs-cz/zpravy/other/plo%C5%A1n%...
Asi je ten pán taky velezrádce, :D, a ano, má to jako já, plošně proti covidu už je asi nesmysl, že? Ostatní očkování, co jsou povinná, by se dodržovat měla, to jsem nikdy nezpochybňoval a moje děti je mají, covidem si prošli 2x a to jim pro život naprosto stačí, stejně to chytnou znova, jako ti očkovaní...a kdo se chce nechat opíchat i proti covidu, ať tam běží, jehly už se ježí...:cool:

# 26.10.2023, 14:49

Řekl bych že se tato diskuze lehce zvrhla. Tady se má probírat jak Koronavirus intenzivně zasahuje oblasti s výrazným znečištěným ovzduší.

# 26.10.2023, 19:40

ACEOF ACES
A další lež. těch je vlastně 200+ od vás. To odpovídá vaším zaslaným příspěvkům na tomto tématu.
Nechte to bejt už.

# 26.10.2023, 21:45

Jen ať si každý přečte, kdo co napsal.

386
# 02.11.2023, 20:26

ACEOF ACES
Co na to říct, dáte si kombinaci do pravého ramínka na covid a do levého na chřipečku, podle doporučení pana ministra Válka.... pěkně se to zkombinuje... a .. možná..:D to nečekaně něco udělá..právě s tou skupinou občanů, které to Válek doporučuje.. ( doporučte to s láskou třeba svojí babičce) to je to o čem jsem mluvil, během času se může něco nečekaného objevit, a pak je nutné o tom napsat a diskutovat ( nedávno se tu propagovala kombinace těch dvou očkování)...https://www.msn.com/cs-cz/zpravy/other/prymula-o-o...
A nakonec citace z článku..
"Spíše než budoucnost vakcinace vidí Prymula jako klíčové téma zdravý životní styl a pohyb: „Opravdu důležitý je pohyb a nemusí to být ani nějaký vrcholový sport. Užitečná může být i pravidelná krátká chůze, která vede k lepšímu ventilování. Naše vitální kapacita plic je během onemocnění covidem-19 omezována.“

# 02.11.2023, 21:19

Nyní v ČR s COVID-19 umírají nebo končí na JIP 3 (+1) lidé denně.

Poraďte se se svým lékařem, zda je pro vás vhodné očkování proti COVID-19.
Nevěřte zbabělým zrádcům, na jejich lži v ČR doplatilo tisíce lidí.

Očkování proti COVID-19 je dostupné bezplatně.

# 04.11.2023, 08:02

A zase bláboly a kecy o koroně. Už se proberte a nestrašte lidi.

# 04.11.2023, 19:34

Já jsem uvedl veřejně dostupné informace, co si každý může ověřit.

# 16.11.2023, 14:37

Nyní v ČR s COVID-19 umírají nebo končí na JIP 4 (+1) lidé denně.

Poraďte se se svým lékařem, zda je pro vás vhodné očkování proti COVID-19.
Nevěřte zbabělým zrádcům, na jejich lži v ČR doplatilo tisíce lidí.

Očkování proti COVID-19 je dostupné bezplatně.

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.