Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Deštivo, ve vyšších polohách trvalé sněžení a na Moravě i zabouří

Diskuse o počasí Nové funkce na In-počasí?

120
# 18.08.2015, 23:46

Chtěl bych se vás zeptat, zdali by nešlo na úvodní stránce uvést kromě historické minimální teploty v noci, která byla daný den naměřena, i historickou minimální maximální teplotu. Zprvu jsem si myslel, že ta nižší teplota je právě ta minimální maximální, ale podle archivu tomu tak není, což může řadu lidí zmást.

# 18.08.2015, 23:50

jáchym
Nejnižší naměřenou maximální teplotu v daný den lze najít v archivu. Na úvodní stránce tento údaj udávat nebudeme - tam patří ty nejzákladnější údaje a tohle už jsou spíše zajímavosti.

120
# 19.08.2015, 00:01

Ok, díky za vysvětlení ;-).

# 07.09.2015, 18:43

Zdravím všechny provozovatele a uživatele webu IN-Počasí.
Pokud jde o meteorologii a vstřícnost k uživatelům je tento web jedním z nejlepších v Evropě. Cením si těchto informací které jsou zdarma přístupné na Vašich stránkách. Dovoluji si navrhnout malé zlepšení. Myslím že mnoho uživatelů by ocenilo značku pozorování na stránce radaru. Stačí křížek. Stejně jako u Vašich aplikací pro ostatní zařízení. Odpadne tak zaměřování lokality kterou uživatel sleduje.

EDIT: Na vylepšení a nové náměty je tato diskuze, ale jinak skvělý nápad :), Díky, Milan

# 07.09.2015, 21:30

havlikdav
Děkujeme, jsme moc rádi, že se Vám stránky líbí.

Tohle je určitě skvělý nápad, přidám to na seznam. Udělali bychom to přes vyhledávání - po vyhledání se lokalita zvýrazní a zůstane tak. Věnujeme se teď ovšem plně jiným zlepšením, takže to přijde na řadu až později (zřejmě až v zimě).

182
# 13.12.2017, 18:22

Nevím kam to napsat ... téma obecné problémy s webem tu nikde nejsou.

Pozoruji nějaké divné chování ohledně psaní příspěvků. Napíšu, potvrdím a ono to nikde není. Toto chování je už delší dobu, pozoruje to vícero diskutérů. Nevím zda problém z FlashPlayerem nebo s čím, ale má to trošku problém s kompatibilitou.

Software sestava: Win7 32 bit, Nejnovější GoogleChrome (zlobilo to stejně i se staršími verzemi)

# 13.12.2017, 19:21

Stranik
Jedná se o chybu v řazení témat - někdy se příspěvek uloží se špatným pořadovým číslem a téma se potom zařadí na úplný konec diskuse. Takže není vidět na úvodní stránce. Podíváme se na to. Špatně seřazená témata jsem opravil a jsou zpátky na úvodní stránce.

182
# 14.12.2017, 01:04

Díky :)

42
# 16.12.2017, 09:06

Zase to blbne. Téma Počasí na Vánoce 2017 má v náhledu 8 stran, když kliknu na 8 přesune mě to úvodní stranu In-počasí, když kliknu na 7, zjistím že téma má 7 stran a v náhledu to ukazuje špatně.

25
# 16.12.2017, 09:27

aura333
To se mi stává také, bylo to už u více témat.. :(

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.