Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Po studeném ránu odpoledne citelně tepleji, další oteplení přinese víkend

Diskuse o počasí Počasí na letošní Vánoce

272
# 14.12.2018, 10:25

Lucina
I smutek je moc užitečný, jinak by z nás byli roboti, ale ti, co odešli by chtěli, abychom se spíše radovali.
Přijeďte na Vysočinu, teď už dojedete, vypadá to zatím spíše na bílé Vánoce, tam kde je 25cm určitě.

63
# 14.12.2018, 10:29

Zachar
Ano,ale o Vánocích je to více o rodině a přátelích, než kdykoliv jindy v roce, že...
Já se na nic nevymlouvám.. jasně jsem psala,že je krásné udělat jiným radost a to ,že se mi na nich líbí. A taky si zbytků přátel velice cením.
Ano a když budete sám, tak byste se těšil na co :D:D:D A jak jste napsal.. todle vše nemusí být jen o vánocích :D:D

63
# 14.12.2018, 10:30

Yurri
JJ taky si myslím,že ta Vysočina to asi letos vyhraje se sněhem na Vánoce. Aspoň jím to teda přeju ;-)

# 14.12.2018, 10:36

Vánoce, jsou roub katolické církve, tedy vnucená lež.Svátek slunovratu oslavoval konec zhoršování situace , způsobené vychýlením zemské osy.Lidé slavili to, že se karta obrací a věci směřují k jaru, i já to tak cítím..Zima je smrt, co se zapálená hází do potoka.Kromě pár bloudů ji nikdo nechce, vítá se jen jaro.

# 14.12.2018, 10:41

Jsem rád, že letos budeme mít Vánoce se sněhem. Konečně to budou ty pravé vánoční svátky a se vším co k tomu patří. V létě jsem trpěl a teď přijde zasloužená odměna :D
Prostě to chce tu správnou atmosféru a užít si to bez nervů. A když do toho bude sněžit, tak to bude dokonalé. :snih:
A když bude zima pokračovat do půlky března, budu naprosto spokojen.

63
# 14.12.2018, 10:44

Mráz a sníh
Hmm to by se mi taky líbilo no. Léta bylo fakt přehnaně moc :D
Tak u nás ve Zlíně zatím aspon mrzne a v dálce na kopcích je poprašek tak se kochám aspon tím z práce :D

# 14.12.2018, 10:47

I mráz je pěkný. Přál bych si ještě trochu větší mrazy, aby se dalo dobře bruslit na rybníku. Já si zimu fakt užívám a ta letošní vypadá, že by mohla být dobrá.
Věřím že během týdne ještě něco připadne, kdyby bylo aspoň těch 20 čísel, považoval bych to za velmi pěkné. A pak příjemné procházky v prašanu taky nejsou k zahození. :led:

# 14.12.2018, 12:00

Je dobré, že je kolem nuly, trochu foukne od jihu a zima se položí, jsem spokojen
.

77
# 14.12.2018, 13:02

já jsem taky spokojen že u nás ráno bylo jen -1 st, o někajé holomrazy fakt nestojím.Už mi doslova vadí.

272
# 14.12.2018, 13:28

South wind
No však jo, církev tomu dala moderní háv, přece nebudete chtít uctívat 10 různých bohů, to už i na průměrného středověkého poddaného bylo dost naivní a nepraktické.

Návrat k přírodě bych rozvíjel sázením stromků a zúrodnováním půdy, všechna božstva vám budou držet palce, to vám garantuju.

# 14.12.2018, 14:43

Chtel bych zdejsi diskutujici poprosit a zaroven vyzvat, aby si nekazili radost z toho, ze po pul roce horka a sucha prichazi konecne zima, tim, ze zde budou reagovat na prispevky nejmenovaného uživatele. Je to ten typ diskutujiciho co chce jen ostatni nastvat a vyprovokovat, tak mu to nedovolme;-). S dawem se obcas aspon da mluvit, on je jen neskutecny a nenapravitelny pesimista, ale to co zde predvadi mnou nejmenovany uzivatel, to je proste moc. Tady je zkratka jakýkoliv pokus o rozumnou konverzaci naprosto marny a zbytecny, takze ho neresme a bavme se nad temi nesmysly, co zde pise a verim, ze i bude nadale psat:D

63
# 14.12.2018, 14:45

Já bych řekla, jestli to není přestrojená paní Olga :D:D:D

# 14.12.2018, 15:06

Přesně tak. Nekažme si krásný zimní den. Je to parád, když je teplota i přes den pod nulou a vánoce za dveřmi. :led:

# 14.12.2018, 15:37

Lucina
Ja myslim, ze ne, protoze ta sice taky porad psala nesmysly, ale v dusledku si zimu a snih podle me prala a slunce a teplo uz ji taky lezlo krkem, toto je uplne jinej pripad, byť taky asi zralý minimálně na návštěvu odborníka:D

# 14.12.2018, 16:05

Ecák to vidí jasně, na vánoce sníh nebude...šlus přátelé..:D

www.wetterzentrale
www.wetterzentrale
182
# 14.12.2018, 16:24

Mariánky a Šedivec budou jistě na Vánoce při blátě. ;-)

# 14.12.2018, 16:41

Já si troufnu tvrdit, že od 400 mnm budou Vánoce bílé. V neděli něco napadne a potom příští týden a příští víkend bude sněžit a nějaké oteplení se nechystá. Pořád kolem nuly. :led:

# 14.12.2018, 17:05

Mráz a sníh Jen si klidně troufněte, já si troufnu tvrdit, že oteplení přijde dřív, aby ta likvidace sněhu byla včas hotova..:D:D GFS vám to chladno odmaže ještě dnes, tu vaši poslední naději..:D Taky už to tam od 21.12 jede..:D

www.wetterzentrale
# 14.12.2018, 17:23

South wind
Mě ale Vaše "názory" nezajímají a nebudu na ně nijak reagovat. Já se bavím jenom se slušnými a normálními lidmi. :led:

# 14.12.2018, 17:34

Mráz a sníh To jsou fakta drahý a vycházejí z meteorologických modelů, vaše víra je proti tomu komická záležitost.:D

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.