Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Ráno často nízká oblačnost, od východu se bude protrhávat

Diskuse o počasí Prva polovica ledna snehova, druha sucha

Anonymní
Avatar
# 06.01.2008, 20:11

Tak to ja bych ti poradil zajdi do Peci pod Snežkou a tam bude snehu dostatek ale níž než pod tích 1000 mnm je hovno takže ja ti nevím je dost reálne že by tohle počasí mohlo vydržet až do poloviny Ledna potom není situace scela jasná melo by se opiet ochladit ale bude to bud na nejakém studeném frontu alebo na tlakové výši spíš si myslím že na studeném frontu u mne je to tak na 50% co si myslíš o tom ty, co ohlaš se jo tak čau:) ;-)!

Anonymní
Avatar
# 06.01.2008, 20:14

cawes cestari zaspali a napadlo tu v DCA asik 10cm snehu ale teplota je tesne nad nulou a este kto ide do ceskoslovenskej superstar co by mala byt tuto jesen???

Anonymní
Avatar
# 06.01.2008, 20:15

Hej ty anonym ty si Oliver ak hej tak som ťa spoznal prečo si si zmenil meno z Puma979 na anonym koho prečo sa chceš utajiť ja som sa dohodol s anonymom aby sme boli priatelia cez počasie tak čau ozvy sa na azet.sk dobre ok čau;-)!

Anonymní
Avatar
# 06.01.2008, 20:42

Ahoj Jelo čo to cheš podniknúť a odkial vieš že Slováci a češi budú mať jednotnú Superstár ako bola česko alebo Slovensko hľadá superstar a tím pádom aj jej federálne vysielanie ako niekedy podobne to bolo pri teste národa čr verzus sr kde sa také vysielanie vyskytlo pred mesiacom s moderátorkou Adelou Banášovou a niakym čechom a podla mňa to má ešte veľa múch a má to malú šancu na usktočnenie napr. ktorá televízia v SR a čr by ju mala pod záštitou kto by ju moderoval ako by fungovala porota a kastingy v Sr a čr kedy a dokedy by to fungovalo ako by sa to vysielalo a hodnotilo aj ked bolo tradíciou že vo finálnych kolách hlasovali smskou ľudia a keby to boli zapojené do toho až dve krajiny resp. štáty bolo by to dosť komplikované nemyslíš test národa sa ešte akosi dal vysielať a vyhodnotiť ale suťaž najlepších amatérskych spevákov v čr a sr na tri meisace vysialania to je dramaturgicky nesplniteľné ešte raz opakujem bolo by to veľmy drahé náročné čo do techniky a usporiadania castingov vysielania a atd a atd takže aj ked nemám osobne proti tomu nič ja mám čechou rád sú to naši väčší bratia spolu s Rusmy ale opakujem takéto dielo je veľmy náročné takže nechajme to tak lebo nám to kedže to priamo ani nepriamo nesúvisý s počasím môže admin zmazať tak čauko a PS. Môhol by si sa ozvať na ICQ alebo na azet.sk ja sa chcem s tebou kamošiť lenže ty sa niako neozývaš dajmy číslo na ICQ ok tak dosneženia pánové heh:) ;-)!

Anonymní
Avatar
# 06.01.2008, 21:06

viete o tom ze v košicach je najviac snehu na slovesnku az 71cm :)

Anonymní
Avatar
# 06.01.2008, 21:07

Pánovia a ak sú tu aj panie môj najlepší kamarát Oliver Maksay my z Košíc smskou napísal o povedal že mám povedať že v najväčšom meste na východe Slovenska v Košiciach je rekordný úhrn snehu teda zrážok je tam najviac snehu na Slovensku a možno aj viac ako v iných krajinách za dnešný deň tam napadlo až 21cm snehu čo by nebolo až tak zvlaštne ale spolu tu je aj so starím snehom neuveriteľných 71 cm:) snehu čo znamená že tam panuje pravá vychodbniarska zima a my toľko snejhu nemáme ani na našom najväčšom a najvyšie položenoimm zimnom lyžiarskom stredisku v Dolnom kubine na Kubínskej holi kde je na jej vrchole vo výške aťž 1396mnm len 60cm:!!: :) :( :!!: ;-) tak to je už čo povedať aby v druhom najväčšom meste na Slovensku bolo viac snehu ako niekde na vrcholoch hôr tímto ukončím dnešnú debatu tak vám prajem zo srdca aspoň rovnako bohatú sneh., nádielku ako v Košiciach aspoň polovičnú ked nie toľko tak vám prajem úspešný a zasnežený pracovný týžden dosneženia vám:) ;-)!

Anonymní
Avatar
# 06.01.2008, 21:23

zajtra postupi od juhozapadu dalsi zvneny front snezho bud ena jz a juhu stredneho slvenska dazd a bude namrzat na ostatnom uzemy bude snezit alebo dazd so snehom môze napadanu az 6-12cm.dalsie dny budu bude cez den bude zamracene a dazd.snezenie a v noci jasno alebo cez den jasno a cez noc zamracene a snezenie i v nizinach uhrni zrazok budu take isTE AKO ZAJTRA.vo štvrtok sa zacne vijasnovat teplot a sa bude cez den -1+4 cez noc -1-5 ale v štvrtok môze teplota vistupit +3+7 co sa snech bude roztapat ale dalsich dnoch zas pride oblacnost a teploty sa znizia na -2+2 na jz +4 noc -1-5 bude snezit aj dazd.najviac snehu sa viskituje na vichode krajiny a to v kosicach kde je 71cm a najmenej na zapade kde pokrivka je len o 0-20cm.pozdravujem :hujintao z dolneho kubina, a ,puma979 s kosic dosnezenia

Anonymní
Avatar
# 07.01.2008, 09:41

huintao ja som ti pisal na icq nejmene uz stokrat a ty si neodpisoval a na pokeci mam uz nik taktiez jelo15 a tu superstar maju robit markiza a nova a podla mna by to nebol az taky problem zorganizovat!

Anonymní
Avatar
# 07.01.2008, 11:30

V ke je naozaj vela snehu a je tu zamracene.p. Peter Jurcovic vravel dnes rano na radiu regina, ze aj ked bude prilev tepleho vzduchu od zapadu, tak na vychodnom slovensku sa ledva teploty vysplhaju na 2C, takze sneh sa tu udrzi.
Pozdravujem vsetkych aj teba jelo15 a samozrejme ze aj HuJinTaa...
Cawte.......

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.