Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Odpoledne většinou přes 30 °C, noc na zítřek výjimečně tropická

Diskuse o počasí Bouřky 19.4. až 1.5.2014

121
# 28.04.2014, 22:15

Pro Strakonice jak je zvykem bouřky,vždy se vyhýbají!
Musí být fakt nějaké kouzlo.Třeba Prachaticko či okolí Sušic značně srážek je.

41
# 28.04.2014, 22:52

space
co máme říkat mi nám obci Hřebeč na Kladensku se bouřky taky většinou vyhýbají, jsou tu ted skoro každý den, ale vždy chodí okolo, bylo tu už letos na 13 bouřek, z toho ale 7 vzdálených 3 okrajové a jen 3 přímo z toho jedna velmi silná s krupobitím přívalovým deště a velmi silnými hromy i trochu vítr byl větší, jinak bída, dnes kousíček od nás liják s bouřkou a tady jen hřmělo:)

# 29.04.2014, 15:55

Po zbytek tohoto týdne už to bude s bouřkama o dost slabší :( bohužel..

182
# 29.04.2014, 20:49

Hmm, pěkná bouřka tu byla před pár hodinama :) :blesk:

0
# 01.05.2014, 12:26

ČHMÚ vydal na zítřek 2.5.2014 výstrahu nízkého stupně na silné bouřky pro celé území České republiky a to od 11:00 do 23:00 téhož dne. :pozor:

3
# 01.05.2014, 14:23

právě nás jižně obešla bouřka, další se ženou od západu :blesk:

182
# 01.05.2014, 14:40

Jj, už tu u nás trochu bouřilo. :blesk: jde to dál na Plzeňsko.

Ale směr Beroun a Praha :D

(takže zpátečka nežli před pár dny)

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.