Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Postupně přeháňky, hlavně na pomezí Moravy a Čech bouřky

Diskuse o počasí Arktický vzduch do Európy

# 10.09.2008, 21:54

Anonymní
ukaz mi tie farebne otiene a tie pismenka, neviem o com rozpravas, a chytrost si dokazuju tí, co maju male IQ, nic v zlom, mas IQ hojdacieho poníka""""Som rad ez tu nie je mirek, inac by ho pocasie uz davno preslo , a to si hovoris vodca1991, ze si super žiak na skole!!ouuuu...aky namyslenec a egoista je z teba zrazu!
;-)

Anonymní
Avatar
# 10.09.2008, 21:54

sa vyhrazaj gumovim macikom aj s tvojim schizofrenickim dvojcatom mireckom...co sa ti neluby na mojej slovencine?tO UZ SA NAMAS DO COHO OBUVAT?Som s Kanady,takze ma neak spisovnost NE=SE-RE...VIES AJ KED TA TO NEZAUIMA,ALE NIEKOMU SA TO MOZNO HODI,;RAZ SI MI NA 101% TVRDIL,ZE BUDE SNEHOVA KALAMITA A JA JAK DEBIL ZASA VYMENIL KOLESA NA AUTE ZA ZIMNE A NAKONEC BOLO 20` A NADHERNE AZURO!!!:snih: :blesk:

Anonymní
Avatar
# 10.09.2008, 21:54

co je zelena a co cervena farba a co oznacuje pismena T a H

Anonymní
Avatar
# 10.09.2008, 21:55

inac ten anonym predo mnou nie som ja o tom macikovi

# 10.09.2008, 21:57

Anonymní
Na tvoje vtipy nie som zvedavi, a povedzte mi uz konecne, kde ten tovj macik, s kym si teraz pisem a jak sa volate??:!!: ;-)

Anonymní
Avatar
# 10.09.2008, 21:57

cakam do 22:00 aby si o nehladal v googli. Napovedy nie su pripustne ved to musis vediet ty.

Anonymní
Avatar
# 10.09.2008, 21:58

puma cas bezi odpovedz na otazky, potom diskutuj

# 10.09.2008, 22:05

Anonymní
Neviem o co sa jedna, ci sa to vobec tyka pocasia, takze odpoved je, nepoviem!!!

# 10.09.2008, 22:06

Anonymní
Prosim administratora aby tieto nase hlupe clanky vymazal, je to pod uroven!"!:!!: :!!: :!!::a vyhodte tu tohto šaška na N-tú

11
# 10.09.2008, 22:08

uroven diskusie je tu uz fakt pri tomto zlozenu strasne niyka:!!:

# 10.09.2008, 22:09

jelo15
že váhaš!!!!!
MIRKO
Freemeteo.com ak sa nemyli, tak potom bude vzostup teploty behom 24 hodin az o 10-ci viac stupnoc Velzia..ale, mudrejsi budeme az zajtra, preto sa na dnes s Vami lucim, je vela hodin, jdeme do skoly,,majte sa,,paaa

Anonymní
Avatar
# 10.09.2008, 22:11

puma si idiot to je vystup z GFS modela. Si fakt idiot ze nevies ani ci je to meteo mapa. A vieš prečo som ti takéto otázky dal. Chcel som ti ukazať, že ty vobec nie si meteorolog a svoje nazory mas postavene na teplotach a zrazkach, ktoe niekto poctivo z takychto modelov vypracuje.
Odpoved tvoja: Nepoviem to ja doplnim: Neoviem, lebo neviem však puma? Mna by len zaujimalo kde si videl te arkticky vzduch lebo a tam nic nevidim vieš? http://www.wetterzentrale.de/pics/avnpanel1.html

to si otvor a pozri si treti obrazok to je sobota. Tam hore nad Škandinaviou je H co je tlaková výš po slovensky. A uplne vpravo T nad Kazachstanom vytrca tlakova niz a ten smer bielych ciar - izobar naznacuju prudenie.
STALE TAM VIDIS ARKTICKE???

Anonymní
Avatar
# 10.09.2008, 22:15

a puma clanky nie su hlupe nieco ta naucili a to ze trepes bludy. Chod do tej skoly a uc sa mlady. Ze freemeteo rozdiel 10 stupnov stale nechapete meteorologicku predpoved a Pc predpoved. Cela diskusia na In-pocasi teda je pod uroven ked tu za rok nemozete naucit taychto ake su predpovede na freemeteo

# 10.09.2008, 22:15

Anonymní
Taketo modely uz davno nikto nesleduje, nikto z nich nevychadza a kazdy na nich kašle, vidno, ze tu si len par mesiacov, lebo este davno pred dvomi rokmi tu bolo mnoho viac ludi, ktori na to nadavali, a boli to oveal skuseni meteorologovia, tak sa zobud, jak mam vediet co to je, ked tam vobec nechodim nikdy!!nepoznam ani web stranku, len vcera mi ju dal nejaky anonym!!To je vsetko!!GFS model-ma 4% sancu na uspech niecoho. Pochopil si????Je to velm islaby model, nmikto ho nesleduje, len Ilko ma z neho predpovede, preto ich ma aj take nekvalitne, ze aj ja by osm lepsie urobil, ale superit tu nejdem, vidim, ze rozum mas na zakladoskolaka, lebo viem, ez si to ty vodca1991-na pokeci!!!

# 10.09.2008, 22:16

Anonymní
Ved ty budeš prekvapený v Po, aj Ut, len počkaj, ak bývaš v Poprade!!!!:!!: :!!: :!!:

# 10.09.2008, 22:18

mirko 15 rokov kosicke olsany
Pridme tu az zajtra, ked tu bude pokoj po vojne, lebo toto fakticky neznasam, v sobotu startujem svoj web v spolupraci s p. Matejom Milkom takze sa tesim!!!

# 10.09.2008, 22:20

puma979 meteoexpress
Ja sa nevzdám, ja tu ešte ostanem, nebude ma predsa niekto predsviečať, že aká stránka je Freemeteo!!!:) :prsi:

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.