Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Většinou bez deště a hlavně na severovýchodě i polojasno

Diskuse o počasí Koronavirus intenzivně zasahuje oblasti s výrazným znečištěním ovzduší

380
# 23.09.2021, 09:21

Lucina
Oni nemají ale těžký průběh, jen se ho najednou hrozne bojí, frajeři, když se nakazí.
Nejde o článek, ale o to že se to děje,o výpovědi lékařů, keři se s tímto setkávají, s těmito ,,hrdiny, ..:zz:
Když chci nechávat vše na své imunitě, bez podpory vakcinačních látek imunitu zlepšující.., tak bych to měl ustát i při nákaze ne snad..? :D:D
A ne je pak honem, ty samé látky, jen v jiné, mnohem dražší formě , najednou chtít.. Ehm...
Prostě pokrytci..
Tečka..

387
# 23.09.2021, 09:25

Lucina
článek jsem tuším někdy předevčírem četl, taky jsem se pousmál..to je jak s tím, když někde nějakého odpůrce vakcíny skolí koronavirus a on "prozře" a píše se o tom po celém světě, celkem už máme stamiliony nakažených, uzdravených a miliony mrtvých, z nich se psalo o řádově ..desítkách? takovýchto případů... je zajímavé, že o tom, že vakcinovaní měly i smrtelné následky se zdaleka v takové míře nepíše, a to jich bylo řádově více, jak těch kajících se odpíračů..:D Nějaká nevyrovnanost v informování, či co? Když se někdo předávkuje třeba ivermektinem, tak to ví ráno celý svět, když se předávkuje paracetamolem, neslyší o tom víc jak jedna vesnice.. :cool:

64
# 23.09.2021, 09:25

swan1
No já jen,že zrovna na Novinky.cz bych tomu moc nevěřila,ale dobře no :D:D Jako kdyby to byla opravdu pravda co píšou,tak jasně no...
mě spíš štve,že Češi se snaží vymýšlí a vymýšlí nové a nové léky, testy atd atd a kde to je...
Nikde a proč? proč se na toto nikdo neptá

380
# 23.09.2021, 09:41

Lucina
Češi aktuálně vymysleli nový, ,, přepravní obal,, pro účinné látky ve vakcínách, který jim umožní mnohem lepší zacílení do buněk, přesně tam, kde je třeba.. Ano, snaží se zlepšit účinnost vakcín a nikde se to netutla, média o tom informují.treba Č.rozhlas o tom mluvil včera nebo předevčírem celý den.a bude to použitelné i pro širší spektrum vakcín na jiné nemoci, než covid, chřipka, atd..
Ano, někdo se snaží, jiní to svým ,,hrdinstvím,, sabotují..a pak volají pomoc, já sem onemocněl..:D:D
Informací je dost, a určitě radši seznam.zpravy, odkud jsem to sem dal, než antivax hovadiny z parl listů nebo ze Sputniku, Aeronetu...

42
# 23.09.2021, 09:58

Pro lékaře musí být strašně frustrující intubovat antivaxery.. pak si otevřít diskuzi na novinkách nebo tady a přečíst si, že lže a manipuluje.. uf lidi jsou duševně nemocní.

380
# 23.09.2021, 10:00

Mike11
Přesně tak!

64
# 23.09.2021, 10:01

swan1
Né já myslím psalo se o tom je to tak cca týden, 10 dnů... že našli lék, který by byl super ale měl by se podávat hned na začátku nemoci, tím,že právě dojde člověk k lékaři svému a ten mu ho předepíše, od té doby jsem se o tom nikde nedočetla ani ťuk,ale tak je to tady se vším... Co je lepší možná než vakcína tak se to zamete pod koberec,aspoň mě to tak přijde..

64
# 23.09.2021, 10:07

Mike11
Já neříkám,že lžou lékaři.. pořád jen překrucujete co tady píšu
Nevěřím Novinkám.. kolikrát už tam byl 1 článek vychvalující Izrael a za 30 min psali víceméně pravý opak... jen z jiného pohledu-směru...

380
# 23.09.2021, 10:18

Lucina
Ale jo, tento týden to schválili v Anglii, ale zároveň velmi důrazně upozorňují, že to v žádném případě nemůže nahradit očkování..
Protože není lepší léčebná cesta, než prevence..
Hasit požár je vždy nákladnější a složitější než mu nějakým způsobem předejít...

