Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Hlavně v severozápadní polovině území občasný déšť, odpoledne na východě ojediněle bouřky

Diskuse o počasí Vyhledávání

Nalezeno 208 příspěvků pro uživatele Mráz a sníh:

Mráz a sníh: I mráz je pěkný. Přál bych si ještě trochu větší mrazy, aby se dalo dobře bruslit na rybníku. Já si zimu fakt užívám a ta letošní vypadá, že by mohla být dobrá. Věřím že během týdne ... Více

Zasláno 14.12.2018 10:47 Zima - Počasí na letošní Vánoce

Mráz a sníh: Jsem rád, že letos budeme mít Vánoce se sněhem. Konečně to budou ty pravé vánoční svátky a se vším co k tomu patří. V létě jsem trpěl a teď přijde zasloužená odměna Prostě to chce ... Více

Zasláno 14.12.2018 10:41 Zima - Počasí na letošní Vánoce

Mráz a sníh: Vánoce jsou nejkrásnější období roku a to nejen pro děti, ale z hlediska tradic a rodinné pohody je to krásný čas. A k Vánocům patří i sníh, stromek, cukroví a tak. Více

Zasláno 14.12.2018 09:00 Zima - Počasí na letošní Vánoce

Mráz a sníh: Zatím tu máme sníh 5 dní v kuse. Kdyby vydržel aspoň měsíc v kuse na úrovni 30-50 cm tak bych byl spokojen. Více

Zasláno 13.12.2018 22:11 Zima - Počasí na letošní Vánoce

Mráz a sníh: Tipuji těch 5-10 cm v nížinách. Na horách i více. Více

Zasláno 13.12.2018 13:31 Zima - Snežení o víkendu 15. a 16. prosince?

Mráz a sníh: Příští týden to vypadá na teploty kolem nuly což je super. Ještě by to chtělo sníh ať máme konečné ty správné Vánoce. Více

Zasláno 13.12.2018 10:51 Zima - Počasí na letošní Vánoce

Mráz a sníh: Jsem optimista a věřím, že Vánoce budou na sněhu konečně. Tady ve středním Německu jsme již v listopadu měli první sníh a letošní zima, která brzy přijde, bude lepší než loňská. Dneska ... Více

Zasláno 13.12.2018 09:52 Zima - Počasí na letošní Vánoce

Mráz a sníh: Paráda. Takže lyžovačka se může rozjet a zima je definitivně tu Více

Zasláno 13.12.2018 09:50 Články na In-počasí - Na horách už leží přes půl metr sněhu