Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Po studeném ránu odpoledne citelně tepleji, další oteplení přinese víkend

Diskuse o počasí Globální oteplování

0
# 23.01.2020, 18:41

palma
Jó..to by se dalo částečně souhlasit.
Záleží, kde pěstujete, čím zaléváte a hnojíte ;-).
Zase s tím pohybem taky opatrně na záda, plotýnky. Pak do sebe člověk sype chemii, aby se dal dokupy.
To už se rovnou přestěhujte do Amazonie, ale i tam vás dneska možná brzo vykouřej a beztak bez té chemi by taky dlouho člověk nevydržel 😀.

272
# 23.01.2020, 20:21

muruu
V tom se neshodneme, genetika je hrozně přeceňovaná, prostředí je hrozně důležité, kancly, obchoďáky, ovzduší ve městech, vše ověřené velmi negativní vlivy a pak vzduchotěsné byty, to je úplně jasný průšvih, je na to mraky studií a všechny mluví jasně, buďte venku co nejdéle, i teď v zimě, výletem o víkendu nemůžete v žádném případě nahradit celotýdenní sezení, já mám štěstí na čisté prostředí bez průmyslu, půdu bez chemie, hnojím už téměř výlučně organicky bez možnosti předávkování, z pohledu vlivu GO na člověka budou velmi negativní vlivy letních veder, šíření nakažlivých nemocí hlavně bodavým hmyzem, na zahradě aktivita žravého hmyzu atd., je to už teď hodně patrné, jinak ale pro zahrádkáře spíše výhoda, musíte ale vytvořit půdu jako houbu a pro plodiny stále dostupnou vodu, na malé ploše na zahrádce nemusíte tolik řešit náklady, na polích a v krajině je to složitější.

272
# 24.01.2020, 12:49

palma
Jo přesně o tom jsem už tady taky psal, žravý hmyz + sucho + kalamity s přehledem zlikvidují chabé počty nové výsadby, přičtěte třeba známou kalamitu jmelí nebo ožer lužních lesů, klíčem bude proto substrát, který u nové výsadby zvýší odolnost vůči suchu třeba až na dvojnásobek a plošné postřiky, které to tomu hmyzu či houbám sakra znechutí (obojí mám vymyšlené). Pro tohle všechno je ale potřeba obrovská mobilizace lidí a sazenic, nikoliv akce Lesů ČR 1 den v roce nebo 1 dětská alej v obci, ale celoroční práce v každém katastru všech obcí v republice, všechno jde, jenom chtít, nařídil bych to všem úředníkům a školám, rozpis na každý týden a pěkně rotovat, když už nic, zvýší to odolnost proti nemocem, pindáním se nic nezmění.

27
# 24.01.2020, 13:37

Yurri
Řešil jste už ty vymyšlené postupy s někým kompetentním třeba v rámci města, kraje, s příslušnými institucemi? Bylo by fajn vědět, jestli a jak se k tomu vyjádřili... Nebo s nimi pracuje některá se zelených organizací? Pak byste mohl říct, že to není jen psaní na nějakém fóru, ale že pro to děláte něco víc. A myslím to vážně, ne jako šťouchnutí.

386
# 24.01.2020, 17:53

Yurri
Ono je toho v pérdeli více, ne jen počasí, ne jen stromy.. před časem jsem od známého ze Slovenska obdržel následující tabulku, je to o tom co je prodáváno v normálních obchodech, pročež z jara též začnu pokusovat s terrapretou apod. protože co si nevypěstuješ, to je ........(doplňte co chcete:D)
Tento rok jsem náramně zvědav, jaký bude průběh..
P.s. k té tabulce píše v mailu, že dle závěrů jde o nedostatek minerálních látek v půdě, málo vláhy ,rostliny prý obsahovaly i méně vody, (rostliny byly vybrány z neskleníkové výsadby), stresové faktory..

Změny obsahových látek vybraných plodin vzhledem k vyčerpanosti půdního fondu
272
# 24.01.2020, 21:21

palma
V obchodech je to často vyrychlená zelenina s pesticidy kam se podíváš, ale dá se někdy vybrat, ale i tak je to často plné dusičnanů ze skleníků apod., není nad venkovní plodiny. Kupované jsou výsledkem chemického hospodaření na půdě bez života, potřebujeme ekologické hospodaření s organikou, kterou když podpoříme mykorhizou (symbiotické houby) nebo třeba nesymbiotickými bakteriemi (azotobacter), tak ty živiny z půdy do plodin dostaneme, zvlášť když tam díky terra pretě budou nadlouho a aktivitou půdního edafonu se dokáží sami regenerovat, takhle odstřihneme chemický průmysl, nebude totiž potřeba a kupodivu při šikovné aplikaci to šetří i náklady a v dlouhodobém horizontu se vyplatí, pro život v krajině, pro adaptaci na změnu klimatu.

