Diskuse o počasí Silné bouřky od 28/29.6.2021
Peter Sedlák 1
Já očekávám klasický rozpad bouřkové činnosti před hranicemi a spadne jen pár mm. SZ je prokletej.
DavidD.
Dobře tedy, uklidním se.. Mhm
Jinak všude kolem už jsou nové černé základny, masivně se to kupí.
Aby nevzaly všechno to cape.
A jo trochu vody je že vytopilo kolem Mostu vesnice. Někdo psal
No vypadá to že to přejde o dost rychleji než mělo..
kuba
Jen je otázné, co z toho dorazí na sever Čech a když tak, do Ústí nad Labem až kolem půlnoci.
Peter Sedlák 1
sirény spravují hasiči maji 3 tony- všeobecná výstraham zkouška sirén a požární poplach, jak to znělo? https://www.youtube.com/watch?v=g8Gp-vznlFE
Odkaz na FB Most, tam uvidíte nějaké fotky a příspěvky ohledně sirén a bouřek.
https://www.facebook.com/groups/586457461468794/
Ty sirény byly kvůli tomu.
A taky článek http://www.e-mostecko.cz/zpravy/most/157408-prival...
Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.