Jinak, Evropě i USA už vcelku dochází trpělivost s antivaxery..
Nově Německu..
Já se jim ani nedivím, proti antivax masírce na sociálních sítích a manipulovatelnosti lidského stáda se těžko účinně bojuje apelací na soudnost a rozum....
https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/nemecko-...

64
# 23.09.2021, 10:27

swan1

Ale to ano, šak ať se očkují ohrožené skupiny proti tomu vůbec nic nemám

Ale na hodně nemocí je lék, tak proč by nemohl být i na toto , když pro většinu je to "chřipka" a někteří o nemoci ani neví, takže :cool:

380
# 23.09.2021, 10:37

Lucina
Hodně o ni ani neví, ale také na ni miliony umírají, miliony lidí, kteří tu mohli ještě dlouho být..
Pokud jste vy, antivaxeři takhle cyničtí ignoranti, populisti, ..tak jakto že pak behate k doktorovi s voláním pomoooc, já sem onemocněl..koukejte mě vyléčit, bojím se těžkých příznaků...?!!!
To je fakt HNUS...

387
# 23.09.2021, 10:45

Lucina
Jo, jinak u nás probíhá současná verze mutace delta bezpříznakově, mladá je naštvaná, že je zase zamčená doma, starší je ještě nasr...ší, já můžu všude, ač positivní, manželka je jediná negativní... slovy nic, ani kašel, ani teplota, dokonce ani nudle..čili až bude po karanténě, tak máme, doufám, zbytek podzimu a zimu v pohodě, neb jsme tím už prošli 2x plus manželka i já očkovaní, už se na to očkovat nenechám a děti taky ne, nejsem blázen..Je to na hlavičku, vylučuju virus, ale můžu všude..:D:D:D, nechce mne někdo pozvat na návštěvu??

64
# 23.09.2021, 10:50

swan1
Ano umírají na ní lidé.. já nic z toho nezpochybňuji jejda mane...

64
# 23.09.2021, 10:51

palma
To je dobře,že to máte opět bezpříznakově..

387
# 23.09.2021, 11:30

Lucina
Podle mne to u lidí, co už to jednou (dvakrát) měli, bude probíhat obdobným způsobem jako u nás, buď bezpříznakově, či lehké nachlazení, kašel, apod, a pokud to nedostane i ten naočkovaný, pak se on bude muset očkovat furt,a ten kdo to prodělá ne.. já to mám teda kombinované, a manželka taky.. takže oni to pak budou mít taky kombinované, ale do té doby, dokud to neprodělají, budou žít v neustálém strachu, že to dostanou, to jim nezávidím, to je bude pořád honit pro další a další dávky... pokud tedy časem nezmutuje koronáč do rýmy..:cool:

64
# 23.09.2021, 11:50

palma
Jo to jo no, znám lidi co to měli 2x opětovně jen rýma, ztráta čichu a chuti.. někteří přímo v karanténě a stejně to nedostali, já se taky setkala několikrát s nakaženým a jsem pořád čistá.. to je fakt asi na jedinci

380
# 23.09.2021, 12:39

Lucina
Teď znovu dlouhý rozhovor na Radiožurnálu o monoklonálních protilatkách , preparátech, které u nás jsou k dispozici..
Aktuálně jsou lékařům rozesílány infoletaky jak postupovat při plikaci a ti mají vybízet lidi, aby se hlásili o aplikaci..
Takže jaké pořád, že málo informací, že se vše tutlá a dává se prostor jen infu o očkování..?
Není to pravda.

64
# 23.09.2021, 12:42

swan1
Asi posloucháte správné rádio...já nic takového neslyšela vůbec

380
# 23.09.2021, 13:02

Lucina
To ale neznamená, že ty infa nejsou..jsou, a to průběžně už od začátku letošního roku..
Ale vy si to ani neověříte a rovnou tu nastřelíte, že se informuje jen o vakcínách..
Stačí dva kliky na googlu...
Kde je asi chyba..?
Tady to máte...
https://www.sukl.cz/sukl/lecba-covid-19-ema-hodnot...
https://plus.rozhlas.cz/do-ceska-miri-dva-nove-lek...
https://www.irozhlas.cz/zivotni-styl/zdravi/mononu...
https://www.lkcr.cz/aktuality-322.html?do[loadData]=1&itemKey=cz_100189

Atd, atd...


Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.