Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Proměnlivé počasí s přeháňkami, v noci na zítřek naposledy mráz

Diskuse o počasí Koronavirus intenzivně zasahuje oblasti s výrazným znečištěním ovzduší

33
# 22.01.2022, 20:15

ludvicekNeni nad to, kdyz samotna nemoc ma casto mirnejsi priznaky nez jsou po vakcinaci :) A nejlepsi na tom je, ze udajne funguje na vytvoreni imunity i proti drivejsim mutacim.
Tak rychle na ctvrtou davku..Skoro lituju lidi zainteresovane v covid byznysu, jak jim to toho krasne rozjeteho kseftu hodil omikron vidle

386
# 22.01.2022, 22:04

Někomu tady už "teče do bot", tak si vybere ta data odněkud, kde je to pro něj nejvýhodnější... a před časem za to jebal mne.. :D

JIP
hospit
109
# 22.01.2022, 22:10

Ai-kun
Yurri
Jako nechci fakt vytvářet možná falešnej pocit, že je ten Omikron jen rýmečka, ale když jsem viděl sousedku, po 3. dávce dva dny úplná mátoha, tak vopravdu radši ten Omikron.;-)

77
# 22.01.2022, 22:27

ludvicek
Matoha je ještě dobré. V mém okolí 2 mrtvicky po 3.davce 59 a 65 let:(

77
# 22.01.2022, 22:49

palma
To koresponduje s tvrzením, že u 'očkovaní' 65+ snad převažují benefity nad riziky, ovšem jinak to je u mladších a nejmladších.

42
# 22.01.2022, 23:47

palma
Někomu tady už "teče do bot", tak si vybere ta data odněkud, kde je to pro něj nejvýhodnější... a před časem za to jebal mne.. :D

Teď skvěle popisujete co děláte- data z Jižní Afriky, USA, UK, Francie atd. jsou vylhaná, protože vám nesedí do narativu

Ale chápu to, je to lidská přirozenost - mozek se snaží udržet myšlenky v bezpečné zóně, než si připustit realitu.

386
# 22.01.2022, 23:53

Mike11
Hmmm, koukám, Anglie, Francie.. kde jsou Čechy?
Che, che, to je jak český odboráři.. nejvyšší platy mají v Nizozemí.. tak tabulku a to chceme, nejnižší odchod do důchodu mají v Řecku.. tabulku a tak to chceme.. Nejdelší dovolenou mají ve Švédsku.. tak to chceme.. Nejnižší srážky ze mzdy mají v Čadu.. tak to chceme...
(ještě prosím tu tabulku s nadúmrtími v Indii)

42
# 23.01.2022, 00:04

palma
Ano to je přesně ten váš iracionální přístup, chcete data z Čech a přitom ignorujete fakt že se tu Omicron ještě pořádně nerozšířil na rozdíl od výše uvedených zemí, které teď o tom mohou objektivně reportovat data.

A tak s vámi nemá moc smysl diskutovat, protože i kdyby se k zemi řítil asteroid a byl vidět na obloze - vy řeknete, že je to optický klam

A stejně je na tom Charlie - kdyby dostal covid a ležel na smrtelné posteli, bude křičet že za to může vláda.

77
# 23.01.2022, 00:34

Mike11
Kdyby nebyly ryby, nebyly by ani ty rybníky.
Vím, že jsi zoufalý, ale já ti s tím nepomůžu, musíš chtít sám.

42
# 23.01.2022, 00:41

charlie
Prosím rozveď větu, z čeho jsem zoufalý? Z vás dvou? Z vás dvou jsem možná tak unavený protože je to jako mluvit do dubu a mě to stojí čas.

168
# 23.01.2022, 12:01

charlie
Ročně se v Česku vyskytuje asi 30 000 případů mozkové mrtvice. Já vím asi o 20 lidech, ale tam to většinou bylo po alkoholu, vysokém krevním tlaku a nějakých kardio problémech.
Takže doufám, že budete brojit stejně i po prohibici, zákazu tabákových výrobků a nezdravé stravě. To by jste byl výjimečný člověk kdyby ne.

Jinak i samotný covid-19 zvyšuje riziko mrtvice, daleko více než covid jehla.
https://cnn.iprima.cz/covid-19-zrejme-zvysuje-rizi...

77
# 23.01.2022, 12:34

Aidamko1
Už jsem to tu psal dříve, každý svého štěstí strůjce, drtivá většina si za své zdravotní problémy může sama.
Ty tu občas uvádíš kolik jich zemřelo na Covid, ale tak to samozřejmě není viď, většina měla vážné problémy bez C.
Jeden se mi tu smál, že změna životního stylu, více pohybu je proti Covidu nesmysl, pořád to ale platí.

386
# 23.01.2022, 14:42

:D, mě ta argumentace, že při prodělání covidu je šance dostat mrtvici několikrát vyšší, než po vakcíně, připadá uplně dementní, nezlobte se, to je jako když bych dostal pilulky proti mrtvici a vedlejší účinek by byl, že mohu po požití léku dostat mrtvici..:cool:
Když už, tak by stálo za zmínku, kolik z očkovaných, co byly následně positivní a tím pádem prodělali covid, dostalo mrtvici (v četně období, kdy covid po očkování neměli), a kolik neočkovaných po prodělání dostalo mrtvici, pokud stejně, je benefit nulový, pokud by to bylo více, je benefit mínusový (v této kategorii), pokud by dostalo mrtvici více neočkovaných, pak je tam tento benefit..

272
# 23.01.2022, 16:52

No ono už jen nárůst obezity za dobu pandemie u dětí je v takové míře, že těch mrtvic a infarktů někdy v budoucnu tak naroste, že se z toho zdravotnictví jen tak nevzpamatuje a bude nás to všechny stát stamiliardy navíc, přitom by člověk řekl pár měsíců doma no bóže, až pak bude pandemie další (jistota), tak hádejte koho zkosí jako první, někteří se možná budou chlubit jakou mají super imunitu po prodělání, ale tady bych byl hodně opatrnej, určitě lepší neprodělat, píšu to od začátku, čistě na covid zemřela tak třetina osob z celkové statistiky, což je docela dost, další věc jsou následky podmínečně schválených vakcín, kde bylo jasné, že to testování ve firmách jako Pfizer není křišťálově čisté, ale nesmíte jako paní Horká odmítat poznání apriori, to jsou všechno extrémy a pokud máte všech 5 pohromadě, tak si dovedete každou informaci správně vyvážit a vzít si z ní to podstatné pro názor váš, často na to stačí prvních pár vět nebo se podívat na autora, tady zas tolik epidemiologů fakt není.

386
# 24.01.2022, 09:05

Jo, jo, jednu skupinu pacientů jsme upřednostnily, jinou odepsali, jak jinak..https://www.novinky.cz/zahranicni/clanek/v-evrope-...
A to jsou čísla pouze za Evropu,.. paráda..:cool:
Ale před nějakým půl rokem jsem byl obviněn největším odborníkem ze lži...

77
# 24.01.2022, 11:03

palma
Jedna věc jsou zanedbané rakoviny a jiné nemoci a druhá věc jsou rychlé návraty vyléčených rakovin.:(

386
# 25.01.2022, 10:01

:D, to bylo opozičního řevu celé dva roky, jak nás vláda a hlavně Babiš omezuje atd.. a teď se máme na co těšit vše bude jinak! Hmm, akorát, že neřekli, že to bude patrně ještě horší..:cool:https://www.novinky.cz/domaci/clanek/pravnici-rvou...

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.