Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Slunečno, maxima až u 20 °C

Diskuse o počasí Koronavirus intenzivně zasahuje oblasti s výrazným znečištěním ovzduší

2
# 20.09.2021, 16:11

Lucina Na Alze 250ml = 25000mg lipozomálního C za 320 kč, reálně vstřebáte více jak 90 - 95 % dávky. Z běžného vit C vstřebáte max 8-10 %.

386
# 20.09.2021, 21:38

Tak další zpráva, dorazil výsledek PCR na mladou a mne...a vážení přátelé ANO, z 12 ti co byly ve třídě je jich 8 positivních... takže mladá pravila...to je ale deb...í nemoc, mě nic neni...No a já mám taky positivitu, a teď si to užiju, jelikož jsem očkován, budu pobíhat po nákupech a koncertech...:D, nicméně do nemocnice prý nemám chodit, a do statistiky positivně testovaných mne také dají. Tím mám vyřešeno očkování, a to i u dětí, starší zítra zustává doma a jde taky na test..myslím, že s jasným výsledkem, tudíž tím projdou obě dvě podruhé, fakt nevím, proč bych je měl dát očkovat...:!!:

171
# 20.09.2021, 22:08

palma
Přeji co nejklidnější průběh, hlavně ať jsou bez následků. A vy také, ale vy jste zdravý jedinec, takže o Vás a vaše dcery strach mít nemusím. Očkovat je nedávejte, asi zbytečné.

Jo na naší škole zatím klid, ale jsem zvědav kdy se objeví první pozitivita i u nás ve třídě. Moc zase na distančku nechci, protože je to úplná kravina.

386
# 20.09.2021, 22:41

Aidamko1
Zcela upřímně, holky jsou otrávený, že budou zase doma, kupodivu ta mladší tam ani nezlobí, ačkoli to dřív bylo pravidlem, nejvíc prostě chybí kontakt s kamarádama, učitel taky naštvanej, protože děcka právě začala docela fungovat, a teď to zase pujde do kopru.. Co se průběhu týče, nepočítám s ničím dramatickým, docela beru tu infekci, svým způsobem to tělo potřebuje, když to tak vemu, budu mít pokoj přes Vánoce apod.. teda pokud zas nepojede nějaká nová varianta, to by mne vážně otrávilo..:D. Blbé je též to, že děcka nikam nemůžou, protože hygiena by mohla projevit iniciativu, takže jen zahrada, ještě že ji máme..

63
# 21.09.2021, 06:33

palma
Takže to chápu dobře, že Vaše děti nejsou očkované?

386
# 21.09.2021, 07:13

Lucina
Ne nejsou, mladší ani nemůže ( je jí 11) , starší už by mohla (13 let), ale vzhledem k tomu, že už covid jednou měli, tak jsme na tu možnost ani nepomysleli, po tomto druhém zásahu virem, ani nevidím důvod do budoucna, navíc jsou zdravé jako malé řepy, až teda na nějakou tu nudli..

63
# 21.09.2021, 07:20

palma
Jasné to chápu, já jen tak,že je poslali na testy ze školy, tak se ptám..

386
# 21.09.2021, 07:29

Lucina
Hygiena byla hbitá a rychlá..:D

63
# 21.09.2021, 07:39

palma
No u nás třeba na učitele čekala z nějakého důvodu týden :D

# 21.09.2021, 07:48

palma
Dobře děláte , že nakupujete vitamíny a minerály na fitness shopech . Většinou jsou mnohem kvalitnější ,než v lékárnách . K té vstřebatelnosti ještě doplnim ,že minerály zásadně v chelátové vazbě - vstřebatelnost cca 90% . V lékárně mají většinou minerály ve formě oxidu ( ta nejlevnější na výrobu) a tam je vstřebatelnost cca 5% . A často ještě za napálenou cenu ( dražší ,než kvalitní chelátová vazba ). Ze značek na tyto doplňky jednoznačně doporučuji -PROM IN (česká) nevo REFLEX . Aktuálně si vystačím s tímto .

63
# 21.09.2021, 07:59

Novorolak
Vidím,že vitamín C máme stejný, jinak máte pravdu ve fitness se dá nádherně nakoupit..
Já beru co vím,že mi super pomáhá a je to hodně poznat...
Na klouby atd na cvičení nemůžu dopustit na :
https://www.nastrojezdravi.cz/p/boswelagen-60-kaps...

33
# 21.09.2021, 08:31

palma No to je teda fakt debilni nemoc :D a to jako opravdu pozitivni naockovany nedaj do statistiky ani kdyz je zjisti? Ale taky dobry, aspon ten nesmysl s testovanim tim driv odpiskaj (snad). Uplne by stacilo testovat jen lidi se silnejsimi priznaky tam kde to ma nejaky smysl.
A jinak vi se uz vubec jak dlouho bude platit ten papir po ockovani druhou davkou?

386
# 21.09.2021, 09:24

Ai-kun
Ne, ne, do statistiky mne dali, asi kvůli poznání, kolik očkovaných se nakazí.. píšu to tam někde v minulých příspěvcích, a po druhé dávce platí papír 8 - 9 měsíců, podle destinace, a po třetí dávce se samozřejmě neví, prý snad rok.. zatím...:cool:

386
# 21.09.2021, 10:44

Ai-kun
Nevím jestli mám plakat...:D v TV24 mluví Grubhoffer (Biologické centrum AV ČR) o vakcinaci.. cituji ..očkování je nově schváleno jako bezpečné pro ochranu dětí od 5ti let... očkováním dětí nám jde primárně o dosažení kolektivní imunity, ... pak pokračuje, i děti mají ty dlouhodobé následky v procentech případů , respektive promile případů, a pak.... očkování má i u nich vedlejší následky v promilech, respektive desetinách promile případů... tak jak teda...? No nic, mladá se distančně doučila, jdu to zkontrolovat..:cool:

# 21.09.2021, 12:08

charlie
Parlamentní listy .... To snad ani nikdo nemůže číst . To je na úrovni Sputniku a Aeronetu . Tedy totální dno.

77
# 21.09.2021, 12:20

Novorolak
To je sice hezké, ale Kubek to vyplodil, počkej tedy až to vyjde třeba na Novinkách:(

379
# 23.09.2021, 08:30

Klasika...
Nenaočkovaní ,, hrdinové ,, přestávají být hrdiny v okamžiku, když onemocní a majíce najednou strach z těžkého průběhu žádají podpůrnou léčbu léky s protilátkami, které jsou založené na stejné bázi jako očkovací vakcíny.., což jim ovšem najednou nevadí..
Blbý ale je, že tyhle leky vyjdou pro jednoho pacienta na 10ti až 100tisíce..oproti vakcině, která stojí stát cca pětikilo..
A z hrdinů tu najednou máme vystrašené pokrytce..
https://www.novinky.cz/domaci/clanek/lekari-zasnou...

63
# 23.09.2021, 09:05

swan1
A když kuřák dojde s rakovinou taky ho pošle doktor pryč nebo mu nasadí léčbu, která stojí nemalé peníze? když dojde někdo s rakovinou, za kterou si "může sám" léčba opět drahá a taky ho dokrot nevyhodí,to vám nevadí? a co chřipka, taky je vyhodíte protože se měli nechat naočkovat?
Atd. atd.....
Toto je článek trochu ..... bych tak řekla :D:D:D
Apropo nemáme levnější léky? myslím , že nedávno byl článek jak češi něco vynalezli atd atd...

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.