Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Již od rána místy přeháňky nebo i bouřky

Diskuse o počasí Do Česka se vrátí zima

117
# 20.01.2011, 09:53

Zda se rict hura,prechodne otepleni,co melo prijdt v pondeli a vyvrcholit v utery nakonec neprijde.Naopak bude se do stredy neustale ochlazovat a taky slabe snezit.:)

Anonymní
Avatar
# 20.01.2011, 10:25

5 cm nového a chumelí :)

# 20.01.2011, 14:17

V Rokycanech chvílema chumelý a je tady už kolem 4 cm ale v Plzni neni skoro nic

117
# 20.01.2011, 15:13

Ve Strakonici dnes podruhe huste snezi,ale tentokrat pri teplote +3°C,nyni +1.9°C.I presto se udelal poprasek,kde na slunci roztal predchozi.
V nedeli odpoledne ma prijdt snezeni do 10cm.V pondeli to prejde na prehanky uhrny do 5cm.:)

# 20.01.2011, 15:19

Tak to mě p*ser na holý záda! :D Chumelí se a celkem dost :D Pouze škoda že to tom to mraku k nám do liberce asi nic nedojde :/ Ale asi 5 cm sněhu myslím že liberec bude mít zas možná i ten půl metr sněhu kdyby taskhle sněžilo každej den :D

10
# 20.01.2011, 17:15

noeniky
No půl metru je fakt přehnané...protože co by tak mohlo ovlivnit pokrývku je sněžení v neděli a v ponděli(okolo 10cm) a dále se to ještě mění vypadá to ale na středu ( a to nějak taky kolem 10 cm možna více), takže dejme tomu 25 cm...´to ale není půl metru....tak naivní bych nebyl, máte v liberci vůbec nějaký podklad?....navíc se možná blíží malé oteplení a to teploty od -1 až 3 stupně v pondělí...ale to je neoficiální a bude se to ještě měnit..tak to jen na okraj(hlavně ať tu pak neříkáte že jsem to říkal přitom to není pravda...říkám jen co je možne ale je to tak na 25%) 50cm je oipravdu moc a nevěřím že tam tolik napadne...toď můj názor

2
# 20.01.2011, 17:21

ja bych chtěl ta 1,5m sněhu při nejmenším xD:) :D

3
# 20.01.2011, 18:03

Včera večer začalo v půl 8 sněžit (změna z deště). Ráno jsem naměřil 4 cm. Přes den něco odtálo, ale teď padají alespoň centimetrové kusy :) Teplota -1°C

72
# 20.01.2011, 18:15

[b]Blue87[/b
JO na ¨palkovických hurkách a Palkovice to tam musí být pěkné já to od nás vidím jak to tam je pěkně zasněžené , a já doufám že přisněží ono by mělo stále tady u nás podle aladina být více přehánek a především v beskydech by mohlo sněžit i trvaleji ovšem další srážky se čekají v neděli večer od severu a to by mohlo napadnout pokud to výjde kolem 5 až 10 cm tak uvidíme

3
# 20.01.2011, 18:56

radek Tak to ani není normální, že chumelí, když 4 dny pršelo. Píšu, co jsem viděl venku a chtěl jsem se podělit o to jak se lehce snášejí obrovské vločky.(chápu, z netu to nejde vidět) Tohle není o chlubení - jsme snad na diskuzi o počasí a je snad jasné, že se tady lidi baví o počasí. Mám snad psát o tom jak se těším až bude červenec a 35°C??? (Pro ostatní: raději nepište jak u vás je, abyste se nevychloubali).:!!:

818
# 20.01.2011, 19:17

Blue87
Pro psaní jak je u vás slouží téma aktuální počasí či jiná témata. Pro psaní o létu pak příslušná témata. Ale to teď není aktuální.

Zima se k nám ještě podívá, podle některých modelů to vypadá, že přeci jen nějaké srážky dorazí a podle dlouhodobé přepovědi pak dorazí srážky na počátku února. Tak se uvidí, je to daleko, snad jich bude co nejvíce sněhových.

10
# 20.01.2011, 19:33

tom791
Jo přesně tak..je to moc dobře řečeno.
jak sněží a tak patří do aktualního počasí....a pozor! ono se to zase nemyslí tak špatně jak je to napsané, může to vypadat jinak když je to napsané anebo když je to řečeno.
Blue87
u tebe to není tak strašné, ale někteří lidi si neuvědomují co píšou a jaké dojmy u jiných lidí způsobují

3
# 20.01.2011, 19:36

To léto byla ironie, když mi tady radek odepsal, že je normální, že v zimě sněží, že o tom nemusím psát. Téma je "Do Česka se vrátí zima" a já píšu o tom, že ta zima přišla a jak se projevuje!!! Viz výše: "Včera večer začalo v půl 8 sněžit (změna z deště). Ráno jsem naměřil 4 cm. Přes den něco odtálo, ale teď padají alespoň centimetrové kusy, Teplota -1°C." Co je na tom špatně?:(

2
# 20.01.2011, 20:15

Blue87
no tak to nevím a jinak u nás je -0,8 a sněží:)

72
# 20.01.2011, 20:37

Blue87
No omlouvám :)se nemyslel jsem to o tobě a moravě ale o západu čech kde konkrétně jsem měl na mysli chebáka že jim tam chumelí no samozřejmě v přehánkách vždycky chumelí krátkodobě,i dneska u nás chumelilo no pravda že po dlouhé oblevě je to každému vzácné i mě je to vzácné protože se to už nedalo to bláto snad už konečně pořádně přimrzne no letos bohužel kromě začátku prosince zima není nějak podle mých představ a určitě i ostatních moraváku , myslím že se to ještě nějak vzpamatuje a nasněží ovšem zas jak tady už někde bylo zmíněno pul metru to zřejmě zatím nebude vuči tomu co předpovídají modely to vypadá že jen neděle či pondělí by mělo být ve znamení sněžení a pak možná středa ale to už je zase daleko zatím si tedy nedovolím odhadnout kolik nasněží protože se modely od rána mění už delší dobu( ráno vypadají slibně a večer se to většinou pak kazí) , jinak samozřejmě věřím že u vás v Palkovicích určitě ty 4 cm jsou ted už i víc protože tady taky už nasněžil aspon poprašek zatím doufám že v dalších dnech bude jenom přibývat:) :)

536
# 20.01.2011, 20:58

Chebák
Přijde ti tohle jako 5 cm sněhu?URL

117
# 20.01.2011, 21:37

Tak na jz cech a castecne jihu cech,je souvisle srazkove slabe pole,pokud to vydrzi aspon 4h,tak napadne do 5cm.Zatim se rozsiruje,jakoby diku tomu jde nazpet k severovychodu.I kdyz dle radaru ma ve Strakonici snezit,tak zatim fakt nic.

156
# 20.01.2011, 21:52

Zima se nám určitě vrací ať už podle předpovědí nebo skutečného stavu počasí.:) Zatím bohužel ne na celé území, např. u nás zatím nic moc:(. Koncem ledna a v únoru se dočkáme:)

3
# 20.01.2011, 22:58

radek
Jasně v pohodě, napsané vždy vypadá jinak než, když se to řekné ;-) Jinak ať napadá co nejvíce u nás a v Jizerkách.

72
# 21.01.2011, 06:44

Blue87
jo to jsem rád ,jinak stále to podle modelu vypadá na sněžení v neděli večer a v pondělí tak asi už na tom něco bude alespon těch 5-10 cm by připadnout mohlo pak by mohlo přinést něco uterý večer a středa ale to se bude jistě měnit

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.