Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Deštivo, ve vyšších polohách trvalé sněžení a na Moravě i zabouří

Diskuse o počasí Jaké bude léto?

147
# 22.05.2021, 11:54

Aura má v části pravdu.
hele když bude opravdu dobré rozložení tlakových útvarů tak je doopravdy možné že těch 40°C tu bude raz dva.. naopak těch 47°C je už moc i třeba pro Indii. Těžko říct... v budoucnu je možné všechno i to že se ochladí kvůli zpomalení GP a nebo třeba velkým výbuchem sopky

385
# 22.05.2021, 11:56

Yurri
Krásný příklad na Kladně, zkoušejí tu dva postupy, část v okolí ukončených provozů a výsypek osadili břízou a ponechali osudu, plus u nefrekventovaných cest se nekosí, no a jinde se kosí, a když už tam tráva neroste, protože tam nejsou živiny, jelikož posekané odvezou, tak ta naperou postřik, aby tam nebyl plevel.. Výsledek je mrtvá betonová plocha bez života a s takřka nulovou jímací schopností..naštěstí se letos šetří, tak skoro nesekají..a hnedle jsou tam i motýle a včele..:D

# 22.05.2021, 12:02

Kokos342
Trochu si protiřečíte, teploty k 40°C tu nikdo nepopírá, pokud bude vhodné rozložení tlakových útvarů, tak to tu prostě bude, už to tu i párkrát bylo, řeč byla o těch 47 °C, které zde prostě zatím být nemohou.

7
# 22.05.2021, 12:34

Hnusácké počasí tohoto roku zdárně pokračuje i dnes. Bohužel i to pondělí vypadá bídně. Říkal jsem si, že alespoň jeden den bude bez deště, ale ani to neklapne, tak snad někdy v červnu nastane tato vzácnost. Dokud bude nad střední Evropou trůnit ta tlaková níže, která tu stojí už dva měsíce, tak léto nepřijde. Stejně je zvláštní, že ji po tak dlouhé době nenahradí vyšší tlak. Všechno je to zvrácené.

147
# 22.05.2021, 12:36

Frantis95
ajo tak nic:D

376
# 22.05.2021, 14:27

aura33
Trochu je mi vás líto, nicméně..
Tyto vaše vize, konstrukce, fakt nejsou aktuálně reálné.. ROZUMNÝCH zdůvodnění jste tu dostal opravdu hodně..
A co se týče vašich slibů, evidentně už delší dobu nejste v kondici jakékoli sliby dodržovat.
Raději nic neslibujte a ušetřte se tak dalších faux pas..
palma
Jj, ani Dagmar nevidí ten Alžír v ČR moc nadějně..
A to by nám tu všem mělo být sakra svaté! ;-)

376
# 22.05.2021, 15:00

aura33
Ne, nejsem jednička, nikdo z nás tu není jednička..Proto to fakt nepíšu.
Přeji vám pevnou vůli k tomu, aby jste časem, s nějakým odstupem, byl aspoň trochu schopný vidět věci jinak, než je vidíte teď..

Jinak, celé toto téma bylo už v úvodním příspěvku poněkud nešťastně uvedené, založené..
Jeho dosavadní průběh taky neni zrovna moc smysluplný a konstruktivní..
Byl bych docela pro to tady celé uzavřít a o možném průběhu léta se pobavit někde jinde, v jiném tématu, v nějaké normálnější, příjemnější atmosféře..
Jen můj názor

50
# 22.05.2021, 18:45

Chci se všem omluvit, jsem hloupý člověk. Založte si nové téma o tom jaké bude léto a na tohle se vykašlete.

168
# 22.05.2021, 18:56

aura33
Myslím si, že smazání všech příspěvků a dokonce i účtu není správné řešení. Za názorem se má bojovat. Je to škoda, ale co se dá dělat.

Téma bych asi nemazal. Udělalo by to dle mého více škod než užitku.

# 22.05.2021, 19:17

Aidamko1
Aura33 si účet nesmazal, jinak by tam 50 pohárků neměl, pouze změnil avatara, to smazání příspěvků ale nechápu, kdo se teď má v té konverzaci vyznat...

168
# 22.05.2021, 19:20

Frantis95
To zase nesouhlasím já. A mám k tomu i pádný důkaz.

Já na svém prvním účtu Aidamko mám také pohárky a vše ostatní a přitom je smazán kvůli odcizení asi čtvrt roku. Smazal jsem si ho sám tehdá. Také tam nemá poslední přihlášení.. Na původního avatara se změnit nejde.

Aura33 si ho doopravdy smazal. Je to moc škoda, jelikož kdo se tady se mnou bavil nejvíce o suchu byl on.

385
# 22.05.2021, 19:22

aura33
Teda nevidím důvod k mazání, vzniklo to na základě jenoho Vašeho příspěvku, mě se docela líbilo kolik se sešlo náhledů, je to diskusní fórum, tak jsme diskutovali. Dřív jsem občas něco mazal, když jsem se dohadoval s aidamkem, mazali jsme oba, teď už nemažu, když se něco napíše, mělo by se to nechat, pokud nejde o vulgarismy..nebo přímé napadání, za názor se tu chvála bohu neupaluje, a počasí nás stejně vždycky nějak překvapí, však léto ještě nezačalo, tak proč rušit diskusi, mám takové tušení, že tady ještě sakra bude o čem psát..;-)

168
# 22.05.2021, 19:25

palma
Kolikrát jsme se my dva dohadovali a nakonec se to nějak přečkalo a myslím si za sebe, že se bavíme úplně v pohodě. To stejné i v případě swana1, kdy se také bavíme úplně normálně a nemusím mazat příspěvky.

No tak téma nechte a budeme zde i nadále diskutovat.

385
# 22.05.2021, 19:28

Aidamko1
To Vám opravdu někdo naboural a zcizil účet? Tak jako rád bych dotyčného poznal, protože to musí být docela kreatura, tohle fakt nemusím, když se pak vydává za majitele účtu...je to dost osobní...jo silné heslo...nic jiného se dělat nedá..:cool:

168
# 22.05.2021, 19:32

palma
Co jsme tak s providerem vyřešili, tak to heslo někdo doopravdy dokázal rozluštit. Dokonce vím jak a kdo, takže snad se nic podobného nestane. Dokonce tady dotyčný za mě napsal pár hned smazaných příspěvků a málem se můj účet stal farmou takových těch anglických příspěvků o financích atd.. co se tady občas vyskytnou. Řešil jsem to i s Administrátorem.
Silné heslo mám, tak snad vydrží.

Jo dávat bacha.

376
# 22.05.2021, 20:03

Však on se aura 33 zase vrátí, zřejmě potřebuje odpočinek, řešit jiné věci ve svém životě (soudě dle SZ s ním..). Už odsud chěl odejít asi "150x"...
On se vrátí, tím jsem si jist.

# 23.05.2021, 07:49

Aidamko1
Jo, souhlas, mně se nikdy nic takového nestalo, tak přesně nevím, ale teda odcizení účtu na diskuzním fóru o počasí je síla:!!:

# 23.05.2021, 11:54

říjen 2020, východní Arktida, +10°C nad dlouhodobým průměrem
únor 2021, ČR na Šumavě za týden z -29°C na 14°C
květen 2021, evropská část Ruska u polárního kruhu přes 30°C

Vzhledem k tomu, v České Republice, nelze vyloučit ani teploty přes 40°C.

# 23.05.2021, 11:59

Snad silne bouřky. (PS: teď se k nam bliži bouřka).

Černé mraky z bouřky.

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.