Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Více oblačnosti ale ještě poměrně teplo, hlavně na západě i přeháňky a bouřky

Diskuse o počasí Hodnoty o počasí

# 18.07.2008, 21:05

In-pocasi 10/10 Dobrý web,většina příspěvků se mi líbí.
E-pocasi 4/10 Web na nic,ankety líbí počasí taky ale mažou mi příspěvky které napíšu.
Freemeteo 9/10 Dobrý web,ale změna jazyků ne.
Meteoalarm 8/10 Trochu dobrý web,barvy skvělé ale změna jazyků vůbec ne.Trochu pletou počasí.
Meteocentrum 8/10 Taky nějak dobré.
Meteopress 10/10 Dobrý web,je tam meteo tv které si pouštím.
Počasí začátek 7/10 Dobrý web ale trochu nic moc.
A vy taky můžete psát hodnotu.

# 18.07.2008, 21:19

pocasi v praze
Mě se líbí tato diskuze In-pocasi,ale i ta druhá co je na E-pocasi zatím mě tam žádný příspěvek nevymazali.Ale mám tam jiný nick protože pocasi v dubnanech je moc dlouhé podle nich tedy mám to zkráceno na dubnany 189.Tady to stačí tak jak to mám.:)

# 19.07.2008, 12:20

pocasi v dubnanech
na www.e-pocasi.eu jsem viděl že jsi byl mírně pokročilý a už pokročilý to je príma:) :slunce:

# 19.07.2008, 12:24

pocasi v praze
Děkuji za pochvalu.Tady je polojasno a konečně teplo až 25°C.:slunce: :slunce: :) :)

# 19.07.2008, 12:51

pocasi v dubnanech
ale u vás má být maxima 27,4 st.:!!: :(

# 19.07.2008, 12:54

pocasi v praze
Možná ti to aj vyjde a může tu být těch 27°C.Zatím je to 25,5°C.:slunce: :oblak:

# 19.07.2008, 21:29

pocasi v praze
Děkuji za vysoké hodnocení :) Mam radost.

# 19.07.2008, 21:57

In-pocasi
In-pocasi 10/10 mne se tu líbi všechno!!!
E-pocasi Nepoznám!!
Freemeteo 10/10 Počasí pro celý svet
Meteoalarm 5/10 Nejsu presné vystrahy
Meteocentrum 8/10 Nepoznám
Meteopress Nepoznám
CHMU 10/10 - je tam aj jak se cheanit pred nebezpečnými jevmi
SHMU 0/0 - Uplne nic moc, velice velika skaza, predpovede se trafají rovno do čúrného :) :) :) :)

# 19.07.2008, 22:46

Moje hodnoty počasí jsou takové:
1.In-pocasi
2.E-pocasi
3.Freemeteo
4.Meteocentrum
5.Meteopress
6.ČHMÚ
7.Portál divoch
8.Tom ví vše o počasí
9.SHMU
10.Meteoalarm:) :)

