Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Začíná k nám proudit teplý vzduch, přidá se i saharský prach

Diskuse o počasí Koronavirus intenzivně zasahuje oblasti s výrazným znečištěním ovzduší

22
# 21.01.2022, 15:34

Lucina
kašli na covid a přijeď :D

# 21.01.2022, 15:50

Mike11
Těch 80 tisíc dětí v nemocnici je za celou dobu pandemie. Mimochodem kolik z toho byl nějaký vážnější stav? Jestli to mají v USA jako u nás, kde je z celkového počtu hospitalizovaných rozhodně pod polovinu ve středním až vážném stavu tak jsme třeba na 30-40 tis. Z těchto dětí bych se vsadil že bude většina dětí typu onkologičtí pacienti, poruchy imunity atd.

Prostě zdravým děckům koronáč vůbec nic nedělá smiřte s tím. Neříkám že jim vakcína nějak ublíží to je opravdu vzácné. Ale je to zkrátka zbytečná buzerace a v dospělosti budou mít nejspíš lepší imunitu (na nemoci obecně) když to do nich rvát nebudeme. Vakcíny pro děti jsou v prvé řadě o byznysu a v druhé řadě o nějaké vzdálené ochraně těch rizikových.

Ale omikron mění pravidla hry a očkování je co se přenosu týče téměř k ničemu. Znám dva lidi co to chytli týden až dva po 3. dávce. To je směšné jak ty zastaralé vakcíny vůbec nechrání. Já jsem očkovaný, ale certifikát mi platí do května a dřív si rozhodně pro další dávků nepůjdu. Ty vakcíny co jsou na trhu jsou už skoro na nic. Už dávno měly být nějak modifikované proti deltě alespoň a nebo teda ideálně proti omikronu.

167
# 21.01.2022, 16:01

Lucina
Jojo, nakonec i má třída padla v boji a já jsem po 2 dvou letech odolávání také pravděpodobně chytl covid. Celé tělo mě bolí, ale taková normální chřipka. Uvidím co výsledky testů, ale vzhledem k tomu, že kontakt byl velice blízký, tak asi vím výsledek předem.

22
# 21.01.2022, 16:21

si pořád stojím za názorem že když mají ty vlády a farma firmy takovou starost tak ať je očkování na chřipku zdarma a hlavně pořád na skladě a ať nadějné léky na různé ostatní nemoci taky tak urychlí schválení ,ne že se musí čekat po všelijakém testování i víc jak 10 let ,v tom mi to taky nehraje ta vakcína nevakcína...

42
# 21.01.2022, 16:22

JohnBattler
To očkování počítají taky na celou populaci, ne snad? Tak teda se podivejme na obě čísla v absolutnich počtech.

Jinak na úvod v článku brečí, že jim.FB smazal příspěvek a je to děsná cenzůůra.

Proč to ten hajzl Facebook udělal?
1) boomeři nepravdivý příspěvek nasdílí mezi další boomery
2) ti se na základě manipulací, které cílí na emoce, rozhodnou zakázat očkování svým dětem
3) některé děcka budou ok, některé skončí s nálezy v plicích, některé dostanou mrtvici, některé diabetes, některé to možná nepřežijí
4) Proč? Primárně kvůli tomu stupidnimu FB příspěvku
5) Může za to pak rodič, nebo Facebook?

76
# 21.01.2022, 19:25

Mike11
Tenhle tvůj 5ti bodový výplod je stejné chucpe, jako výplod, že za smrt Horké mohou antivaxeři.

42
# 21.01.2022, 20:12

Můžou :) Ale to je jen jeden zmedializovaný případ, těch nezmedializovaných jsou tisíce. RIP

380
# 21.01.2022, 20:42

Celý ten humbuk je k smíchu:D, virus tu zustane navěky, a vůbec se nemusí ohlížet, jakou vakcínu si tady namyšlený člověk vyvine ...on ví co a jak..https://www.infectioncontroltoday.com/view/animal-...
Co s tím, vyhubíme všechno kolem, norkové už to odsr..i, teď jsou na Taiwanu na řadě křečci,.. se klepu, v kotcích mám králíky, doma kočky a psi.. che koronáče mají odjakživa..
Taky jsem četl bagatelní příspěvek, že ty následky po očkování, jsou sranda, radí se s tím nechodit otravovat lékaře, Facebook to nesmazal.. tak holt ponese vinu na tom, až to někdo poslechne, bude ho bolet u srdce, pak víc, pak se zánět rozjede, a on skončí na JIP, či na márách... jo třísky lítaj, kácí se les, bacha..

42
# 21.01.2022, 20:52

Co s tím.. mno ignorovat to a znásilňovat vědu nebude asi to pravé :0

76
# 21.01.2022, 22:43

Mike11
Ne nemůžou a ještě 100x ne.
V prvé řadě za to můžou předchozí MZ, politici, média, když rozhlásili, že očkování nemůžou dostat Covid a nemůžou tudíž nikoho nakazit, nakazil ji její očkovaný syn. A pak stupidní zvýhodnění očkovaných a prodelavsich Covid. Horká se očkovat nechtěla, tak zvolila nákazu, aby si mohla dalších 180dni zajít na kafčo. Tož tak milý Mike.

