Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Ráno často nízká oblačnost, od východu se bude protrhávat

Diskuse o počasí Počasí chystá zlom!

Anonymní
Avatar
# 25.01.2008, 21:17

Ja ja:cool:)ohodicka...takze len sa sa touto super strankou zoznam a si tu vitany kedykolvek v akomkolvek case.......
zajtar tiez tu pridem asi tak okolo 14:00...ale teraz tu este som a neodchadzam..

Anonymní
Avatar
# 25.01.2008, 21:19

Vitaj Twister pridaj sa do meteorologického združenia to ti hovorím a srdečne ťa tu vítam ja Juraj z Oravy a môj Oliver ale tu je Pumou len aby nám nuetiekla do Košických lesov a nenarušila vegetáciu Slovenska tak čau:) :cool:!

Anonymní
Avatar
# 25.01.2008, 21:20

ok uz som pochopil

Anonymní
Avatar
# 25.01.2008, 21:23

Vtipneee Juro........ale myslim to vazne......som puma979-to cislo neznamena nic, povedal mi to len moj kamos peto, ale to PUMA znamena ze som nebezpecny, odvazny, spolahliyv ale i trosku drzii...

Anonymní
Avatar
# 25.01.2008, 21:23

cawte aja sa tesim

Anonymní
Avatar
# 25.01.2008, 21:23

no ani nie

Anonymní
Avatar
# 25.01.2008, 21:24

NO cim zacneme.........
Pred malou chvilou som poslal p. Matejovi Milkovi e-mail, v ktorom pisem ze zajtra sa nanho obratim s tym pocasim v nedelu, ze ako to bude vyzerat..........zajtra toho bude vediet dost vela, konkretnejsie pre Kosice na nedelu..
S pozdravom Oliwer.

Anonymní
Avatar
# 25.01.2008, 21:24

a inak som Edo s Kosic

Anonymní
Avatar
# 25.01.2008, 21:25

ok

Anonymní
Avatar
# 25.01.2008, 21:29

nedelu apsom by mohlo snezit:snih:

Anonymní
Avatar
# 25.01.2008, 21:34

Tak čo akésu reálne šance že na severnom Slovensku napadne v Nedeľu sneh čo v Košiciach po tom návale snehu už ani slichu ani vzdychu kde je tích 70cm snehu no čo už sa vyparily a moje meno Hu Jin Tao symbolizuje pýchu, angažovanosť, a brilantnosť v súčasnosti najväčšieho čínskeho komunistického priekopníka a protagonistu a politického lídra čínskej ľudovej republiky súdruha prezidenta Hu Jin Taa je to môj 3. najväčší vzor potom nadním je vodca modernej číny a bývalí predseda kom. strany číny súdruh Mao ce Tung.

Anonymní
Avatar
# 25.01.2008, 21:35

www.shmu.sk - to je slovensky hydrometeorologicky ustav v Bratislve...
www.pocasie.sk
www.pocasie.pozri.sk
www.stopar.sk/pocasie
www.meteoinfo.sk dobreee.....
www.in-pocasie.sk
www.in-pocasi.eu pocasia pre Cechy a samozrejem aj diskusia

www.cestovatel.eu/predpoved
www.sinet.sk/pocasie.htm
www.meteopress.cz
www.meteo.tym.sk
www.meteo.sk

Odporucam ti:::
www.shmu.sk
www.meteoinfo.sk
www.cestovatel.eu/predpoved
Tieto su najdolezistejsie tak povediac a ostatne uz stoja s prepacenim za hovno, lebo bud pisu somariny, alebo su neoficialne stranyk alebo nemaju dobry zdroj predpovedania pocasia na 10 dni dopredu...

Zatial tolko, moji kamosi TI este mozno nieco odporucia....
Alebo sa mylim???

Viz. téma: Weby o počasí - hodnocení

Anonymní
Avatar
# 25.01.2008, 21:40

ok je to dobre mozem tu davat aj info o vesmire???

Anonymní
Avatar
# 25.01.2008, 21:41

V ndelu sneh napadne i v nizinach vychodneho Slovenska....tych 70 cm snehu na kosickom letisku i v Saci pri US. Steel Kosice sa uz vyparilo.......
mame tu len nejake navrstvene kopy snehu, ktore tu nahromadili traktory s pluhmi...
V kosiciach urcite napadne opät sneh ...Kosice ako celok sa nachadzaju v nad. vyske do 250 m.n.m. ale ja byvam v Kosice-Zapad a to hornatelnejsia oblast ako kotlina............
Zrazky budu, vydatne tiez ale kde vsade budu snehove, to nam upresni zajtra p. Matej Milko...

Anonymní
Avatar
# 25.01.2008, 21:43

hm zaujimave

Anonymní
Avatar
# 25.01.2008, 21:45

inak musim koncit caw

Anonymní
Avatar
# 25.01.2008, 21:49

Ahoj ahoj..zajtar sa urciet vrati...NO .....
:) :snih: :snih: :snih: :snih:

Anonymní
Avatar
# 25.01.2008, 21:50

cawte aj ja idem pozrdravujem ta oliver a hujintao aj ostatnich paa

Anonymní
Avatar
# 25.01.2008, 21:52

A Oliver zabudol si na Predpoved počasia pre Donovali teda predpovede od Jána Petreka a Petra Jurčoviča no a zabudol si na meteopress.cz ktorí ale stojí za houby a rovnako aj meteocentrum.cz no a potom GFS model na top karten min max temperaturen skrátka wetterzentrale.de!

Anonymní
Avatar
# 25.01.2008, 21:56

Meteopress mam......meteocentrum som vymazal, nestoji to az rec, GFS si musi vyhladat v tematach a presnu webovu stranku ski park donovaly neviem, ale moze si ju vyhladat v google..

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.