# 25.01.2020, 21:36

palma
No tak sice to poslední minimum mělo na vliv evropského počasí také podíl, tak teď bych byl velice opatrný. Myslím že nás i tak čeká suchý rok, ale na nějaké "bláznivé" počasí to nevypadá.
No uvidíme, ale i tak je tato zima extrém, protože po dlouhé době na řadě míst neležel ani poorašek za celou zimu:(

42
# 25.01.2020, 21:52

palma
Nemáte odkaz na původní článek od NASA? V tom článku od novinek se mi moc nelíbí tvrzení "někteří vědci si myslí a jiní si zase myslí.." Důležité je co předpovídá NASA.

Jinak s ochlazením kolem roku 2020 se už pár let počítá. Viz graf z roku 2010

Rok 2019 už měl být mnohem chladnější, tak uvidíme.

386
# 26.01.2020, 08:42

Tak zase něco pro Yurriho, tohle mi připadá docela dobrý postup, použít nejdřív biouhel jako podestýlku, dokonce pak chov dobytka nesmrdí, a pak to vše vyvezou na pole a zapracují.. je dobře, že se ty případy množí... takže od jara jdu do toho taky..;-)
https://www.horacke-noviny.com/zprava-cerna-zemick...

272
# 26.01.2020, 13:10

palma
Výborně, konečně někdo, kdo má snahu něco dělat a ne jen tlachat. Samotná fixace hnoje v podestýlce je podle mě mnohem méně efektivní než jejich zkompostování s dalšími ingrediencemi, nějaké družstvo na to samozřejmě nemá kapacity. Mě třeba fascinuje nejen symbiotická mykorhiza(až 700x větší povrch kořene) ale i ty nesymbiotické bakterie, které fixují v půdě dusík, ale jen při větším množství organiky (nad 1,5%), což budeme bohatě splňovat, v zemědělské půdě je hafo reziduí herbicidů, které tenhle inteligentní internet v půdě devastují, po nocích luštím studie, garantuju vám, že i na pár m2 bude úroda neskutečná, sucho mám vyřešené ollas kapslemi, budu měřit spotřebu vody, chci jít na 1 naplnění za měsíc, už mě ty konve fakt štvaly, i když vlastně u ostatních záhonů budu muset pokračovat klasicky, ale když měníte složení 100cm do hloubky a vedle jen šolicháte s rýčem, tak se to nedá srovnat, navíc je to vyvýšený záhon x normální.

386
# 28.01.2020, 20:05

Yurri
He, to tu bylo řečí, že píšeme o tom co vypěstujeme a jak nato, teď si právě blahopřeju, celé jaro, až do léta má být drahá zelenina, proč? 1/3 skleníků a foliovníků sfoukla vichřice, moře, apod, ve zbytku se díky výpadkům elektriky a nízkým teplotám taky prý moc neurodí, atak už se vesele zdražuje, obyč. ledový salát má stát 50,- okurky 80,-- atd, atd, tady je krásně vidět provázání změn počasí s ostatními lidskými obory...taky stály v té vichřici větrníčky.. Tohle prostě s GO souvisí..:!!:
30.1. přidávám aktuální odkaz, zdražení v plném proudu...https://www.novinky.cz/ekonomika/clanek/ceny-zelen...

386
# 30.01.2020, 19:02

Yurri
Tak další zpráva, docela mne "pobavila" reakce zemědělců,když nám ten sajrajt zakážete, tak tam napereme jiný a víc, ne že by se zamýšleli nad tím, jak tam toho narvat co nejmíň a nejmíň škodlivýho...https://www.idnes.cz/ekonomika/domaci/zakaz-pestic...
Jo, jsou zvyklí před dozráním řepky zkropit pole roundupem, pak je to suchý na troud, nic tam nevyroste, dokonce to naruší i kořeny, pak to rozoraj, a vítr to rozfouká, a za dvacet let orají jen v kamení..a do toho pak pere slunce a země se ohřívá a výpar z toho co zbylo, stoupá..

272
# 30.01.2020, 20:18

palma
Jo taky mě to nasr., osobně bych povolil v celé EU už jen ekologické hospodaření, bylo by to hodně radikální, ale už teď je pozdě:
https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy...
Srágory v celém profilu půdy, podzemní vody kontaminované a tady bude někdo vyhrožovat, že bude používat jinou chemii a ve větším, chápete tu drzost? Takovej hospodář si nezaslouží starat o to nejcennější co máme nemyslíte?

42
# 04.02.2020, 02:25

Sněžník
No cely clanek se opira o tvrzeni nejake Valentina Zharkova, ktera nepracuje pro NASA a neni ani klimatolog (je matematik wtf). NASA predpovida pouze nejnizsi minimum slunecni aktivity a nekteri z toho delaji dobu ledovou. Takove clanky jen matou lidi.

https://www.theguardian.com/environment/climate-co...

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.