42
# 22.01.2022, 02:07

jj protože ONI (politici, média, illuminati) zodpovídají za mé vlastní zdraví! :D

On ji někdo odepřel možnost se naočkovat? A jo vlastně, Landa a podobní dezoláti kterým slepě věřila :!!:

268
# 22.01.2022, 06:56

Paní Horká proslavila ČR po celém světě, BBC, Guardian, všichni o tom mluví, uvěřila toxickým informacím v sociální bublině antivaxerů, to je vše. Tyhle sebeutvrzující bubliny jsou někdy jen nevinné hobby nebo toxické (politicky, zdravotně), proto je a bude snaha to korigovat, což je pochopitelné, nemůžete nechat pár miliard lidí bez dohledu, protože jsme historicky stádní typy (nacismus to ukázal jasně).

Hele já to mám doma, manželka je antivaxer jak vyšitej, když jsem jí řekl, že tady mohla p. Horká ještě pár desítek let být, tak oponovala, že by třeba stejně zemřela a jak to vím, že neměla nic jiného, najednou by byla pomale pro lékařské konzilium, prostě jak se jí to hodí. Přitom paní Horká byla zpočátku třeba jen alternativní typ člověka, v kapele zpívající nějaké keltské písně, tak měla k té duchovní prázdnotě západního konzumního světa odpor, což má moje sympatie, ženy jsou koneckonců duchovně vyspělejší bytosti (intuice), jenže si zvolila špatnou cestu (rozumová složka nefiltruje-nemá nástroje) a ani rodina s tím nic nesvedla a syn prý ty nesmysly už rok nemohl vůbec poslouchat. Jsem manželce řekl, kdyby Havel nechlastal a nekouřil, tak tady mohl ještě být a svět by byl sakra jinej, závislost na cizích názorech je to samé.

2
# 22.01.2022, 08:19

Yurri A co se na to podívat z opačné strany. Uvěřil, že ho očkování ochrání a udělá pomyslnou tečku za pandemií. Bohužel zemřel krátce po třetí dávce na mozkovou příhodu, mohl tu být ještě několik desítek let....

380
# 22.01.2022, 09:39

Petr82
Třeba z hlediska nových nakažených už vakcína prakticky nezabírá..tedy, šíření viru jde stejně u očko i neočko, čili mutacím to, dle předchozích vysvětlování pánů epidemiologů, též nebrání, a zabránění mutování viru byl též jeden z argumentů proč naočkovat všechny..:cool:

poměr očko a neočko
76
# 22.01.2022, 15:04

Mike11
Pokud nevěříš druhé straně, není nic snazšího, než si všímat svého okolí a pravdou je že se umírá jak na Covid, tak po "očkování".Jestli nemáš zatím zkušenost, že by v tvé blízkosti někdo umřel po "očkování", neznamená to, že tomu tak není.

380
# 22.01.2022, 15:17

No, nejspíš kecá pan Pollert, že to viděl, a kecá i druhá strana, že to není mezi závažnými následky po očkování covid, tak ať si potřesou rukama..:cool:https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC86045...
Infekce COVID-19 a velmi příležitostně vakcíny proti COVID-19 jsou potenciálními rizikovými faktory pro rozvoj izolované PE. Kliničtí lékaři by měli mít vysoký index podezření u pacientů s akutním hypoxemickým respiračním selháním i při absenci zjevné hluboké žilní trombózy. Kromě toho musí být zavedeno dobře naplánované sledování po akutní PE pro hodnocení a včasné odhalení CTEPH, potenciálně život ohrožující komplikace PE. Navzdory možnému spojení tohoto nežádoucího účinku CDC důrazně doporučuje vakcínu proti COVID, protože chrání život ve větší míře.
Čili opravdu na to rizikový jedinec, co se přes riziko nechá očkovat, může zakalit, to je pravda. Teď ještě tedy ať dodá ty pacienty u kterých to dle něj nastalo, pokud ne, pak si v tom bodě vymýšlel.
Na závěr, velmi se mi líbí že TO si vzalo odkaz na článek pana Doležala, kterého, když jsem uvedl jeho článek na obdobné téma, označilo jakožto dopisovatele Reflexu, za nespolehlivý zdroj s odkazem na Manipulátory, jsem rád, že TO změnilo názor, a pan Doležal je hoden respektu, bravo!

107
# 22.01.2022, 15:50

Právě mám omikron a je to bez příznaků. Největší přínos tak bude +180 dní v Covid pasu.:D

268
# 22.01.2022, 16:13

ludvicek
Tak ať to zůstane v pohodě, covid pas se stejně brzo zruší:
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/koronavirus-zru...

Jinak tady Vietnamka má 3. dávku a letí do Vietnamu, týden bude v izolaci někde u letiště a pak nesmí měsíc mimo vesnici, jsme máčky.

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.