Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Proměnlivé počasí s přeháňkami, v noci na zítřek naposledy mráz

Diskuse o počasí Jaké bude jaro 2019?

# 16.02.2019, 18:27

Snowrain
Vím, že bylo myšleno většinu lidi tady, ale právě proto - já nehraju na to jaká je nějaká anonymní většina . Naopak rád oponuju. Včera, dneska příprava na nástup jara a další dny pokračujem. na konci týdne tam je cca 2 dny chladná epizodka. Tak taky se těch pár jedinců dočká. nebojte se. nebude pořád +15. přijde i +35 (v létě) :D

# 16.02.2019, 21:10

Body_Link
Me je jasne, ze rad oponujete a je to taky vlastne v poradku, vzdyt kdyby spolu vsichni souhlasili tak by byla na svete hrozna nuda. Je pravda, ze jste zde prispival i kdyz snezilo, to uznavam a omlouvam se za to, stejne jako ja prispivam a budu prispivat at uz bude jakkoliv, co bych to byl za fanouska pocasi, kdybych prispival jen v zime:D

142
# 16.02.2019, 22:34

Snowrain
Jen, či bude o čem diskutovat, loni bez bouřek, krásné letní počasí od dubna do října, to je taky nuda kecat o tom stejném.

Body_Link
Já si můžu psát co chci, na rozdíl od Vás, nikomu svůj názor na počasí necpu, ale rozhodně nebudu říkat jak mi počasí v současné situaci vyhovuje a že s tím souhlasím. To, že ho nezměním vím i bez vás, ale rozhodně mi nemusí na něčí příkaz vyhovovat.

# 16.02.2019, 22:49

igor127
To je samozrejme pravda, s tim souhlasim, proto predevsim doufam, za at bude letosni pocasi jakekoliv, tak hlavne at je zajimave, a co nejvic srazkove bohate, ale opet je to bohuzel jen prani.

951
# 28.02.2019, 13:15

Marek H.
50°C asi ne ale 45°C bych si přihodil.

386
# 28.02.2019, 15:51

Jaké bude jaro? Takže, teplejší než minulý rok, kdybych typoval chladnější, bude vedro jako sviňa.:D
Ale vážně, mám obavu, vzhledem k teplotě moří,rozmrzlé zemi v nížinách, setrvávající nadvládě západního proudění, budou asi zase tropy. A když nebudou, tak jsem se netrefil.:!!:

10
# 02.03.2019, 15:10

Pokud sem doputuje nějaký frontální systém od západu s nějakým deštěm, tak to budu velmi překvapen. I když vzhledem k suchému únoru by se nějaká vláha na jaře asi dostavit měla! Přece ten průběh nebude stejný jako minulý rok, to už by bylo zoufalý! :(

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.