Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Slunečno, maxima až u 20 °C

Diskuse o počasí Ledovka 30.11.2018

# 08.12.2018, 14:17

F4
Tak to vam moc preji, doufejme, ze takovych tydnu bude co nejvice. Jinak jsem rad, ze nekteri se mnou souhlasi, jako ja taky dovedu být kvuli pocasi nastvanej a obcas jsem smutnej z toho, ze ziju zrovna v dobe GO, ale pak si clovek uvedomi, ze s tim nic neudela, to je proste realita, takze nejlepsi, co se da udelat, je asi snazit se najit na pocasi aspon neco pozitivniho, jinak by se z toho člověk brzo zblaznil;-):D

96
# 08.12.2018, 15:04

Jako by se dělo něco zvláštního. Co je člověk na Zemi tak prakticky stále probíhají nějaké globální změny teplot. Stabilní období je spíše vyjímkou. Z dlouhodobého hlediska jsme stále blízko průměru. Přeje-li si někdo chladnější počasí může do hor. Zatím se ale přelidnění v horách nebojím ;-)

F4
Avatar
109
# 08.12.2018, 15:32

ota
Však já jsem taky rád, že prší a to vždycky, protože srážky jsou vzácnost, dary z nebes. Dnes tu celý den drobně prší a je kolem 5°C, je to sice nadprůměr, ale nevadí mi to kvůli srážkám. Byl jsem i hoďku a půl venku a zaléval zahradu z vody, která napršela a v zemi stále chybí. Takže si to také užívám.

Snowrain
Půl roku horka a slunečního svitu - na tom nic pozitivního nevidím :-D půda jako beton, lesy zdecimované lýkožroutem, potoky a řeky vyschlé nebo s minimálním průtokem, kolapsy z vedra, zvýšený přízemní ozón, extrémní aktivita klíšťat (kupodivu i přes to sucho). Mám pokračovat? :D

# 08.12.2018, 16:32

F4
Asi si nerozumime, mne to taky vadi a v samozrejme mate pravdu, ja jsem zastance globálního oteplování a z pocasi jake je v poslednich letech rozhodne radost nemam, prave naopak, jen jsem se snazil rict, ze by jsi clovek mel tedy aspon vazit jakkekoliv podobne situace, jako je treba tato, a ne byt misto toho nastvany, ze je to v desti a ne ve snehu, nebo ze toho mohlo byt vice, proste byt vdecny za jakekoliv srazky co jsou. To je to co jsem se snazil rict;-)

F4
Avatar
109
# 08.12.2018, 17:37

Snowrain
No však ano, vždyť píšu, že je skvělé, že po tři čtvrtě roce začalo častěji pršet.

# 08.12.2018, 18:20

F4
Ja to myslel na ten prispevek spojeny s GO, ze s tim samozrejme souhlasim a ze v tom mate pravdu;-)

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.