Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Mírné ochlazení a bouřky hlavně v jihozápadní polovině Čech, ojediněle silné

Diskuse o počasí Bouřky 20-21-22. 6 2026

20
# 21.06.2026, 15:31

Nevím, ale na Moravě rozhodně nic dnes neočekávám, možná teoreticky nějaké části na Moravě by se dočkali zítra... ale jinak furt jen tropy:slunce:

111
# 21.06.2026, 15:34

tak máme za sebou 2x slabý déšť a 1x vzdálená bouřka..
teď hurá do veder..

# 21.06.2026, 15:37

Zase Pribram :D
Neco se sune od Krkonos, peknej mracek je videt od nas

20
# 21.06.2026, 15:40

Příbram asi dostane taky liznutí... po včerejších 75 mm další várka, se chudáci ještě nevzpamatovali po včerejšku..a na novo, ale třeba to nebude tak zlé

# 21.06.2026, 15:41

KubysQ
Bude to dost podobny, uz ted maji bilou zase

509
# 21.06.2026, 15:41

Tak je paráda sledovat radar, jak mizí žlutá, oranžová i zelené s tím, jak by se to mělo k nám přibližovat.. holt asi nic nebude, ale to ochlazení je docela fajn..

2092
# 21.06.2026, 15:44

Příbram asi po tom včerejšku opět čeká masakr. :blesk:

# 21.06.2026, 15:45

Tadeas
Ano, teď tam naskočilo pořádné jádro a půda je tam hodně nasycená.

20
# 21.06.2026, 15:46

no... tak Příbram pokračuje tam kde včera skončili no... opět mají kroupové jádro, dle kamer tam padají kroupy a neskutečný liják... ty podle mě dají za včerejšek a dnešek 100 mm..

# 21.06.2026, 15:47

Přímo v centru Příbrami 66 dBZ. :pozor:

# 21.06.2026, 15:51

Hořovice a okolí kolem 40 mm. Také to tam půjde nad 50 mm.

0
# 21.06.2026, 15:52

zase stejna místa - Příbram - nyní západně a severně od Příbrami je nejvíc blesk. výbojů. Tak jak mnoho lidí zde i já dnes nevidím šanci na déšť a bouřky v krajích jihomoravském, zlínském a moravskoslezském.. kraj olomoucký hl.oblast Jeseníků tam večer asi něco bude...dnešní předpověď vyšla... Západní půle Čech bouřkově jede... K včerejšku. Nakonec i do našeho kraje doputovaly večer bouřky hlavně na JV a jihu kraje Frenštát okolí Nového Jičína hlavně západně od NJ.... V Ostravě z toho spadlo 18 kapek..možná míň... Můj tip... Těchto "18" kapek je posledních do cca 06. 07. 2026... K pláči

89
# 21.06.2026, 15:53

Sem se tomu zoufale nechce, nechápu :D Západ, jih, východ bomby včera i dneska, tady černá díra.

# 21.06.2026, 15:55

Chudáci ty v ty Příbrami:( Já se vrátil teď domu, byl jsem od včerejška pryč, ale měl info co se dělo od rodiny. Celkem 55 mm, v zelenina mám v listech pěkný díry od krup, ovoce zmrzlo tak škod není tolik:D Už máme vybráno, snad u nás nic nebude a přeju to ostatním.

Zeu
Avatar
7
# 21.06.2026, 15:55

Jince - Čenkov echo top 12,2 km

Příbram
137
# 21.06.2026, 15:55

Zase Příbram chudáci. Na druhou stranu když už máte všechno pomlácené od krup tak by mi to už asi bylo jedno. Tady naštěstí zatím se nám 🫧🧊🫧 vyhly a snad to tak zůstane, ale to je prostě nejisté. Fakt silné bouřky nemusím. Včera večer mi taky stačilo. No vypadá to tady taky nějak divně že se brzy něco semele. Od Polska ze severu něco blíží.
Vypadá to že i HK si opět užije:blesk::blesk::blesk::blesk:

2092
# 21.06.2026, 15:55

Tak teď bych v Příbrami být nechtěl. Musí tam padat i velké kroupy a liják tam musí být extrémní. :pozor:

# 21.06.2026, 15:58

Hořovice, kroupy cca 1cm, mraky vody na silnicích potoky vod

# 21.06.2026, 15:58

Mam pocit že to začne ožívat zase na jihu Prahy a víceméně tam jako vcera, kupy tam na to jsou

# 21.06.2026, 15:58

Ja docela chtel, lepsi nez 100% vlhkost a 30st :D:D:D po vcerejsim desti je fakt hrozne
A tak vcera dali 75mm, tak dneska daj dalsi kilo no

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.