Diskuse o počasí Bouřky 20-21-22. 6 2026
Zase Pribram
Neco se sune od Krkonos, peknej mracek je videt od nas
KubysQ
Bude to dost podobny, uz ted maji bilou zase
zase stejna místa - Příbram - nyní západně a severně od Příbrami je nejvíc blesk. výbojů. Tak jak mnoho lidí zde i já dnes nevidím šanci na déšť a bouřky v krajích jihomoravském, zlínském a moravskoslezském.. kraj olomoucký hl.oblast Jeseníků tam večer asi něco bude...dnešní předpověď vyšla... Západní půle Čech bouřkově jede... K včerejšku. Nakonec i do našeho kraje doputovaly večer bouřky hlavně na JV a jihu kraje Frenštát okolí Nového Jičína hlavně západně od NJ.... V Ostravě z toho spadlo 18 kapek..možná míň... Můj tip... Těchto "18" kapek je posledních do cca 06. 07. 2026... K pláči
Chudáci ty v ty Příbrami Já se vrátil teď domu, byl jsem od včerejška pryč, ale měl info co se dělo od rodiny. Celkem 55 mm, v zelenina mám v listech pěkný díry od krup, ovoce zmrzlo tak škod není tolik
Už máme vybráno, snad u nás nic nebude a přeju to ostatním.
Zase Příbram chudáci. Na druhou stranu když už máte všechno pomlácené od krup tak by mi to už asi bylo jedno. Tady naštěstí zatím se nám 🫧🧊🫧 vyhly a snad to tak zůstane, ale to je prostě nejisté. Fakt silné bouřky nemusím. Včera večer mi taky stačilo. No vypadá to tady taky nějak divně že se brzy něco semele. Od Polska ze severu něco blíží.
Vypadá to že i HK si opět užije
Mam pocit že to začne ožívat zase na jihu Prahy a víceméně tam jako vcera, kupy tam na to jsou
Ja docela chtel, lepsi nez 100% vlhkost a 30st po vcerejsim desti je fakt hrozne
A tak vcera dali 75mm, tak dneska daj dalsi kilo no
Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.