# 20.07.2008, 01:07

Ahojte no každá stránka je v niečom dobrá a prepracovaná ale každý má na to svoje osobné názory a pocity aj ja teda k niakym prispejem takže u mňa je to asi takto na najlepšom mieste skončilo u mňa 10/10 Shmú ktoré u mňa dominuje a vedie a to preto že sú tam všetky potrebné meteoinformácie o počasí na jednom jedinom mieste s dosť vysokou kvalitou objektívnosťou ich predpovedí a ich dlhoročnou tradíciou pôsobením na Slovensku je to skrátka najstarší slovenský web a stránka ohľadom profesionálnej meteorologie očami meteorologov aj s pekným no ale tak trochu hračkárskym dizajnom, in-počasí 9/10 vplyvom že nie je našou stránkou teda skôr je to česká stránka orientovaná najmä pre českú republiku ale to je normálne ked je to ich stránka teda stránka našich veľkých bratov a nie Slovenská i ked má adresy na stránky pre obe krajiny potom je to Americký web o počasí alebo portál a to wundeground.com ten má u mňa aj s in-počasím ako u zahraničných web-stránok druhú najvyššiu hodnotu a to až 9/10 jednoduchá ale výstižná predpoved počasia s malými doplnkovými informáciami o množstve teda o pravdepodobnosti zrážok, sile a smeru vetra, stave počasia aj info o rosnom bode podobne aj o hodnote brm. tlaku vzduchu predpovedí počasia na noc aj deň na nasledujúcich sedem dní a to pre kompletný teda celý svet čo sa týka predpovedí je najkomplexnejšia a u mňa rokmi overená veľmi kvalitná stránka s veľmi presnou predpovedou najmä pre teploty vážne len málo kedy ma sklamali teda že sa pomýlili o viac ako +/-2 to sa my tam u nich ešte nestalo aspoň nie na predpoved pre Oravu a obec aj met. stanicu Liesek je tá stránka aj s rôznymi doplnkami a zaujímavé sú fotografie z počasia na celom svete no ale najmä sú zaujímavé a veľmi užitočné a praktické a zrážkové mapy teda aj mapy oblačnosti pre celý svet a aj pre konkrétne lokality je tam veľa aktuálnych informácií o počasí a jej predpovedi a preto im dávam 9/10 a 9 z desiatich má pre mňa určite hodnotu v rebríčku aj meteo.sk stránky sú pekné a prehľadné je tam toho o počasí dosť veľké + sú predpovede aj aktuálne z terénu pre rôzne štáty a mestá teda miesta na svete rovná sa českému taktiež komerčnému typu webu o počasí meteopress.cz ktorý má u mňa hodnotu v mojom rebríčku top meteostránok až 7/10 až na to že naše meteo.sk nemá vlastnú TV možno i tým to tam čoskoro dovybavia, potom rovnakú hodnotu v mojom osobnom rebríčku top stránok o počasí a jeho predpovedi má stránka pána meteorologa Mateja Milka až 7/10 meteoinfo.sk a meteo.tym 6/10 a 6/10 má u mňa počasie.sk a meteocentrum.cz tiež dobrá stránka ale nič okrem predpovedi tam nemajú teda tam nie je teda to nie je niako inak okorenené, ozvláštnené a spestrené veľkou chybou je tam a preto mám pre nich také nižšie hodnotenie že zrušili jedinú diskusiu o počasí pre SR potom z 5/10 má počasie pozri smiešna grafika len základné a strohé informácie bez textovej predpovede a alarmov potom s tou istou hodnotou na rebríčku top meteo-stránok počasie stopár a e-počasí.cz Potom ale už nesúťažne hodnotím meteofrance.fr alebo aj Nemeckú wetter.de Madarské a Poľské weby o počasí aj čhmú a wetterzentrale.de čo vy na tieto moje hodnotenia hovoríte ale je tom len môj osobný názor na situáciu na neoficiálnej úrovni len tak ako ste to napísali teda písali vy teda len pre zaujímavosť a oživenie diskusie som to tu preto napísal tak ahojte, dobrú noc! :cool:

Anonymní
Avatar
# 20.07.2008, 07:54

Mě se nejvíce líbí In-počasí - má hezký a hlavně přehledný design, není zaplacán reklamou jako spoust jiných webů a předpovědi a aktuality jsou kvalitní.

# 20.07.2008, 10:50

In-pocasi
a ten web se mi líbí i na 100%
freemeteo 91%
meteoalarm 91%
E-pocasi 39%
meteopress taky 100%
ČHMÚ 86%
SHMÚ možná neví upozornění tak na 55%
In-pocasie 100%

# 20.07.2008, 18:45

možná ČHMÚ bude později mít 100%
nové hodnocení:
In-počasí 15/15-extrémně vysoké hodnocení
E-počasí 5/15
Freemeteo 11/15
Meteocentrum 10/15
Meteoalarm 8/15
ČHMÚ 13/15
SHMÚ 0/15-extrémně malé hodnocení
Meteopress 15/15-extrémně vysoké hodnocení
Počasí začátek 7/15-střední hodnocení
Počasí divoch 4/15
Tornáda 15/15-extrémně vysoké hodnocení

3
# 20.07.2008, 18:58

ako tak pozeram tak vecsinou je u vas lepsie hodnotene chmu?sak shmu je 100krat lepsie-graficky,radary,druzice....atd.podla mna je chmu stary komunisticky,neprehladny web

# 20.07.2008, 20:35

kubes
ale mirko 15 rokov kosicke olsany psal že 0/0 Slovenský hydrometeorologický ústav je na nic na košice neměli výstrahu a klidně tam přišla bouřka

# 20.07.2008, 20:44

Ještě dodám tyto stránky o počasí:
i-dnes celkem dobrá stránka
novinky-cz trošku horší,ale ujde.
centrum.cz dobrá stránka.
ČHMÚ Brno výborná stránka.:) ;-) :oblak:

Anonymní
Avatar
# 20.07.2008, 20:58

novinky.cz a centrum.cz mají počasí od agentury Meteopress.cz

# 20.07.2008, 21:01

další hodnocení:
Počasí Idnes 15/15
Počasí Novinky 13/15
Počasí Centrum 15/15

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.