Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Mírné ochlazení a bouřky hlavně v jihozápadní polovině Čech, ojediněle silné

Diskuse o počasí Vyhledávání

Nalezeno 27 příspěvků pro uživatele Martajs:

Martajs: Fotky už neposílám, stejně se nikdy nedočkají zveřejnění, když ano tak jsou smazané jako nevhodné. Více

Zasláno 17.04.2013 16:25 Web In-počasí - Aktualní foto

Martajs: Průšvih bude když to europoslanci schválí. Více

Zasláno 17.04.2013 16:20 Články na In-počasí - Konference meteorologů: začala doba ledová

Martajs: V Mostech u Jablunkova spadlo víc jak půl metru sněhu. Jsou tady ale místa kde je sněhu přes metr, o závějích ani nemluvím. To že budu ještě letos frézovat sníh mě ani v duchu nenapadlo. ... Více

Zasláno 01.04.2013 11:26 Zima - Vydatné sněžení na V a SV ČR 31.3.2013

Martajs: V Mostech u Jablunkova během dneška napadalo asi 30 cm sněhu. Pořád ještě sněží, tak do rána ho ještě něco přibude. Vítr si taky zařádil a tak tady máme i metrové závěje. Zítra než ... Více

Zasláno 31.03.2013 19:59 Zima - Vydatné sněžení na V a SV ČR 31.3.2013

Martajs: No nazdar! Více

Zasláno 29.03.2013 06:18 Zima - Sněhová kalamita 4. dubna?

Martajs: Potvrzuji v Beskydech tolik sněhu nespadlo. Od oka bych řekl tak okolo 20 cm. Na hřebenech hor více. Města mají problém v tom, že každý centimetr sněhu přidělává problémy s úklidem. ... Více

Zasláno 25.02.2013 13:26 Články na In-počasí - V Praze jak na horách, napadlo čtvrt metru sněhu

Martajs: Hlášení z východu. Kalamita se zatím nekoná. Sněží sice, ale zatím není o čem psát. My jsme tady zvyklí na to že v zimě napadá sníh to jen silničáři a Praha má s tím problém. Více

Zasláno 13.02.2013 07:22 Články na In-počasí - Česko zasype nový sníh